Şimdi Ara

DİABLO 3 GELİYOR MU??ÖNEMLİ KANITLAR!!!!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
8.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaa arkadaşlar siz bana napmak istiyosunuz.Diablo 2 çıktığında dünyadan disconnect oldum 2 sene.Sonra çevremdeki insanlardan aldığım tepkilere bakarak kafayı yemeye başladığımı anladım.Günde 15 saat oynadığımı hatırlıyorum.Level 94 Paladin yaptım siz düşünün artık.Diablo 3 çıkmaz inşallah çıkarsa ben yandım.Amateme yatırırlar beni....
  • quote:

Orjinalden alıntı: j.r.duke

Arkadaşlar oyun dünyasında bence en iyi rpg olan diablo ile ilgili haber buldum.aynen yazıyorum.yazmadan önce şunu söleyeyim.interntte diablo 3 ile ilgili büyük bir fan kulübü oluşturulmuştu.belki onunda etkisi olmuştur diye düşünüyorum.fan kulübünün adresini bulabilirsem yazacağım.
    Son olrak ben 1 yıl önce diablo3 ün resmi sitesini görmüştüm.oyun hakkında bilgiler veriyordu.ama sonra firma kapandı.ve o sitede kalkmış.bulamadım.sitede bir çok seyden bahsediyordu.mesela unique itemler ve rare item gibi bir kaç yeni item gelecek gibi yada birleşip takım olacak itemlar çoğalacak,frplerdeki gibi klaslar (dark elf,dwarf vs ..)gelecek,iyi kötü olcak ve takım halinde olcak şeklinde bir çok şey yazıyordu ve resmi siteydi.sonra bir daha bulamadım.ilk google da aratarak ilk sayfada bulmuştum.o yüzden adresi yanıma almadım ama dediğim gibi sonradan kapandı ve siteyi bulamadım.galiba north blizzard kapandığı için sitede kapatıldı.her neyse işte haber...

''
    Diablo efsanesini yaratan Blizzard North stüdyolarının verdiği iş ilanları Diablo 3 ipuçları içeriyor.

Blizzard'ın resmi sitesinde yer alan ilanlardan ilki Lider Oyun Tasarımcısı olarak verildi. Diablo ve Diablo 2'yi yaratan takıma lider olabilecek birini arıyorlar.

İkinci iş ilanı 3D Karakter Yaratıcısı için. Bunun için "bizim oyun dünyamıza ve karakterlerimize yardım edebilecek" ifadesiyle eleman aramaları bir ipucu olarak değerlendirilebilir.

Üçüncü ilan Teknik Çevre Tasarımcısı için. Işık, model, doku ve FX için her detayı çalışabilecek insanlar arıyorlar.

Son iş ilanı ise, oldukça fazla miktarda veriyi toparlayarak anlaşılır bir hale getirip rapor halinde sunabilecek programcılar için.

Tüm bu ilanlar sizin için tek tek birşey ifade etmiyorlarsa bile, Blizzard'ın North stüdyoları için bu ilanları vermesi akla ister istemez "Diablo 3'ün yolu yapılıyor" düşüncesini getiriyor. İlerleyen zamanlarda bu konuda daha belirgin ipuçları, hatta resmi açıklamalar ile karşılaşabiliriz.
    Tarih: 08.02.2005
    ''
    Bilmem ne dersiniz?Acaba diablo 3 geliyor mu?

Lutfen boyle akıl mantık olmayan haberlerı okuyup mılletı galyana getırmıyelım

Su an ıcın dıablo 3 un gelmesı ımkansız. Cunku dıablo 2'nin beyınlerınden bırı olan bı kısı North'dan ayrıldı. Beraberınde de pek cok adam goturdu. Hatta su an kendılerı bı fırma kurup dıablo benzerı bır oyun hazırladıklarını duyurdular bıle.

O yuzden dıablo 3 ıcın daha cok erken. Bence Starcraft2 gelıyor. Neden dıyemı soracaksınız? Is ılanlarında bulunan kucuk hydralısk dı sanırım, bunun gıbı pek cok resım var Ama kocaman bı orc resmıde vardı, hmm bende kararsız kaldım

Tabi Starcraft yapıoz dıyıp Starcraft Ghost gibi yapıp ters kosede yapabılırler bızı

Ayrıca Starcraft oynanmıo dıyen arkadaslara seslenıyorum, Kore'de adamlar sadece Starcraft maclarını gosteren televızyon kanalları kuruyorlar. Bılgınıze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cou_de_GraCe -- 20 Mayıs 2005, 6:58:36 >

• sen bana leveli okumuşsun gibi geliyor!! belli olmaz o.bu arada diablo2 nin müziklerini yapan czech adam tekrar stüdyodaymış...diablo2 bence biraz daha ağır basıyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cou_de_GraCe

quote:

Arkadaşlar oyun dünyasında bence en iyi rpg olan diablo ile ilgili haber buldum.aynen yazıyorum.yazmadan önce şunu söleyeyim.interntte diablo 3 ile ilgili büyük bir fan kulübü oluşturulmuştu.belki onunda etkisi olmuştur diye düşünüyorum.fan kulübünün adresini bulabilirsem yazacağım.
    Son olrak ben 1 yıl önce diablo3 ün resmi sitesini görmüştüm.oyun hakkında bilgiler veriyordu.ama sonra firma kapandı.ve o sitede kalkmış.bulamadım.sitede bir çok seyden bahsediyordu.mesela unique itemler ve rare item gibi bir kaç yeni item gelecek gibi yada birleşip takım olacak itemlar çoğalacak,frplerdeki gibi klaslar (dark elf,dwarf vs ..)gelecek,iyi kötü olcak ve takım halinde olcak şeklinde bir çok şey yazıyordu ve resmi siteydi.sonra bir daha bulamadım.ilk google da aratarak ilk sayfada bulmuştum.o yüzden adresi yanıma almadım ama dediğim gibi sonradan kapandı ve siteyi bulamadım.galiba north blizzard kapandığı için sitede kapatıldı.her neyse işte haber...

''
    Diablo efsanesini yaratan Blizzard North stüdyolarının verdiği iş ilanları Diablo 3 ipuçları içeriyor.

Blizzard'ın resmi sitesinde yer alan ilanlardan ilki Lider Oyun Tasarımcısı olarak verildi. Diablo ve Diablo 2'yi yaratan takıma lider olabilecek birini arıyorlar.

İkinci iş ilanı 3D Karakter Yaratıcısı için. Bunun için "bizim oyun dünyamıza ve karakterlerimize yardım edebilecek" ifadesiyle eleman aramaları bir ipucu olarak değerlendirilebilir.

Üçüncü ilan Teknik Çevre Tasarımcısı için. Işık, model, doku ve FX için her detayı çalışabilecek insanlar arıyorlar.

Son iş ilanı ise, oldukça fazla miktarda veriyi toparlayarak anlaşılır bir hale getirip rapor halinde sunabilecek programcılar için.

Tüm bu ilanlar sizin için tek tek birşey ifade etmiyorlarsa bile, Blizzard'ın North stüdyoları için bu ilanları vermesi akla ister istemez "Diablo 3'ün yolu yapılıyor" düşüncesini getiriyor. İlerleyen zamanlarda bu konuda daha belirgin ipuçları, hatta resmi açıklamalar ile karşılaşabiliriz.
    ''

Su an ıcın dıablo 3 un gelmesı ımkansız. Cunku dıablo 2'nin beyınlerınden bırı olan bı kısı North'dan ayrıldı. Beraberınde de pek cok adam goturdu. Hatta su an kendılerı bı fırma kurup dıablo benzerı bır oyun hazırladıklarını duyurdular bıle.

O yuzden dıablo 3 ıcın daha cok erken. Bence Starcraft2 gelıyor. Neden dıyemı soracaksınız? Is ılanlarında bulunan kucuk hydralısk dı sanırım, bunun gıbı pek cok resım var Ama kocaman bı orc resmıde vardı, hmm bende kararsız kaldım

Tabi Starcraft yapıoz dıyıp Starcraft Ghost gibi yapıp ters kosede yapabılırler bızı

Ayrıca Starcraft oynanmıo dıyen arkadaslara seslenıyorum, Kore'de adamlar sadece Starcraft maclarını gosteren televızyon kanalları kuruyorlar. Bılgınıze

Sevgili kardeşim bu haber zaten direk level dergisinden alıntı.yani bu habere sen ''Lutfen boyle akıl mantık olmayan haberlerı okuyup mılletı galyana getırmıyelım '' bu tür bir laf diyemezsin.Lütfen laflarına dikkat et!!!!!

• BENCE DİABLO 3 GELMEMELİ
    seri bence mukemmel bi finalle bitmiş durumda. diablo yu bi daha geri dondurmek bu mukemmel karekteri tamanen cocuk oyuncagı haline getirmek olur. oldur dirilt oldur dirilt nereye kadar? tadında bırakmak lazım bence. ama soyle birşey olabilir, bir ek paket sayesinde yeni 1-2 karakter ve eşyaler, yeni rune ve rune word ler vs eklenirse oyun tekrarda oynanır. şahsen ben tekradan yeni bir karakterle baslarım. artık bi yıl daha uzatırım okulu
  • blizzrad ın yeni oyunu diablo değil star craft 2 olacaktır,zaten wow daha yeni çıktı adamlar neden diablo yu çıkarsınlarki
  • Diablo nun takımı Blizzarddan ayrıldı Guild Wars u yaptı ki buda su sıralar listelerde Wow un ustunde :) Oyunun aylık ucretinin olmaması inanılmaz cazip.. O yuzden yaparlarsa başka takımla yaparlar veya hiç yapmayabilirler.
  • fotoğraf oldukça ilginç.
  • İnşallah gelir AMİN!!!
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Cou_de_GraCe

quote:

''

''

Sevgili kardeşim bu haber zaten direk level dergisinden alıntı.yani bu habere sen ''Lutfen boyle akıl mantık olmayan haberlerı okuyup mılletı galyana getırmıyelım '' bu tür bir laf diyemezsin.Lütfen laflarına dikkat et!!!!!

Sallamayalım, diablo 3 gelıo hebede hubede seklınde haber yok.

NOT: Ayrıca belırtmeyı unutmusum bu yazdıklarım Level dergısınden alıntı seklındedır...

• BANA BAK DOSTUM BANA İLLA LİNK GETİR DİYOSAN AL BUNU... BUYUR BUNLARI BEN KAFADAN YAZMIYORUM AL ŞUNA BİR BAK SONRA KONUŞ.KİMSENİN AKLINI KARIŞTIRMA GİBİ BİR NİYETİM YOK.
    ÖN YARGILI DAVRANDIĞIN İÇİN HAKLI DEĞİLSİN.SENİ KINIYORUM3. kez söylüyorum bu yazdığım level dergisinden alıntı.
    http://www.level.com.tr/haber/?id=630

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.r.duke -- 24 Mayıs 2005, 19:43:12 >

• quote:

Orjinalden alıntı: imparatore

DİABLO 3 GELİYOR MU??ÖNEMLİ KANITLAR!!!!!!

http://news.softpedia.com/news/Titan-Quest-a-competitor-for-Diablo-3-2136.shtml

Bu oyun büyük ihtimalle bu resimdeki gibi bişey olur. Yerdeki ayrıntıya dikkat edin. mükemmel. Ayrıca War Craft gibi yakınlaşma özelliğide olacaktır.

• quote:

BANA BAK DOSTUM BANA İLLA LİNK GETİR DİYOSAN AL BUNU... BUYUR BUNLARI BEN KAFADAN YAZMIYORUM AL ŞUNA BİR BAK SONRA KONUŞ.KİMSENİN AKLINI KARIŞTIRMA GİBİ BİR NİYETİM YOK.
    ÖN YARGILI DAVRANDIĞIN İÇİN HAKLI DEĞİLSİN.SENİ KINIYORUM3. kez söylüyorum bu yazdığım level dergisinden alıntı.

Cou_de_GraCe mesaj yazacak yüzün kalmadı mı??????

• quote:

BANA BAK DOSTUM BANA İLLA LİNK GETİR DİYOSAN AL BUNU... BUYUR BUNLARI BEN KAFADAN YAZMIYORUM AL ŞUNA BİR BAK SONRA KONUŞ.KİMSENİN AKLINI KARIŞTIRMA GİBİ BİR NİYETİM YOK.

Cou_de_GraCe bu mesajı gördükten sonra mesaj yazacak yüzün kalmadı değil mi??????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.r.duke -- 27 Mayıs 2005, 20:30:17 >

• gelsin ama senaryoyu güzel yapsınlar sallama bi hikayeyle diablo geri dönerse oynanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparatore

DİABLO 3 GELİYOR MU??ÖNEMLİ KANITLAR!!!!!!

http://news.softpedia.com/news/Titan-Quest-a-competitor-for-Diablo-3-2136.shtml

arkadaşlar bu foto titan quest adlı 2006 da çıkacak oyuna ait.ben bu fotoyu game spotta titan quest screenshotlarında gördüm.bu oyun hakkındaki görüşlerinizi:
    http://forum.donanimhaber.com/m_3478348/tm.htm
    buraya yazabilirsiniz.(bu linkte videosu falanda var.epey iyi bir rpg)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.r.duke -- 9 Ağustos 2005, 16:37:17 >

• arkadaşlar diablo ile ilgili en son haber bu buyrun okuyun.
    http://www.gamespot.com/news/2005/08/01/news_6130138.html?tag=lastword_pc_headline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.r.duke -- 9 Ağustos 2005, 16:37:05 >
  • diablo bence mmorpg ozelliklerinde olur. çünkü blizzard bu işte çok büyük para kaldırdı. mmorpg olsun genişlesinde genişlesin.

şu işe bak ya. firmanın 3 oyunu var başka oyunu yok. bu blizzard kral ya. oyun yapmalarından belli. adamlar 5 senede oyun cıkarıyorlar 3 senesi videolara gidiyor herhalde :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.