Şimdi Ara

Diablo Nedir? [Genel Bilgi] -SPOILER İÇERİR- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
154
Cevap
9
Favori
31.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel olmuş,konuya emek veren arkadaşlara çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

@macgdestor

Elinize sağlık, hikaye özetini bitirdikten sonra, terimlere el atacağız. Yardımı dokunacaktır elbet. Teşekkürler paylaşımınız için...

Rica ederim yalnız benim paylaşımımda bikaç hata var zaten düzenlerken farkedersiniz. örneğin Replenish Life terimini yanlış yazmışım.

netten diablo terimlerini aradım ama gerçekten 1 tane işe yarar yazı bulamadım hep parça parça. o yüzden aklımıza gelenleri burda sıralayıp teker teker yazalım en son düzenler paylaşırız diye düşünüyorum

• Tamamdır imzamada çaktım buranın linkini merak eden gelsin
  • Güzel ve detaylı çalışma olmuş ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederiz. Hikaye dışında oyundaki ip uçları ve skiller ile ilgili bilgi yer alacakmı burda?
  • Üst konu kıvamına gelmiş
  • Beğendiyseniz ne mutlu bize. Skill olaylarını aslında forumda mevcut olan her karakterin kendi konusunda hazırlanıp yayınlanırsa çok daha iyi olur. Hoş ben hazırlarım ancak, buraya koyarsak konu iyice çorba olabilir. Ancak item olsun terimler olsun, onlar hakkında da bir açıklayıcı yazı hazırlamayı planlıyorum veya planlıyoruz. Ama şimdilik hikaye üzerine zenginleştirmeye çalışıyorum konuyu. Hatta archVillain'den bir Senaryo Sözlüğü bekliyoruz. Sonrasında diablo için çalışmaya devam
  • Senelerdir oynamama rağmen hala eksik bilgilerim oluyor eminim benimle aynı durumda olan arkadaşlar vardır. Haritaların her noktasını en ince ayrıntısına kadar incelemek ve item'lar hakkında detaylı araştırma için yardımcı olabilir arkadaşlara. Bende eksiklerimi gidermiş olurum
  • Bölümümüzün ilk üst konusu da hayırlı olsun o zaman.Mümkün olduğunca güncel ve aktif tutmaya, birlikte gayret edelim arkadaşlar
  • Hayırlı olsun o zaman

@asimizmir

Gelecek her bilgiye yerimiz var. Kısacası bekleriz öyle bir çalışma.
  • Tamamdır hocam bende elimden geldiğince araştırırım. Kendim yazamasam bile alıntılarla geniş bir araştırma yapma niyetindeyim.
  • Ne zamandır arayıpta bulamadığım bir kaynak olmuş. kafamda oluşan bi çok soruya cevap buldum. Okurken oyundan sahneler gözümn önüne geldi.

Elinize, gözünüze, emeğinize sağlık. 10 numara olmuş
  • Ellerinize sağlık 2.okuyuşumda anladım baya olayları hiç d1 oynamadım ama d2 oynadım ama hikayesini hiç bilmiyordum. Biri bana şu kahramanlar ne ayaktır bir anlatabilirmi şimdi bunlar nerden çıkmış şimdi bunlar tek tek baş şeytanları bulup avlıyolar eyvallah ama bunlar nerden çıkmış cennetmi cehennemmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostdoq

Ellerinize sağlık 2.okuyuşumda anladım baya olayları hiç d1 oynamadım ama d2 oynadım ama hikayesini hiç bilmiyordum. Biri bana şu kahramanlar ne ayaktır bir anlatabilirmi şimdi bunlar nerden çıkmış şimdi bunlar tek tek baş şeytanları bulup avlıyolar eyvallah ama bunlar nerden çıkmış cennetmi cehennemmi

Hocam bunlar, ilk nephalem ırkı ortaya çıktıktan sonra oluşan kavimlerden toplanıyorlar. Konunun en başında nasıl ortaya çıktıkları yazıyor. Yani bir a köyünden biri b köyünden. Sonra da işte köylerine zarar veren iblislere hadlerini bildirmek için bir araya geliyorlar. Daha detaylı bir şekilde ırkları falan yazacağız zaten. Şimdilik bu seni idare eder sanırım.

• quote:

Ellerinize sağlık 2.okuyuşumda anladım baya olayları hiç d1 oynamadım ama d2 oynadım ama hikayesini hiç bilmiyordum. Biri bana şu kahramanlar ne ayaktır bir anlatabilirmi şimdi bunlar nerden çıkmış şimdi bunlar tek tek baş şeytanları bulup avlıyolar eyvallah ama bunlar nerden çıkmış cennetmi cehennemmi

Hangi kahramanlar hocam? Horadrim'mi? Diablo 2'dekilermi? Yoksa Günah Savaş'larımı?

• quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Hangi kahramanlar hocam? Horadrim'mi? Diablo 2'dekilermi? Yoksa Günah Savaş'larımı?

dediğim kahramanlar "Kahramanlar ise, Relic of the Ancients'a sahip olmadıkları için, Baal'ı takip ederken üç savaşçı ile savaşmalıdırlar" bu cümledeki

yukardaki arkadaş anlatmış anladım saolsun teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakuxan -- 29 Mart 2012; 20:46:24 >

• Hocam eline koluna sağlık,gerçekten merak ettiklerim ve unuttuklarımı tekrar öğrendim... Hergün kontrol ediyorum...
  • Hocam ana konuya da yazmıştım, rehber niteliğinde bir konu hazırlamayı düşünüyor musunuz? Benim gibi yeni sayılanlar için çok faydalı olur. Mesela bid ne demek, dungeon farm(?) nedir, craft nasıl yapılır, legendary item nerde düşer, MF ne demek vs. Teşekkürler şimdiiden.
  • Şimdilik konu üstünden gidiyoruz ama tabi gelen taleplere görede bir rehber hazırlanabilir. Ancak, onun için de diablo hakkında sağlam bilgi birikimi olan arkadaşların yardımına ihtiyaç duyarız. Gerçi öyle ya da böyle o rehber hazırlanıp ilk mesaja eklenecek.
  • Sınıfları tanıtmaya başlamışsınız hocam, hadi hayırlı olsun
  • Benim bir sorum daha olucak şimdi biz en son ağrı dağında baalı öldürüyoruz ama baal çoktan o wotldstonemuydu neydi onun ayarını değiştiriyo :D sorna tyreal onu kılıcını atarak patlatıyo diablo 3 te hikaye nerden başlıyacak mephisto diablo baal öldü biz kimi kesecük şimdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.