Şimdi Ara

Diablo 3 Oyuncuları (Battle Tag Paylaşım Merkezi) [366 Kişi Olduk] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
6
Favori
28.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araldan kaptım bende ekleyebilirsiniz archV#2103

Yalnız merak ettim daha önce battle.net kullanmadığım için birde SC2 için bir battletag var sondaki numarası farklı. Siz bir kere bunu ekleyince ister D3 olsun ister SC2 olsun her platformdan konuşabiliyormuyuz? Yoksa onun için SC2 battletag ınımı eklemeniz lazım veya Real ID yi?
  • ThugLife#1234
  • Arkadaslar oyunu siparis ettim ama bilgisayarimin oyunu kaldirip kaldirmayacagini gormek icin test etmek istiyorum hafta icinde 1 gunlugunede olsa beta keyini benimle paylasabilecek biri varsa bana pm atsin
  • ekleyin beyler ulashon#2328
  • Liste güncel 64 kişiyiz
  • beta ubdating diablo launcher da kalıyor ne zamandır aynı sorunu yaşayan yada çözümünü bilen biri varmı?
  • Listede 30+ büyüklerimiz var ise buraya üye olmalarını tavsiye ediyorum, güzel bir ortam mevcut

http://forum.donanimhaber.com/m_58854249/mpage_1/key_/tm.htm

• @cihancndn Betam olmadığı için bakmamışım ben buraya
  • Bendede beta yok artık orjinalini bekliyeceğiz
  • Konu beta dan çıkmış gördüğüm kadarıyla hayırlı olsun
  • @Qmandan, @3ddark

isterseniz sizide ekleyebilirim, listeyi oyun çıktıktan sonra alanlar ve almayanlar şeklinde yeniden güncelleyeceğim zaten

@aresmar

Hocam senin yorumu gördüm mutlu oldum, çıkış tarihi verildi, ee iki aydan az bir sürede kaldı güncelleyeyim dedim

Çok mu aceleci davrandım sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

@Qmandan, @3ddark

isterseniz sizide ekleyebilirim, listeyi oyun çıktıktan sonra alanlar ve almayanlar şeklinde yeniden güncelleyeceğim zaten

@aresmar

Hocam senin yorumu gördüm mutlu oldum, çıkış tarihi verildi, ee iki aydan az bir sürede kaldı güncelleyeyim dedim

Çok mu aceleci davrandım sence?

istersen eklede sc2 de de aynısı olmuştu. böyle listeler yapıldı filan ama DH den kimseyi göremedim ben D3 de umutlarım ihtiyarlar heyetinden. Sonuçta oyun saatlerimiz %90 aynı olacak +30 grubundakilerle ha bu listedende bizi bulanlara hayır demeyiz tabiki

• Ya beyler hayrına beta key verecek varsa sevao işler bi girer bakardık kankamla beraber videolara itemlere game playlere falan bakıp iç çekiyoz kesin 2 kişi başlıyacagız onuda getircem dh ye
  • quickfire#1406 benide ekleyin :)
  • Baybars #2729, ekler misiniz
  • Biraz geç oldu kusura bakmayın

66 Kişiyiz
  • Efendisiz#2524
  • fuujin#1434
  • hocam selam, 56 numaranın nick'ini güncelleyebilir misin?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.