Şimdi Ara

DH 'ye özel Siri Server Kuruyoruz. 4s Sahibi arkadaslarin destegine ihtiyacimiz var. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
3
Favori
7.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

hadi hayirlisi, herkez isin ucundan tutarsa olmaz diye birsey yok, bu forum hepimizin.

1. Proxy kurulumunu gerçekleştirmeye gerek yok. Serverlara hızlı bağlantiyla bağlanın. Siriyi zorlayın o size cevap verecektir.
    2. Serveri kuracak adam tanımıyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar proxy işi biraz ağır kalıyor ben proxy kullandım 2 gün sonra sildim çok yavaş. Bi soruya 10 sn. de falan cevap veriyor işkence gibi. Apple'ın direk kendi server'ina bağlanabilirsek asıl zevki o zaman cıkar diye düsünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SymPhoney

quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

hadi hayirlisi, herkez isin ucundan tutarsa olmaz diye birsey yok, bu forum hepimizin.

1. Proxy kurulumunu gerçekleştirmeye gerek yok. Serverlara hızlı bağlantiyla bağlanın. Siriyi zorlayın o size cevap verecektir.
    2. Serveri kuracak adam tanımıyorum ben.

1. ben dun neredeyse butun gun denedim (baglantim 16 Megabit / saniye) tik yok, forumu takip ediyorum hemen herkez sikayetci.
    2. Yonetimce bir mahsuru yok ise ben bu serverin kurulmasi taraftariyim, tanidigin kisi isinin ehlimi? para mara istemesin bizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 2 Şubat 2012; 16:49:44 >
  • Arkadaşlar ben seve seve yardım ederim. Kendi cihazım 4S zaten. Siri için server kurma işleminden anlayan arkadaş bana PM yoluyla ulaşırsa sevinirim. Yalnız tek koşulum var o da sadece mesaj sayısı 100 'ü aşmış DH üyelerinin erişebileceği bir server olsun.
  • Siriyi kurup 2 gun sonra aileceksiniz ramden yiyor zaten gereksiz bi sey

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdevilgs

Arkadaşlar ben seve seve yardım ederim. Kendi cihazım 4S zaten. Siri için server kurma işleminden anlayan arkadaş bana PM yoluyla ulaşırsa sevinirim. Yalnız tek koşulum var o da sadece mesaj sayısı 100 'ü aşmış DH üyelerinin erişebileceği bir server olsun.

supersin arkadasim.
    4s ide bulduk geriye serverden saglam anlayan birilerini bulmak kaldi isin en zor kismida bu ztn :)
  • Telefonumla oyun oynayan biri değilim pek. Günde en fazla oyun amaçlı 1 veya 2 kez kullanırım. Ben daha çok internet ve döküman amaçlı kullanıyorum. O yüzden benim için pek bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Zaten bu işe de tek başıma kalkışmayı düşünmüyorum. İlla ki benim gibi düşünen 4S sahibi bir arkadaş çıkar. Yani en azından öyle umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Siriyi kurup 2 gun sonra aileceksiniz ramden yiyor zaten gereksiz bi sey

evet cok yiyor dogru ama kullanilabilir durumda yinede. denedim sahsen arka plandaki uygulamalari kpali tutmaya ozen gosterirseniz fazla sorun yasamassiniz buda siri icin deger.
  • http://www.idownloadblog.com/2011/12/09/how-to-install-siri-proxy-tutorial-video/
    şu linkteki yöntem işimiz görür sanırım arkadaşlar
  • iş olmaz diye birşey yok yapılır çok da zor değil ayrıca ama ruby kullanmayı bilmek lazım sadece ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

http://www.idownloadblog.com/2011/12/09/how-to-install-siri-proxy-tutorial-video/
    şu linkteki yöntem işimiz görür sanırım arkadaşlar

Videoyu biraz inceledim. Evet biraz zahmetli ama olmayacak bir şey değil. Yazılımdan anlayan ve bu iş için gönüllü arkadaşlar olursa kolayca üstesinden gelebiliriz diye düşünüyorum. Umarım benim gibi bu işe el atacak 4S sahipleri ve yardım eden arkadaşlar çıkar ve hallederiz bu işi.

• videoyu bende inceledim. bize zahmetli gorunuyor ancak isin ehli birisi icin zor bi is degil. yapilmicak bisey yok ortada konu sahibi arkadasim konuyu ve basligi editlersen, gonullu bagis yapicaklari, dusuncelerimizi, 4s lerini kullandirtacak olanlari yazarsan. daha hizli bir gelisme olur diye dusunuyorum. iyi gidiyoruz hadi bakalim.
  • Arkadaşlar kuralim diye yazdımda inanin aklimda böyle birşey yoktu. Sizden bu kadar destek almişken ve sunucu konusunda sponsorlarımızda varken kuralim diyorum.

İlk denememiz su sekilde olsun ben evdeki kendi bilgisayarima linux kurup bir test serveri acalim bunu 5 10 kisi olarak test edelim. Eger baktik sorun yok bir firmadan dedicated bir makina alip dediginiz sekilde bir sisteme otuttururuz.

Sistemin tam olarak nasil isledigi konusunda bilgim yok ancak mantigini biliyorum. Ve daha onceden sunucu isleri ile profesyonel olarak ilgilenmisligim var.

Tek sorun elimde 4s yok bu konuda 4si olan bir arkadasin yardimina ihtiyacimiz var her gun sunucu uzerinden siriye soru sormasi gereken ki yenilenen keyleri elde edebilelim.

Edit: Simdi inceledim bunu yapariz gibi duruyor ubuntu kurup deniyecegim sabaha doru size bilgilendiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jlozde -- 3 Şubat 2012; 3:07:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Arkadaşlar kuralim diye yazdımda inanin aklimda böyle birşey yoktu. Sizden bu kadar destek almişken ve sunucu konusunda sponsorlarımızda varken kuralim diyorum.

İlk denememiz su sekilde olsun ben evdeki kendi bilgisayarima linux kurup bir test serveri acalim bunu 5 10 kisi olarak test edelim. Eger baktik sorun yok bir firmadan dedicated bir makina alip dediginiz sekilde bir sisteme otuttururuz.

Sistemin tam olarak nasil isledigi konusunda bilgim yok ancak mantigini biliyorum. Ve daha onceden sunucu isleri ile profesyonel olarak ilgilenmisligim var.

Tek sorun elimde 4s yok bu konuda 4si olan bir arkadasin yardimina ihtiyacimiz var her gun sunucu uzerinden siriye soru sormasi gereken ki yenilenen keyleri elde edebilelim.

Edit: Simdi inceledim bunu yapariz gibi duruyor ubuntu kurup deniyecegim sabaha doru size bilgilendiririm.

iste budur !
    4s i dert etme herturlu bulunur. ztn bitane gonullu arkadasimiz vardi dahada fazla kisi gelir ondan suphem yok. gelismeleri beklemekteyim.

ayrica sunucu iside oyle yapilmasi lazim dediginiz gibi once test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klipsi Ca -- 3 Şubat 2012; 3:25:30 >

• 100de100 çalışıyor yazılmış olan serverde gayet güzel ve stabil çalışıyor bı defa kopma yasadım ayirica Edge'de kullanıyorum bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: Klipsi Ca

quote:

Arkadaşlar kuralim diye yazdımda inanin aklimda böyle birşey yoktu. Sizden bu kadar destek almişken ve sunucu konusunda sponsorlarımızda varken kuralim diyorum.

iste budur !
    4s i dert etme herturlu bulunur. ztn bitane gonullu arkadasimiz vardi dahada fazla kisi gelir ondan suphem yok. gelismeleri beklemekteyim.

4s ihtiyacımız olmayabilir duruma göre bilgilendireceğim şuan ubuntu kuruluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlgztrk

100de100 çalışıyor yazılmış olan serverde gayet güzel ve stabil çalışıyor bı defa kopma yasadım ayirica Edge'de kullanıyorum bilginize

ben kac gun ugrastim calismiyor sans isi o bi kere yakalayinca birakmaz. ayrica su saatten sonra calissa bile yinede bu serverin kurulmasi icin destek vericem :)

• quote:

quote:

quote:

iste budur !

tamam merakla bekliyorum. yatarim az sonra ama yarin buradayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klipsi Ca -- 3 Şubat 2012; 3:35:12 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tlgztrk

100de100 çalışıyor yazılmış olan serverde gayet güzel ve stabil çalışıyor bı defa kopma yasadım ayirica Edge'de kullanıyorum bilginize

ben kac gun ugrastim calismiyor sans isi o bi kere yakalayinca birakmaz. ayrica su saatten sonra calissa bile yinede bu serverin kurulmasi icin destek vericem :)

:) ben yükleme listesini full uyguladım yok sorryden başka bişey demedi bekleme muhabbeti aklıma geldi sabaha kadar beklettim sabah kaptığım gibi hi siri dedim hello dedi :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

iste budur !

tamam merakla bekliyorum. yatarim az sonra ama yarin buradayim.

1saat ile 1 buçuk saat arasında belli olur =)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.