Şimdi Ara

Diablo 3 CE (Collectors Edition) 240 TL - Hakkında Herşey (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
1
Favori
21.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konuya dönersek, bir şey sormak istiyorum. Şu an Amazon'da stok yok ama olsaydı alınabiliyordu değil mi? İstanbul'dan alma gibi bir şansım yok, hani düşerse diye soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: layneth

Son sıradaki de forumdan:) Bi'ara konuşuruz sebeplerini...

Sen olmayasın hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fustercluck

Do not feed the troll.

Konuya dönersek, bir şey sormak istiyorum. Şu an Amazon'da stok yok ama olsaydı alınabiliyordu değil mi? İstanbul'dan alma gibi bir şansım yok, hani düşerse diye soruyorum.

Yurtdışında ön siparişte hiçbir yerde kalmadı.
  • 300 TL'ye CE alınır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzersun

quote:

Orijinalden alıntı: Fustercluck

Do not feed the troll.

Yurtdışında ön siparişte hiçbir yerde kalmadı.

Nasıl kalmadı yalana gel Walmart.com, Bestbuy durmadan satıyor hatta Amazon'da da 5dk bile olsa stok olabiliyor. Takip etmek lazım, tabii buralara sadece Amazon getirdiği için benim açımdan bir o geçerli.

Ayrıca Starcraft'da olduğu gibi 1-2 hafta sonra yeniden CE satışı olucaktır, yurtdışında olanların eğer alacaklarsa kesin beklemeleri ve uyanık olmaları yeterli.

• Ebay'den 170 dolar + 30 dolar shipping olarak aldım. gift yazacak. Umarım takılmaz gümrüğe. Hadi hayırlısı.
  • hayırlı olsun dostum
  • @Dante

Hayırlı olsun.
    Keşke daha önce hareket edip, piyasa yükselmeden kapabilseydin. Gift yazısına da pek güvenme; gümrükte eskisi kadar geçerli değil. Faturanın tutarını düşük gösterse dahi 15'inden sonra pek çok CE yurda giriş yapacağından, araştırabilirler ve gümrüğe takılabilir. En kötü senaryoyu düşünüp $230'u hazır et bence.

İyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

hayırlı olsun dostum

Sağol hocam

@layneth, gift yazabilirmiş fiyatı değişik yazamazmış artık gümrükten geçmezse de gider konuşurum ben de resmi dairede çalışıyorum anlaşırız belki gümrük memuruyla.

Ama benim merak ettiğim ben izmir'deyim. Şimdi bu oyun izmir gümrüğe gelecek değil mi istanbula gidemem çünkü :/

Ekleme: Ayrıca 24'ünden önce gönderemiyormuş. Off of 10 gün geç başlayacağım oyuna CE alacağım diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 13 Mayıs 2012; 17:34:57 >

• @Dante

Benden daha bilgili, yetkin arkadaşlar yanlış olduğum nokta varsa düzeltsinler ama bildiğim kadarıyla; ürünün gümrüğe takılırsa İstanbul'da değil bulunduğun ildeki gümrük müdürlüğünde takılacaktır, oraya davet ederler.
    Eğer ilde gümrük müdürlüğü yoksa her ilin bağlı olduğu bölge müdürlüğü var, ürün oraya geliyor. Mesela batı akdeniz Antalya'ya bağlı, civarda gümrük müdürlüğü olmayan il varsa sıkıntısına Antalya derman oluyor veya derdine dert katıyor:)

İzmir'de Ege bölgesinin genel müdürlüğü olduğundan her halükarda postanı onlar kontrol edecektir:

http://www.gumrukticaret.gov.tr/icerik/247/101/gumruk-ve-ticaret-bolge-mudurlukleri.html

p.s. Son olarak kargoyu özel kargo şirketleriyle gönderttirme, satıcı devlet/ulusal/vs postası ile göndersin. UPS gibi postayla gönderir ve takılırsa, %18-20 (gönderilen ülkeye göre) vergi + özel posta şirkesinin depo masrafıyla filan uğraşırsın.

p.s.s. En son olarak da satıcından USA'deki orjinal faturasıyla göndermesini rica edebilirsin. Veya paketinle DIII SE faturasını göndersin, belki gümrükte işe yarayabilir. Oyun isimleri aynı, CE / SE ayrımını bilmeyen bir görevliye denk gelebilir? Gerçi görevliler kaçın kurasıdır ama denenebilir :)

edit. imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layneth -- 13 Mayıs 2012; 18:22:31 >

• @ Dante

İzin verirsen onikiden vurmak istiyorum:)

Neden ayın 24'ünden önce gönderemiyormuş? Biraz oynayıp beğenmezse mi postaya verecek?
  • Hocam 24'unde eline gececekmis adamin ilanda yaziyordu zaten bunun bilincinde aldim bende. 24 unde keyi verecek sonra kargolayacak. Verdigin bilgiler icin sagol bu arada izmir gumruge gelecek olmasi iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Hocam 24'unde eline gececekmis adamin ilanda yaziyordu zaten bunun bilincinde aldim bende. 24 unde keyi verecek sonra kargolayacak. Verdigin bilgiler icin sagol bu arada izmir gumruge gelecek olmasi iyi oldu

Dante ben sana verirdim. Fazladan bir CE gelme "ihtimali" var bana. Acele etmişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Hocam 24'unde eline gececekmis adamin ilanda yaziyordu zaten bunun bilincinde aldim bende. 24 unde keyi verecek sonra kargolayacak. Verdigin bilgiler icin sagol bu arada izmir gumruge gelecek olmasi iyi oldu

Dante ben sana verirdim. Fazladan bir CE gelme "ihtimali" var bana. Acele etmişsin.

Hazir 3 tane kalmisken alayim dedim hocam riske atmayip. Sabirsizlik oldu biraz :)
  • Kimsenin gıkı çıkmıyor, nere gittiniz bakim taksimde kuyrukta mısınız?
  • Artık alma şansımız yok mu hocam?
  • CE'den çıkan boyaları 1kere mi kullanabiliyoruz yoksa istediğimiz kadar kullanabiliyor muyuz?
  • Evet, boya var, bir de boyadan ziyade kanat mevzusu var. Kanatları sürekli takabilecek miyiz karaktere? Yoksa zırh olduğu için bir yerden sonra çıkarmak zorunda mı kalacağız?
  • Türkiye'de nereden alıcaz bunu yahu, parandan bile ürünü alamıyorsun ya varmı böyle bir şey,
  • Vatan bilgisayar internet şubesinde şu an satışta , kaçırmadan alın.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.