Şimdi Ara

DHKO KURULDU ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
11.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanlız lvl 100e kadar 1 ex olsun sonra lvl kasılmasın bide itemlere +10 %100 olsun isterseniz oyun için tbl hazırlarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Attention!Cenq

quote:

Orjinalden alıntı: C#8364;||@T

Kurulsun bende geliorum...

Bu arada 1. sayfada söylediğim gibi Pw server işlerinden iyi anlarım.

Gm adayıyım.!

Güzel bana pm'den msn atar mısın?

• alcamı benide
  • Daha server yazmasını bilmeyen 11 yaşındaki bi Admin'e sahip
    Ne kadar iyi olcaı belli serverın..
    Her gün post kasan binbaşı olunca imzasında 5 yıldız oldum diyen birisi,ne diyimki BelieveMe'yi tanıyorum onun bu konularda bilgisi var olcaksa o olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahauyeolmicam -- 24 Ocak 2007; 17:35:56 >
  • Arkadaşlar sistemimizi ilk önce TEST için deneyecez.25-50 kişi alır sanıyorum.Sonra PC modifiye zaten ama çok iyi olsun diyorsanız biraz daha beklemeniz gerekir.Seçim sizin ne de olsa adı DHKO
  • quote:

Orjinalden alıntı: dahauyeolmicam

Daha server yazmasını bilmeyen 11 yaşındaki bi Admin'e sahip
    Her gün post kasan binbaşı olunca imzasında 5 yıldız oldum diyen birisi,ne diyimki BelieveMe'yi tanıyorum onun bu konularda bilgisi var olcaksa o olsun..

Düşünmek lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Setunfayks -- 24 Ocak 2007; 17:43:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Setunfayks

quote:

Arkadaş şimdi yaptığın çok ayıp.Benim ne zaman 5 yıldız olupta !! '' binbaşıyım '' dediğim olmuş?
    Hatasız kul olmaz herşeyde hata çıkabilir ama senin bu yorumun küçük düşmene sebeb oldu benim gözümde !!! Bilgisizce savurmuşun mesajı
    BelieveMe de olabilir di herkes başkasına layik görüyor zaten ama ben kalkışmışım işe o zaman ne olur ??? Onlar bana yardım eder daha iyi server olur !!!

Şimdi arkana yaslan düşün yorum senin...

sen niye üstüne alınıyorsunki ben dream'i kastetmiştim..

• DEDİM YA UYELIK 1 YTL OLSUN AMA BIR KERELİK. TOPLANAN PARADA SERVERE GITSİN. HADİ ADMINLER YAARDIM ELI UZATIN SU KONUYA
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Setunfayks

quote:

Arkadaş şimdi yaptığın çok ayıp.Benim ne zaman 5 yıldız olupta !! '' binbaşıyım '' dediğim olmuş?
    Hatasız kul olmaz herşeyde hata çıkabilir ama senin bu yorumun küçük düşmene sebeb oldu benim gözümde !!! Bilgisizce savurmuşun mesajı
    BelieveMe de olabilir di herkes başkasına layik görüyor zaten ama ben kalkışmışım işe o zaman ne olur ??? Onlar bana yardım eder daha iyi server olur !!!

Şimdi arkana yaslan düşün yorum senin...

sen niye üstüne alınıyorsunki ben dream'i kastetmiştim..

Ciddi misinBende kendime aldım lafı özür dilerim..

quote:

DEDİM YA UYELIK 1 YTL OLSUN AMA BIR KERELİK. TOPLANAN PARADA SERVERE GITSİN. HADİ ADMINLER YAARDIM ELI UZATIN SU KONUYA

Güzel fikir aslında ama üyelik olmasın 1 ytl.Öbür Serverlar gibi premium edit char paralı olsun.GM seçimi yetenek gerektirir.Onu parayla yapmayı düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Setunfayks -- 24 Ocak 2007; 17:45:24 >

• dhko kurulsun dhko nun ilk priestini ben açıcam
  • quote:

Sen oynamassın o zaman giripte burada Bişiler yapmaya çalışan insanlara laf yetiştirmeyede hakkın yok senin gibiler anca hazıra konmayı bilirsiniz demi adam senin benim için oyun yapıyo bütün dh bir arada güzel seviyeli bir oyun olsun istiyoruz zevkini alalım istiyoruz.

Lütfen sen gelme Oraya.

Dream sana güveniyoruz En yakın zaman Clienti bekleriz.
  • bende ekledim ama nasıl üyr olcaz yani ne zaman
  • Sanamı sorucam laf söylerken?Eleştiriyorum Türkiye Cumhuriyet'i özgür bir ülkedir!Eleştirme yetkimininde bulunduğuna inanıyorum.
    Hazıra konmanın anlamını bilmeden bana laf yetiştirme..

Uğraşılsın forum için bişeyler yapılması mutluluk verici bilmeyen kişilerin,bilen kişilerin önünü kapatmasını istemiyorum.Neyse banane ya,benim mesajımdaki amaç Admin'i bilgilendirmekti oda almış,okumuş ztn mesajı..
  • offff daha kurmadan para kazanma hesapları ha. olsun ya kurda sen onuda dusunuruz
  • abiler bende gelmek istiyorumda bişey soracam bende 1.098 versiyon var ordan ıp adresını degıstırsek gırebılırmıyız tabi benı kabul edersenız
  • up!
  • quote:

Orjinalden alıntı: XXxxFeneriumxxXX

yanlız lvl 100e kadar 1 ex olsun sonra lvl kasılmasın bide itemlere +10 %100 olsun isterseniz oyun için tbl hazırlarım

Böyle olursa oynamanın anlamı ne
  • UP
  • Devrimci Halk Kurtulus Ordusu kuruluyor tekrardan diye baslık acıp beni heyecanlandırdın yav,,cık cık ne kadar ayip,,
  • 1 lvl = 1 exp lvl 50 ye kdr fln bence gerisi gıcık olur ve 70 + 800 - 900k exp istesin ama milyon yapma adamın gözüne çok gibi geliyo ve sıkılıyo tabi görev fln da yok
    ve kesinlikle hiç bir AC itemi olmasın kalkan bile
    ayrıca paralı olursa 1 kişi bile oynamaz söliyim
    çünki herkes usko yu paralı oldugu için oynamıyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.