Şimdi Ara

DIABLO IV | PlayStation (Kapalı Beta Başladı! - 17/19 Mart) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
3.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir diablo hastası olarak Ultimate sürüme önsipariş vermiştim konsoldan. Dün akşam beta için download açıldı. 76 gb indirdim. Heyecanla bekliyoruz.Gelsin uykusuz geceler kan çanağına dönmüş gözler

DIABLO IV | PlayStation (Kapalı Beta Başladı! - 17/19 Mart)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quarren -- 16 Mart 2023; 9:58:40 >

• Quarren kullanıcısına yanıt

Aynen indirdik betayı heyecanla bekliyoruzDIABLO IV | PlayStation (Kapalı Beta Başladı! - 17/19 Mart) 

• beta ön sipariş verenler için mi sadece ?

• NesetUraL kullanıcısına yanıt

17 ile 20 mart arası sadece önsipariş verenler için

24 ile 27 mart arası herkese açık olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quarren -- 16 Mart 2023; 16:11:19 >
  • Türkiye saati ile kaçta açılacak oyun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 16 Mart 2023; 18:28:25 >
  • Wight Lord kullanıcısına yanıt

19:00 da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betayı yükledik. Fakat mail ile code gelecek mi arkadaşlar ?

• cangk kullanıcısına yanıt

Herhangi bir kod gelmeyecek. Betayı yüklediğinize göre önsipariş vermişsinizdir zaten. Akşam 19:00'da serverlar açılacak herhangi bir sıkıntı olmazsa eğer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quarren -- 17 Mart 2023; 11:38:40 >
  • Quarren kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. DIABLO IV | PlayStation (Kapalı Beta Başladı! - 17/19 Mart) 

• Serverlarda resmen katliam var 5-10 dk bekle diyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • On dakika içinde başlıyorum king'e, heyecandan ölmemek mümkün değil!

• İlk sıcak sıcak yazayım dedim, inşallah beta diyedir titreşim olmaması çok üzdü beni. Kan efekti yok gibi bir şey videolarda çok iyi duruyordu, arayüz çok büyük ve ayarlama yok maalesef. Bazı karakter animasyonları yok iskeletler 25fps gibi hareketleri 😅 beta olduğundadır diye düşünüyorum.

Grafikler beklediğimden iyi gram düşüş yok akıyor. Hiç oynamadığım barbarla başladık tam sürümde necro akar. Mini bosslar özel hareketleri olması güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 17 Mart 2023; 22:39:52 >
  • Wight Lord kullanıcısına yanıt

oyun beta yani tamamlanmamış sürüm olduğu için bu tip eksikler çok normal hocam. full sürümde haptic feedback ve adaptive triggers olacağı belirtilmiş zaten oyun açıklamasında

• Diablo IV - Ultimate Edition Breakdown | PS5 & PS4 Games

DIABLO IV | PlayStation (Kapalı Beta Başladı! - 17/19 Mart)PlayStationyoutube
    https://www.playstation.com/en-us/games/diablo-iv/ Diablo IV Ultimate Edition includes up to 4 days early launch access, exclusive in-game mounts, the Accelerated Seasonal Battle Pass Unlock, and more! Available June 6th, 2023. Pre-order now #ps5games #ps5 #ps4 #ps4games #diablo4 #diabloiv
    https://www.youtube.com/watch?v=w3rYQRhsuDc
  • Bende oynamayı çok istiyorum ama aksi gibi final fantasy 16 ile nerdeyse aynı anda çıkıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Aynen belirttim zaten betadan dolayıdır diye fakat videolarda görüp betada olmayınca garipsedim, beta sürümü baya eski olabilir. Diablo 3 den sonra gayet iyi 😅

• Betada PS5 ile PC coop oynayabiliyor mu? Deneyen ya da bilgisi olan var mı?

• Konular forum tertibi adına birleştirilmiştir ve bu konu kilitlenmiştir. Esas ana konuya aşağıdan ulaşabilirsiniz:

https://forum.donanimhaber.com/diablo-iv-ana-konu-duyuruldu--140618241

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.