Şimdi Ara

Diablo IV [ANA KONU] | Game Pass'e Geldi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.807
Cevap
407
Favori
668.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D3 ilk çıktığından beri hala oynuyorum ben bazen bir iki aylık ara veriyorum canım çekiyor geri dönüyorum oyundan kopamıyorum her ne kadar aynı şeyleri yapıp dursakta ama D4 bambaşka bir oyun olacakmış gibi duruyor zaten oyun motorunun değişmesi direk havayı gothic dark medieval bir havaya sokmuş D3'ün jan janlı renk sklasından kurtuluyoruz
  • 1 saat 47 dk lık oynanış videosu :

Edit:İzledim ve oyuna bayıldım.Çok iyi olmuş.Dahada gelişecektir.Ps5 ve yeni nesil xbox la 2021 de çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 3 Kasım 2019; 19:9:40 >
  • Ön siparise acildigi gibi parasina bakmadan alacagim bir oyun. Geri donusleri dikkat e alacaklari icin yapimcilar tarafindanda ciddiye alinacak bir yapim olacagi kesin. d2 den sonra diablo3 kanayan yaramiz oldu ve bu oyun ilac gibi gelecek. boss keserken izometrik kamera acisinin yukselmesi cok hosuma gitti. skillerin efekti ve cevreye verdigi etkide cok guzel. Tek endisem, oyunu konsollarada cikarcaklarindan dolayi basitlestirmeye kalkmalari. sahsi fikrim diablo kesinlikle konsol oyunu degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    1000 saate yakın oynadım poe'yi, başkasının yaptığı hazır buildleri alır oynarsan hiç bir oyun, hiç bir sistem karışık zaten olmaz..Bu oyunların amacı milletten build toplayıp oynamak değildir aslında.. Kendin kesfeder deneye deneye kendine build oluşturursun.. Lakin internetin bu denli büyümesi işin kolayına kaçılmasına neden oluyor.. Poe'de hala sadece hazır buildler değil, insanlar yeni buildler keşfedebiliyorlar. bununda nedeni skil,item,talent sisteminin fazla olması.

Evet tek skill ilede gidelebir bir oyun ama burdaki amac o değil, çeşitliliktir.. Madem öyle bir oyun sadece 1 skill versinler oynayalım olur mu ? Mesele aynı şeyin tekrar edilmemesidir.. Siz az skill, kısır talent, kısır item yaparsanız karakter geliştirmesi yani rpg özelliği nerde derler adama değil mi ? rpg özellikleri ne kadar çok ve karmaşık olursa insanlar keşfetmek için daha çok vakit ayırırlar.. Bu oyun arcade oyunu değil, Ne kadar çeşit o kadar iyi.. Benim d2, d3,ve poe'dan daha fazla içerik,talent, skill göremezsem benim için yeterli bir oyun değildir.. Çünkü yıl oldu 2019, belki 2022'de çıkacak, bu kısır hali ile çıkarsa kimse tatmin olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufoz31

1000 saate yakın oynadım poe'yi, başkasının yaptığı hazır buildleri alır oynarsan hiç bir oyun, hiç bir sistem karışık zaten olmaz..Bu oyunların amacı milletten build toplayıp oynamak değildir aslında.. Kendin kesfeder deneye deneye kendine build oluşturursun.. Lakin internetin bu denli büyümesi işin kolayına kaçılmasına neden oluyor.. Poe'de hala sadece hazır buildler değil, insanlar yeni buildler keşfedebiliyorlar. bununda nedeni skil,item,talent sisteminin fazla olması.

Evet tek skill ilede gidelebir bir oyun ama burdaki amac o değil, çeşitliliktir.. Madem öyle bir oyun sadece 1 skill versinler oynayalım olur mu ? Mesele aynı şeyin tekrar edilmemesidir.. Siz az skill, kısır talent, kısır item yaparsanız karakter geliştirmesi yani rpg özelliği nerde derler adama değil mi ? rpg özellikleri ne kadar çok ve karmaşık olursa insanlar keşfetmek için daha çok vakit ayırırlar.. Bu oyun arcade oyunu değil, Ne kadar çeşit o kadar iyi.. Benim d2, d3,ve poe'dan daha fazla içerik,talent, skill göremezsem benim için yeterli bir oyun değildir.. Çünkü yıl oldu 2019, belki 2022'de çıkacak, bu kısır hali ile çıkarsa kimse tatmin olmaz.

Alıntıları Göster
    Oyunun 2020 Kasım ayından önce çıkabileceği söyleniyor çünkü oyunun çıkacağı konsollar arasında PS4 varken PS5 yok muş.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    hay sen çok yaşa emi poe konusunda hislerime tercüman olan birini buldum sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 3 Kasım 2019; 23:3:51 >
  • Ben fragmanı hiç beğenmedim. Görsellik 10/10, kurgusal olarak saçma sapan.

Oyun içi kontrast biraz daha iyi yalnız animasyonlar çok doğrusal geldi. Kaçtı 2013 mü? D2'den sonra daha 3'ü oynamadım hiç arzum da yok.

Bu serverdan yollama işi beni düşündürüyor, bir oyunu keşfetmek için yıllar harcayamam hile yapmak isterim çok işim gücüm var çünkü.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    diablo gibi bi oyunda hile yapip nasil zevk alicaksiniz ki hocam
  • Bunlar çok zaman çalan şeyler. Xp kasıp da level 50 seviye kasmak çok büyük vakit kaybı olur benim için.

Ne yazık ki hile yapıp oyunu limitlerine kadar beta tester gibi oynayıp bırakıyorum.

"Withcer 3" 2 yılda bitirdim çünkü ara ara bakabildim. Bu yüzden indie oyunlar oynayıp iki günde bitirip siliyorum artık.
  • Konuyu takip edenleri triggerlamaya gelmiş, aklı sıra trolluk yapıp ilgi çekecek.

Zaten diablo online da hile olmuyor, bırak hile kullanabileceğini sansın, trolu beslemeyin bloklayıp geçin.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Neden böyle konuşuyorsun ki? Ben zaten hile olmadığı için oynamadığımı belirttim, sen birden patlayıcı şekilde triggerlanmışsın.

Bedava verdiler üç'ü oynamadım arkadaşım. İlgi çekme maksadım da yok, bari konuya "rindaman" giremez yazsaydın baştan. Burası sanırım Ankara 4. Kolordu, yoksa ben yanlış dh'ye mi geldim?

2300 Mesajlı adamın forum kültürüne biraz hakim olması lazım diye düşünüyorum. Ne trollüğümü gördün biraz açarsan iki medeni insan gibi uzlaşabiliriz.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    troll oldugunu sanmıyorum
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Paneli izledim d4 ü yapan 3 kişinin açın tanıtımdaki panelini izleyin. her iki kelimelerinden birinin "dark" olmasına mı, eskiden hınca hınç dolarken şimdi yer yer boş koltuklara mı, tepki istedikleri yerde tepki görmeyince milleti gazlamak için sarf ettikleri cringe kelimelere mi, ışık görmüş tavşan gibi kalıp morarmalarına mı yanayım?
    şimdi bir de diablo 3 announcement yazıp izleyin. farkı görün bakalım.

"Poe skill ve talent konusunda hiç karmaşık değil bu arada,"

Bi aç bak bakalım skll talent treeye neler neler var ;
    https://poeplanner.com/
    https://poeskilltree.com/

Şu yorumu yazarken hiç mi utanmadın be kardeş adam yıldız haritası gibi sermiş önünüze 4 ana class 3 hybrid class var oyunda sırf bu sezon 1,5 aylık 400 saatlik oyun süremde abartısız 8 farklı build yaptım kendi kendime. Yapmayın etmeyin Allah adamı taş yapar

• Gene geldi diablo2 trolleri.Bunlara kalsa sene 2200 gene diablo2 gibi olsun isterler.diablo2 in çıkış tarihinde üniversiteye gidiyordum.O zamanlar cidden efsaneydi ama artık o zamanlar bitti.Bitti derken hala eski kafa devam eden fosilleri saymıyorum.Bunlar oyun yapımcılarının zerre önem vermediği ufak azınlık.Adamlar hem pc hemde konsollarla komplike bir oyun yapmak istiyorlar.Diablo3 evet cidden faciaydı ve bu 4.cü oyunla 2 ve 3 ü güzelce harmanlamış gibi duruyorlar.Yukarıda diablo fanı geçinen eleman hala diablo3 çöpünü oynamasıda tam komedi.İlk çıktığı gün kutulu almıştım ve hala durur.
  • Über elder kesmeyi bırak daha nasıl girileceğini bilmeyen adamlar gelmiş burda poe tek skill supporter muhabbeti yapıyor.
    Aul desem fellik fellik gugul amcada arama yaparsınız.

Görende sanacak diablo 3 bütün klavyeye basıyor.
    Öyle dört tane pasif alıp sürekli iki tuşa basmaya benzemiyor. Her bossda yapman gereken şeyler kaçınman gereken hamleler var. Blizort önce gitsin bazooka wizi yamalasın 😏

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Oyunun yapımcısı blizconda daha yolun başındayız, olumlu olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyoruz dedi, sizde beğenmediğiniz şeyleri blizzard formuna yazın tekrar D3 vakası olmasın.

2 saat gameplay;https://www.youtube.com/watch?v=XKzD1NZwUmw

Mesela şu an D3'de olan barb ve sorc skillerini copy paste yapmışlar çoğu kişi şikayetçi.
    Bunlardan cacık olmaz. Neye el attılarsa kuruttular. Wow bitti, diablo bitti, hs bitti, hots başlamadan bitti.
  • Ps4 için gelecek dediklerine göre, oyun 1 sene içinde çıkar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.