Şimdi Ara

DH 'ye özel Siri Server Kuruyoruz. 4s Sahibi arkadaslarin destegine ihtiyacimiz var. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
3
Favori
7.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tlgztrk

quote:

Orijinalden alıntı: Klipsi Ca

quote:

Orijinalden alıntı: tlgztrk

100de100 çalışıyor yazılmış olan serverde gayet güzel ve stabil çalışıyor bı defa kopma yasadım ayirica Edge'de kullanıyorum bilginize

ben kac gun ugrastim calismiyor sans isi o bi kere yakalayinca birakmaz. ayrica su saatten sonra calissa bile yinede bu serverin kurulmasi icin destek vericem :)

:) ben yükleme listesini full uyguladım yok sorryden başka bişey demedi bekleme muhabbeti aklıma geldi sabaha kadar beklettim sabah kaptığım gibi hi siri dedim hello dedi :)

anladim. simdi yaticam bende dediginizi denicem. olsa bile illede dh serveri !
    sunucuyu kuran arkadasada kolay gelsin. herkese iyi gececeler.

• 4s'e sahibim bende işin içinde bulunmak istiyorum lazımsam pm atın
  • Son bulunduğum durumu bildirmek istedim. 3G ile sunucuya bağlantı sağlıyorum sertifikasyon sorunu var az sonra onuda düzelteceğim. Şuan için büyük bir sıkıntı yok muhtemelen az sonra uyumadan önce sohbet ederim Siri ile =)

Evet şuanda sunucu ile bağlantı kuruyorum. 3G olsun wireless olsun sorun yok ancak key almada sorunumuz var bu aşamada kendi keylerimizi üretebiliriz 4S kullanan arkadaşların da yardımı ile ancak şuan için çok yoruldum yarın devam etmeyi düşünüyorum. JBli 4s sahipleri bana pm atarlarsa kendilerinden deneme için bir şey rica edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jlozde -- 3 Şubat 2012; 6:41:32 >
  • gelismeler cok keyif verici, benim sozum soz.
  • Konuyu baştan sona okudum. Maddi olarak yardım edemesem bile (kalıplaşmış laf: öğrenci adamız ) manevi olarak yanınızdayım. (iTouch 4 var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Son bulunduğum durumu bildirmek istedim. 3G ile sunucuya bağlantı sağlıyorum sertifikasyon sorunu var az sonra onuda düzelteceğim. Şuan için büyük bir sıkıntı yok muhtemelen az sonra uyumadan önce sohbet ederim Siri ile =)

Evet şuanda sunucu ile bağlantı kuruyorum. 3G olsun wireless olsun sorun yok ancak key almada sorunumuz var bu aşamada kendi keylerimizi üretebiliriz 4S kullanan arkadaşların da yardımı ile ancak şuan için çok yoruldum yarın devam etmeyi düşünüyorum. JBli 4s sahipleri bana pm atarlarsa kendilerinden deneme için bir şey rica edeceğim.

adamin hasi. helal olsun !

4s sahipleri arkadaslar. arkadasla iletisime gecin
  • DH 'ye özel server için yakında yeni bir konu başlığı açmayı düşünüyorum zaten. Gelişmeler ve gönüllüler orda buluşabilir.
  • arkadaşlar şu anda deniyoruz sunucuyu ama 4s lazım.
    acil 4s sahiplerinden birisi pm atabilir mi?
  • Arkadaşlar şuan özellikle JB'li bir iPhone 4S lazım. Şunu belirmek isterim ki 4S sahipleri açısından hiç bir tehlikesi veya yan etkisi yoktur. Apple'ın size gönderdiği keylerden yararlanacağız. DreamBox'daki card sharing olayı gibi aynen.
  • ha gayret arkadaslar az kaldi herkezin katkilariyla olacak bu is bu forum hepimizin, kuralim su serveri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

ha gayret arkadaslar az kaldi herkezin katkilariyla olacak bu is bu forum hepimizin, kuralim su serveri.

4s sahibi arkadaş arıyoruz sunucu falan herşey tamam hatta benim ip4 ümde proxy falan yüklendi hi siri diyince sorry diyor diğer siriler gibi. 4s sahibi birileri yok mu? pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: djseo

quote:

quote:

arkadaslar konu nereye gitti

gitsin arkadaşım gitsin

HEMEN KONUYU EDİTLE SERVER KURUYORUZ DH OLARAK 4S Sİ OLANLAR BU İŞTEN ANLAYANLAR GELSİN DE PROXYLERİ PM LERDEN VERİCEZ DE.

çaktırmayın
    bu konu tutar demedi demeyin yerlerinizi alın

Katılıyorum.

degistirdim

• quote:

quote:

ha gayret arkadaslar az kaldi herkezin katkilariyla olacak bu is bu forum hepimizin, kuralim su serveri.

4s sahibi arkadaş arıyoruz sunucu falan herşey tamam hatta benim ip4 ümde proxy falan yüklendi hi siri diyince sorry diyor diğer siriler gibi. 4s sahibi birileri yok mu? pm

evet bize 4s Sahibi arkadas(lar) lazim, yuzduk yuzduk kuyruguna geldik.
  • Mümkünse eğer, bende destek olmaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Arkadaşlar şuan özellikle JB'li bir iPhone 4S lazım. Şunu belirmek isterim ki 4S sahipleri açısından hiç bir tehlikesi veya yan etkisi yoktur. Apple'ın size gönderdiği keylerden yararlanacağız. DreamBox'daki card sharing olayı gibi aynen.

hocam hazirim dedigin anda serveri satin alacagim, arastirmalarim bitti gibi birsey.
  • Nasi olcak bende var 4s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

1. mesaja 4s sahibi arkadaşların bana mesaj atmasını söyler misin. sunucuyu kuran arkadaş şu anda pc de değil bana ne yapmam gerektiğini söyledi ve kesin bişey söyleme sunucu ile ilgili şu anda deneme aşamasındayız. ama inş olucak bu iş

• quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Mümkünse eğer, bende destek olmaya çalışırım

tabiiki mumkun her turlu destege acigiz ve butun destek veren arkadaslara simdiden cok tesekkur ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

Nasi olcak bende var 4s

hemen özelden msn adresinizi verir misiniz ayrıntılar için
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1. mesaja 4s sahibi arkadaşların bana mesaj atmasını söyler misin. sunucuyu kuran arkadaş şu anda pc de değil bana ne yapmam gerektiğini söyledi ve kesin bişey söyleme sunucu ile ilgili şu anda deneme aşamasındayız. ama inş olucak bu iş

ok, gayet tabi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.