Şimdi Ara

Diablo 3 Türkçe Yama Yapılsın mı ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
5.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen aslında ben sadece hikayesini merak etmiştim
    yani diablo ya bakacak olursak diablo 3 bir serinin parçası yani yarın bir gün diablo 4 çıksa ve Türkçe olarak çıksa birşey anlamayız gereksiz olur öncelik diablo 3 te iken
    benim gönlüm diablodan yana
    aslında sadece hikaye görevler çevrilse yeter item, skill, online vb. çevrilmesede olur
    mesela ben de isterdim hobit filmi hiç çıkmasın ama çıkmış veya starwars böyle çıkacağına hiç çıkmasın ama çıkmış sonuçta bize de hayranı olarak izlemek düşer diablo 3 içinde geçerli bu bence
    oynanışını vb. beğenmesekte hikayesi yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magetor

aynen aslında ben sadece hikayesini merak etmiştim
    yani diablo ya bakacak olursak diablo 3 bir serinin parçası yani yarın bir gün diablo 4 çıksa ve Türkçe olarak çıksa birşey anlamayız gereksiz olur öncelik diablo 3 te iken
    benim gönlüm diablodan yana
    aslında sadece hikaye görevler çevrilse yeter item, skill, online vb. çevrilmesede olur
    mesela ben de isterdim hobit filmi hiç çıkmasın ama çıkmış veya starwars böyle çıkacağına hiç çıkmasın ama çıkmış sonuçta bize de hayranı olarak izlemek düşer diablo 3 içinde geçerli bu bence
    oynanışını vb. beğenmesekte hikayesi yeter
    Kesinlikle katılıyorum. 4 ün açıklandığı şu sıralar ve 2'yi indirdiğim şu sıralarda tabi ki de hiçbir Türkçe yamaya hayır demem. Ki bu diablo serisiyse kesinlikle kabulümdür.
    İnşallah 4 resmi olarak Türkçe çıkarda rahat rahat oynarız.

Ayrıca Path of Exile da Türkçe olsa bir tepsi baklava ile baş başa kalmış kadar sevinirim valla o derece güzel olur.

• vkopuzoglu kullanıcısına yanıt
    Keşke :/
    diablo ya çok ihtiyacım var :/
    bende daha dün indirdim diablo 2 yi çok özlemişim
    diablo 3 çevrilmesine çok ihtiyaç var çünkü hikayenin devamı olarak çok önemli bir yere sahip özellikle diablo 4 duyurulmuş iken
    10 ay olmuş konu açılalı birileri sesimizi duyar inş
  • Diablo 3 Türkçe yama yapılsa çok güzel olur tabi

Aslında Diablo 4 ün Türkçe altyazılı olarak çıkması için imza toplanıp Blizzard'a gönderilip iletişime geçilebilir.
  • Yapılsın tabikide 4 çıkacak daha 3 için Türkçe yama yapılmadı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 351 oy yetmez mi :D
  • Çıkarsa harika olur
  • sürekli güncellenen bir online oyuna nasıl olacak ta Türkçe yama yapabileceksiniz anlamış değilim.
  • Çıksa gerçekten de harika olur. Ama oyun online bir oyun sıkıntılar çıkabilir, o yüzden sürekli güncellemeniz lazım :D.
  • son durum nedir oyun çevirildi mi?
  • TEKATAR1M T kullanıcısına yanıt
    Yalan oldu yalan olduuuu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Yalan oldu yalan olduuuu.
    Yalan oldu değil mevzu çevirisini yapsa ne olacaktı online bir oyun sonuçta ban tehlikesi artı oyunun sürekli güncellenmesi adamı bezdirir konunun açılması bile yanlış.
  • Vakit kaybı. Single player olmayan bir oyunla uğraşılmamalı.
  • yama çıktımı

• 2 yıl geçmiş bir açıklama yazılmamış. 2 yıl süren bir oylama nerede görülmüş ?

• yapılsın tabi ki :)

• Yeni konu sandım kim hortlattı. XD

• Yama yapmayı düşünmeleri çok hoş. Amma ve lakin her seasonda değişen itemler ve güncellemeler dolayısıyla çeviri işi imkansıza yakın. Çeviride en fazla %60-70 başarı yakalanabilir. Tanıştığım 2000 yılından bu yana bilgisayarımın demirbaş oyunudur. Tüm hikayeye hakim olarak devam ettiğim için Diablo IV'ü sabırsızlıkla bekliyorum. Yama olmasa da oynanıyor. Diablo'nun bir diğer güzelliği de burda işte, zorla ingilizce öğretiyor adama :)))

Hiç kimse yokken Diablo vardı, WOW vardı, Dota var oldu. Diğer oyunlar, başarılı bir imitasyondur benim için

• Gerekli yerlere mesaj attım bakalım geri dönüş sağlanacak mı haber vericem.

• Umarım çıkar. Harika olur.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.