Şimdi Ara

DHKO KURULDU ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
1
Favori
11.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • up
  • Kurulsun bende geliorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: C#8364;||@T

Kurulsun bende geliorum...

Bekleriz
  • Banner:

DHKO KURULDU !

Banmer code:
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_11802779/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/d5/45/57/d54557da93a83774bbe60c8e83a3fa79.png[/image][/link]
  • quote:

Orjinalden alıntı: C#8364;||@T

Kurulsun bende geliorum...

Bu arada 1. sayfada söylediğim gibi Pw server işlerinden iyi anlarım.

Gm adayıyım.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenk -- 24 Ocak 2007; 12:40:38 >
  • arkadaşlar nasıl indirecem nasıl olcak biri açıklaya bilirmi??????

sıkıldım usko dan

link falan veri yaaa
  • beni de dh alınn plssss

nousko play dhko
  • http://forum.donanimhaber.com/m_11657803/mpage_1/key_//tm.htm#11658201

tam super olur

burdada ole bı konu var ama sadece fıkır olarak. toplanalım temız bır server kuralım

bence ust konu olsun. ayrıca serverın cok saglam bı makına olması lazım. hatta uyelık sıstemı 1 ytl olsun bır kerelık alınsın bu para. o parayalada bakımvs. ve donanıma harcansın. fıkır tabi. olmasada olur. sızler daha bılırsınız...
    ben Gm adayı degılım sadece oynamak ıstıyorum

dh yonetıcılerıde bu ıse el atsın bolece guvenırlıkde artmıs olur buda bı fıkır tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dessa -- 24 Ocak 2007; 13:32:16 >

• Uniq takılar +5 e kadar olsun ve AC giysi setler olmasın gelirim bende. Yani kısacası Trko.Biz in DB sini alın
  • evet biz nasıl yardımcı olabiliriz?
  • evet kUrulsun bende gelirim (:
  • güzel server olur ama fazla kişi geleceğini sanmam . kopaneli ben yaparım istersen ama şuan fazla giremiyorum. Eğer çok kişi istiyosan biraz expleri fazlalaştır. Herkes 90 olursa herkes birbirine tek atar. 60 sınır yap sonrası 1m falan olsun bence. Gm lazımsa ben olabilirim deneyimim var + bende server kurmuştum
  • Bende gelirim ayrıca gm lik te yaparım private server yapmaktan anlarım
    tbl de editlerim ama o shard ve hanguk seklindeki hell breaker ın kodları yok onları verirsen sevinirim death star
  • up
  • bende varımm geliyorum tutmayın benii kanks bende gelicem lütfen ya off heyecanlandım şimdi kanepeden düşücem :D
  • ayrıca daha öncde gm lik yaptım trko da (parayla) ha bide snn serwerda dupe koxp bug mug olmasın bıqtık uskodan:bugko
  • up up up up
  • Usko nonpre derse buraya gireriz harikaa
  • Yeterli teknik bilgin ve sağlam bir sistemin yoksa kurma arkadaşım. DHKO kurulacaksa en iyisi olmalı çünkü
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.