Şimdi Ara

Diablo IV [ANA KONU] | 4. Sezon (820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Brazian Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.007
Cevap
413
Favori
712.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben direk blokladım mesajı görünce..

• Konuyu 10 kişi takip ediyor mu ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NesetUraL kullanıcısına yanıt
    5 like gelirse ben de bloklarım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zaten bir avuç kişiyiz bence kimseyi küstürmeyelim. Arkadaşa şu konuda katılıyorum ne yazık ki ben dahil çoğu zaman hazıra alışmış şekilde bekliyoruz. O da bir emek veriyor ve en azından takdir edilmek istiyor olabilir.

• Şu duriel için farm grubu yapsak nasıl olur? Herkes 10 girişlik kadar materyal kassın, toplanıp girelim 4 kişi toplamda 40 giriş olur. Sayı örnek, daha çok da girilebilir. Torment de girilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taskonamco -- 23 Mayıs 2024; 16:38:13 >
  • merfarkav M kullanıcısına yanıt

Daha çok yolu var karakterin. Harlequin Crest uber düşürmen lazım. Lilith sunaklarının hepsini kesin toplamalısın. Resistler düşük tütsü yak spice(baharat). tek yaratık var onun için neden kutsal ok iksiri içiyorsun ölen birşey yok ki ok fırlatsın dostum. %20 can falan içebilirsin görev iksirini basarsan iki iksir birden basabilirsin. Bu sezon için barbar oynayacaksan en iyisi bash barbar yapıp kritiğe odaklanman.

• taskonamco kullanıcısına yanıt

Ben gelirim bu akşam.

• taskonamco kullanıcısına yanıt

Şuan 200lvl druiel kesemem. Ama 100lvl lik olanı keserim 60lvl rogue ile. Lord zir e 3 atıyorsam duriel e de 5 atarım.. pazar akşamı ölmez kalırsak 200lvl olana da 3 atarım. İnanmayan grup atabilir, bazen arkadaşlar abarttımı düşünüyorlar ya.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Hiç lilith kesmediyseniz 10 kere ölüp mekaniklere alıştıktan sonra yaparsınız. Zaten druid hızlı karakter tek atan mekanikleri dodge larsınız.

• fasakasa kullanıcısına yanıt

Yoo benim hakkımda haklı bazen kendimi tutamayıp ukala ukala şeyler yazıyorum. Beni cebinden 50 kere çıkaracak arkadaslar var aramızda, hem yardım sever, hem düzgün iletisimli hemde bilgili.. tabi ben o arkadaşların daha çok yazmasını katılmasını isterim ama durum böyle..

• merfarkav M kullanıcısına yanıt
    O kadar yuksek statlara nasil ulasabiliriz ? Ben 59 levelim, saldiri 1.600, zirh 3300, can 2300

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • saetasdealtosbalcones kullanıcısına yanıt
    Ekstra bir şey yapmadım. Hasar, Can ve Zırh gözettim eşyalarda. Barbar çıkıyor buralara rahatça. Ama hiç bir anlamı yokmuş onu anladım.

• Deliormanli90 D kullanıcısına yanıt
    Sağ olasın dikkate alacağım. Ok İksir zindan başından kalmıştı. 100 lvl yapıp bash barbara geçeceğim. Kritiğe odaklanmam gerektiğinin farkına geç vardım.

• Elimde şu aspectli eşya var bir tane. 3 olanı. Tornado Druid oynayıp arayan varsa verebilirim.

Diablo IV [ANA KONU] | 4. Sezon
  • 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.