Şimdi Ara

DİABLO 3 GELİYOR MU??ÖNEMLİ KANITLAR!!!!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
8.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: j.r.duke

quote:

Orijinalden alıntı: imparatore

DİABLO 3 GELİYOR MU??ÖNEMLİ KANITLAR!!!!!!

http://news.softpedia.com/news/Titan-Quest-a-competitor-for-Diablo-3-2136.shtml

arkadaşlar bu foto titan quest adlı 2006 da çıkacak oyuna ait.ben bu fotoyu game spotta titan quest screenshotlarında gördüm.bu oyun hakkındaki görüşlerinizi:
    http://forum.donanimhaber.com/m_3478348/tm.htm
    buraya yazabilirsiniz.(bu linkte videosu falanda var.epey iyi bir rpg)

hayır şimdi konuyla ne alaka ?????

• blizzardın hakkını vermek lazım her zaman yaptıkları zaman tam yaparlar.Ama şu oyunları bizi beklemekten delirme noktasına getirmeden çıkarsalar çok iyi olur bence.
    (en basit olarak yapım ekibini genişletsinler kardeşim bunu damı biz söyleyelim)
  • İyide bu haberi ben okuyalı 1 yıl olacak.LEVEL'da okumuştum.
  • bence wow daha yeni çıktı star craft ı çıkartacaklar benim görüşüm
  • Ama diablo 3 ün hepsinden büyük başarı kazanacağı KESİN.Bu çok açık.Diablo sevenler el kaldırsın.

• Bırak Diablo 3'ü, 2'ye yeni Exp çıkarsalar yeter.....
  • beyler diablo 3 çıkmış ben ingilteredeki arkadaşımdan duydum
  • Diablo 4 çıkmıııııııııış

beyler hurafe bunlar hurafe zaten çıksada 2010-2015 anca görürüz o yüzden yormayın parmaklarınızı bak ne güzel 1.11 de çıkmış çekin oynıyın paşa paşa

• bekleyelim görelim
  • İnşallah en yakın zamanda çıkar.

sabırsızlıkla bekliyorum ve beklediğinize inanıyorum...
  • ben demiştim gelebilir diye ama kimse inanmamıştı. ben levelden okumuştum.
  • beyler ben yurtdışını turlayıp geliyom elimde diablo 3 le :D Çin'de yapmışlardır dimi :D
  • Tabi tabi Diablo 3 China Version abiler zaten bi beni versiyonlamadılar bende gitsem benide bi versiyonlayıp öyle gönderirler valla geri
  • boracakir 1.15

nasıl ama :D
  • Hmm fena deil ama ben boracakir 1.8a yada 1.9 build 4742 falan tercih ederdim
  • oke kardeş sen beğendiğini söle onlar yapsın geçenlerde gittim beni oyunlarda affetmeyen biri yapın dedim affetmez yaptılar kullanıyoz valla niki topici de nereye taşıdık ya şu diablo 3 te bir çıksa ama çıkmıyor yukadra gördüm bari yeni act yapsınlar ACT6 dimi :D
  • Valla topic i cıvıttık galiba :) aslında bende olsa isterim bi ACT6 ama düşünürsek ortada ne soulstone kaldı ne de başka bişe artık ne dirilicek bilemiyorum :) hikaye bulurlarsa devam ettiricek güzel olur ama illada exp. yapıcaz diye üflemeden bi hikaye yaparlarsa kötü olur.
  • çıkmayacak diablo 3 onun yerini alabilecek bi oyun yapıyorlar . . .
  • Walla sadece baslıgı okudum ama cıkarsa eger gercekten muhtsesm olur oncekisi bile supredi bu ondanda ii olur
  • arkadaşlar yanlış anlamayın ama ben diablonun yenisinin çıkmasını istemiyorum. yaw bence diablo üç boyutlu bir oyun olamaz, ne bilem diablo 2 nin tadını vermez gibi geliyo bana. bide firmanın eleman almasının sebebi, gaha önce diabloya hayat veren ekibin önemli elmanlarının şirketten ayrılması ve bu elemanların daha sonra flag ship die bir şirket kurdular ve hell gate london oyununu yaptılar. (ben bu oyunu 4 gözle bekliyorum )..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.