Şimdi Ara

DIABLO III [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
5
Favori
18.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blacksmitte train level 10'dayım salvage için hangi materyal gerekiyor 1 tane özel materyal istiyor artık.
  • Beyler Xbox 360'daki karakteri PS4'e atabiliyorsun diye bir duyum aldım doğru mudur?
  • RPG hastasıyım fakat hiç Diablo oynamadım.Alınır mı beyler ?
  • _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Doğrudur.
    Detay linketedir.
    http://us.battle.net/d3/en/blog/15058023/pick-your-platform-keep-your-save-8-18-2014#differentbrand
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlo

RPG hastasıyım fakat hiç Diablo oynamadım.Alınır mı beyler ?

Turunun en iyi oyunu ama rpg degil rahat ol. Hack n slash turunde bir oyundur diablo..her loot olan oyuna rpg diyen editorler yuzunden boyle oluyor..

Yani Oyunda herhangi bir rol yapma unsuru yok..tamamen full aksiyon ve karakter gelistirme bunlarida en iyi yapan oyundur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzrael1

quote:

Orijinalden alıntı: Karlo

RPG hastasıyım fakat hiç Diablo oynamadım.Alınır mı beyler ?

Turunun en iyi oyunu ama rpg degil rahat ol. Hack n slash turunde bir oyundur diablo..her loot olan oyuna rpg diyen editorler yuzunden boyle oluyor..

Yani Oyunda herhangi bir rol yapma unsuru yok..tamamen full aksiyon ve karakter gelistirme bunlarida en iyi yapan oyundur..

Teşekkürler cevap için bir deneyeyim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Blacksmitte train level 10'dayım salvage için hangi materyal gerekiyor 1 tane özel materyal istiyor artık.

Zorluk seviyesini arttırıp, Prime Evil'i ve en sondaki artist alucard tarzı herifi öldür. Üstünden düşen itemler 12levele kadar çıkmana yarayacak :)
  • BeyLer crusader icin saglam build onerisi bekliyorum. Ayrica crusader a ozel item nerde farmlayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgunak kullanıcısına yanıt
    Geçen haftaya kadar süperdi oyun. Başka oyunun ach. açıklamaları ingilizce değil deyip gittim profili sileyim dedim ve 2. seçeneği seçerek diablo3 rosun bugüne kadarki (aslında 1 ay ama) emeklerimi 2 snde çöpe attım. Blizzortun (diyorum çünkü kaç defa denemiştim save'i buluta atmamakla inat etti o yüzden yedekleyememiştim) ve sağolsun xboxın saçmasapan dil sorunundan ve profili silerken 2. seçenekteki (yanılmıyorsam item'larıda sil diyodu itemları sil ne demek yahu. Oyunların kayıtları desene) hezimetmi salaklığımdan dolayımı ne bileyim çok morallerim bozuk. 1-2 ay ara vermeyi düşünüyorum hatta xboxta tekrar başlarmıyım bilmiyorum. Belki ps4 alırsam sallayacam bu makineyi.
    Hikayem uzun oldu mehmet moral bozuk. En son paragon 362 idim ve öyle güzel crusader yapmıştım ki offf. Neyse senin soruna gelecek olursak. Crusader için farklı farklı buildler var ama tabikide en sağlamı ve en iyisi HOLY SHOTGUN. Youtube'da araştır çok sağlam build. Fakat bu buildi yapabilmen için crusadersin bir kere o meşhur class setini tamamlaman lazım. Sonra en b.ktan yeri ise holy shotgun için gerekli faili o meşhur FATE OF THE FELL düşmesi lazım. Paragon 362 olana kadar toplam 2 tane düşürmüştüm, ilkinki hatta taa paragon 288de düşmüştü. Bu dediklerimi yaparsan (başka ince detaylarıda var girmek istemiyorum şimdi) bu build fena zevkli hem çok sağlam resmen ölmüyosun hemde tek atabiliyosun moblara.
    Senin anlayacağın 2-3 günde bir girip 1-2 saat oynama ile düşmüyo namussuz itemlar:) keşke eski save'im dursa idi bendeki tüm eşyaları verirdim sana. Neyse iyi oyunlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    2 gün önce bende Xbox 360 profilimi sildim. Hatta 2. seçeneği seçerek (yanılmıyorsam ikinci silme seçeneği item dediği profilin avatarında olan itemler) ama Diablo profilinde herhangi bir silinme yaşamadım. Çok kötü olmuş durumuna.
    Benim çok uzun yolum var ozaman.
    Bende aslına bakarsan bu aralar Ps4 geçmeyi planlıyorum ama karar verdim Diablo için pc ye geçicem. Geçen arkadaşda takıldık yağ gibi akıyordu.
  • mgunak kullanıcısına yanıt
    Abi emin misin sen de 2. Seçeneği sildiğinde savelerinin gitmediğine? Bende sırf diablo değil tüm oyunların saveleri gitti. Kesin hatırlıyorum 2.sini seçtiğime. Lanet olsun:(

• . ?

Neyse akşam akalım sıfır karakterden. Bende senin bana verdiğin xp setleri var onları sana vereyim. Ayrıca pc de oyun bi okadar daha zevkli. Farm yaptığını anlıyorsun.
  • diablo 3 ros xbox oyuncuları battle.net' e giriş yapabiliyorlar mı ve nasıl ?
  • arkadaşlar,

oyunu oynayan var mı? xbox 360 ile oynuyorum, yeni başladım, lvl 20 oldum, beraber oynayabileceğim arkadaşlar ekleşelim, beraber oynayalım.
    tek başına da güzel oyun ama arkadaşlarla çok daha güzel oluyor.
  • 360daki kayıtlı karakterlerinizi ps4 e rahat aktarabiliyosunuz. Bugün denedim hiç sıkıntı çıkmadan halletti ve ayrıyeten kaç ay 360 da oynadıgım itemlar ps4te güncellemeden sonra coştu t6 sanki kendi köyüm gibi geziyorum. Neyse güncellemeye alışkın değildim 360tan dolayı.grift season falan diyolar görecez edecez:).

Hacı Ps4'e mi geçtin abovvv bende diyorum nerde bu reis ya kaç gündür kayıp. Bende ps4 alıcam ya kafayı taktım.
  • Al biladerim çok rahatlarsın şık makina. Kardeşlik yaparız oyunlar ucuza gelir. Bloodborne gelecek 1 aya çok sabırsızlanıyorum. Oyun hemde türkçe.

Sen xboxu sattın sanırım. Benimde satmam lazım yoksa zor alırım. Kardeşlik nasıl ouyor ki.
  • Xbox hala duruyoda ps4ten sonra açasım gelmiyo:) xboxı yeğenime verecem zaten. Kardeşlik oyun paylaşımı yapyosun ucuza geliyo sen alırsan haberleşiriz konuşuruz. Moruk araba geldi 2 gündür arabaylayım çok mutluyum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ir0n MaideN -- 7 Şubat 2015; 20:03:14 >
  • hangi karakteri onerirsiniz arkadaslar hangisi daha zevkli
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.