Şimdi Ara

Diablo Nedir? [Genel Bilgi] -SPOILER İÇERİR- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
9
Favori
31.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konunun puntosunun normal konulardan büyük olması lazım
    çoğu kişinin puntonun küçüklüğünden dolayı bu konuyu göremediğini düşünüyorum
  • Güzel çalışma tebrik ederim.
  • Dans eden diablo gif'ine hastayım... Her zaman insanı gülümsetiyor
  • Ben active ve passive skillerin ne olduğunu nasıl işlediğini bir türlü anlayamadım,bi' anlatabilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheExecutioner

Ben active ve passive skillerin ne olduğunu nasıl işlediğini bir türlü anlayamadım,bi' anlatabilirmisiniz ?

şöyle kabaca anlatırsak aktif skiller sen uygulanmasını istediğin zaman uygulanırlar. Mesala Monk'un Heal skilli. Sen kulandığın an sana ve çevrendeki arkadaşlarına heal verecektir. Pasif skiller ise arka planda herzaman aktiftir. mesala vuruş gücünü %20 arttıran pasif bir skill herzaman senin vuruş gücünü %20 arttıracaktır.
  • @TheExecutioner

Hocam active skill, klavyende 1,2,3,4 tuşları ile farenin üzerinde kullandığın sol ve sağ tuşa eklediğin yetenekler oluyor. Yani saldırılarını bu skiller ile gerçekleştiriyorsun. Passive skiller ise, herhangi bir düğmeye basmadan, karakterine ek özellik ekleyen skiller oluyor. Arkaplanda ki yardımcı skiller olarakta düşünebilirsin. Bunları kullanmak için herhangi bir tuşa basmana gerek yok, sürekli etkin durumda olurlar.

Edit: Qmandan abimiz benden önce davranmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 15 Nisan 2012; 1:05:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

quote:

Ben active ve passive skillerin ne olduğunu nasıl işlediğini bir türlü anlayamadım,bi' anlatabilirmisiniz ?

şöyle kabaca anlatırsak aktif skiller sen uygulanmasını istediğin zaman uygulanırlar. Mesala Monk'un Heal skilli. Sen kulandığın an sana ve çevrendeki arkadaşlarına heal verecektir. Pasif skiller ise arka planda herzaman aktiftir. mesala vuruş gücünü %20 arttıran pasif bir skill herzaman senin vuruş gücünü %20 arttıracaktır.

quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

@TheExecutioner

Hocam active skill, klavyende 1,2,3,4 tuşları ile farenin üzerinde kullandığın sol ve sağ tuşa eklediğin yetenekler oluyor. Yani saldırılarını bu skiller ile gerçekleştiriyorsun. Passive skiller ise, herhangi bir düğmeye basmadan, karakterine ek özellik ekleyen skiller oluyor. Arkaplanda ki yardımcı skiller olarakta düşünebilirsin. Bunları kullanmak için herhangi bir tuşa basmana gerek yok, sürekli etkin durumda olurlar.

Edit: Qmandan abimiz benden önce davranmış

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.Benim hiç arkadaşım yok bu oyunu oynayabileceğim genelde Xbox'da BF3 vb. oyunlar oynuyorlar.Acaba rasgele eşleştirme sistemiyle oyuncu bulunabiliniyormu ? Veya forumda benim gibi bir Diablo ile yeni tanışmış bir oyuncuyla oynamak isteyen birini bulabilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahatma Gandhi -- 15 Nisan 2012; 1:20:37 >

• quote:

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.Benim hiç arkadaşım yok bu oyunu oynayabileceğim genelde Xbox'da BF3 vb. oyunlar oynuyorlar.Acaba rasgele eşleştirme sistemiyle oyuncu bulunabiliniyormu ? Veya forumda benim gibi bir Diablo ile yeni tanışmış bir oyuncuyla oynamak isteyen birini bulabilirmiyim ?

Oyuna katıl dediğin zaman, seni herhangi bir public 'e açık bir oyuna ekliyor. Arkadaş eklemene gerek yok yani... Forumda ki kişileri de ekleyip, onlarla aynı oyuna da girebilirsin. Yani co-op oynamak istediğinde, hiçbir şekilde oyuncu bulamama sıkıntısına girmezsin.

• quote:

quote:

Oyuna katıl dediğin zaman, seni herhangi bir public 'e açık bir oyuna ekliyor. Arkadaş eklemene gerek yok yani... Forumda ki kişileri de ekleyip, onlarla aynı oyuna da girebilirsin. Yani co-op oynamak istediğinde, hiçbir şekilde oyuncu bulamama sıkıntısına girmezsin.

Anladım teşekkür ederim,peki karakterimizi özelleştirebiliyormuyuz saç baş vs. ? Betada gördüğüm kadarıyla yok öyle birşey kısıtlıda olsa.

• quote:

quote:

quote:

Anladım teşekkür ederim,peki karakterimizi özelleştirebiliyormuyuz saç baş vs. ? Betada gördüğüm kadarıyla yok öyle birşey kısıtlıda olsa.

Diablo evreninde saç baş özelleştirme yok. Ama bunun yerine banner yapma var. Banner aldığınız başarılara göre gelişiyor (örneği oyunu Hardcore oynadığında vs) birde zırhların rengi değişebiliyor tabi bu renk değişimi farklı özellikler filanda getiriyor. Bu tarz özelleştirmeler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 15 Nisan 2012; 2:04:56 >

• Hocam, runeları Türkçeleştirirken elimden geldiğince yardımcı olabilirim. Yardımcı olunması gerekirse PM lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

Hocam, runeları Türkçeleştirirken elimden geldiğince yardımcı olabilirim. Yardımcı olunması gerekirse PM lütfen

Hocam çok güzel olur da, rune 'ları nasıl konuya ekleyeceğim. Her bir skiill 'in rune 'nu yanına koymam lazım ki sıkıntı olmasın, ama skill ler resim olduğundan zor iş. Bakalım bir çözüm yolu bulursak, yardımını alırım
  • Hocam hikayede bir karmaşa söz konusu şurayı anlamadım.

quote:

Sanctuary'nin gardiyanı Trag'Oul gücünü kullanarak Sanctuary'i saklamaya çalışır ama fazla dayanamaz. Uldyssian ile Inarius'un taraflarıda savaşmaya başlar ve bu hiç kuşkusuz Sanctuary'de yaşanmış en büyük, kanlı savaştır. İki taraftada çok güçlü rakipler, çok büyük güçler vardır. Uldyssian ve Inarius savaştıkça güçlerinin sızıntısı olarak etraflarındaki yer yüzü şekilleri hasar görmeye başlar. Hırçınca savaşırken gökte bir yarık belirir ve bulutların üstünden melekler yağmaya başlar. Cennet sonunda Sanctuary'e varmıştır. Kısa süre sonra Uldyssian'ın vücudu iyice büyük bir güçle dolmaya başlar. Inarius'u kolayca yener ve Inarius Angiris konseyi tarafından kaderine karar verilene kadar hapise kapatılır. Bir süre sonra meleklerin Sanctuary'e inmesinin ardından Tyrael, Uldyssian'ı bulur ve kelepçeler. Cehennem'in iblisleri Sanctuary'i sömürmek istediklerinden meleklerin buraları yok etmesini istemezler. Yer yüzünde bir yarık oluşur, üç taraflı büyük bir savaş başlar. Bir tarafta Yüksek Cennet'in ordusu melekler, diğer tarafta Yanan Cehennem'in ordusu iblisler, ortada ise Uldyssian'ın birliği Erdyrem. Uldyssian hala kelepçeli haldedir, zorla insanlarının hem melekler hemde iblisler ile savaşmasını izlemektedir. Sonunda Tyrael'in kelepçelerini kırar ve ordusuna ''durun!'' emri verir. Uldyssian artık o kadar büyük bir Tanrısal güce sahip olmuştur ki durun dediği anda tüm Sanctuary'i zaman içinde donup kalır.

Kim kimi kelepçeliyor orda kafam karıştı zaten hikaye çok karışık

• Tyrael'in kelepçeleri derken, Tyrael'in takmış olduğu kelepçelerden bahsediyor. "Bir duygu patlaması ile Tyrael'in kelepçelerinden kurtulur..." misali Biraz karışık olmuş orası
  • quote:

Tyrael'in kelepçeleri derken, Tyrael'in takmış olduğu kelepçelerden bahsediyor. "Bir duygu patlaması ile Tyrael'in kelepçelerinden kurtulur..." misali Biraz karışık olmuş orası

Mesajı attıktan sonra bida okudum anladım orayı.Hikaye çok karışık ama güzelmiş
  • Hocam bugün açtığım konularda bu konudan bayağı yararlandım. Teşekkürler tekrardan
  • Ne demek efenim, biz teşekkür ederiz. Yine bekleriz

Aşağıda ki mesaja edit: Adı üstünde Üst Konu, tabi alacak bayilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 16 Nisan 2012; 23:57:13 >
  • quote:

Hocam bugün açtığım konularda bu konudan bayağı yararlandım. Teşekkürler tekrardan

Resmen bayilik almışsın be dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: layneth

quote:

Hocam bugün açtığım konularda bu konudan bayağı yararlandım. Teşekkürler tekrardan

Resmen bayilik almışsın be dostum

Konuda yok yok, çok sağlam çok Konudan yararlanmaya devam edicem

• Güzel çalışma elinize saglık sonunda biri elini taşın altına koyup ugrastı :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.