Şimdi Ara

DH 'ye özel Siri Server Kuruyoruz. 4s Sahibi arkadaslarin destegine ihtiyacimiz var. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
3
Favori
7.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: djseo

quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Ben bağlanamıyorum yahu

Bağlanamamanız çok normal şuan serveri güncelledim ayarar değişti az sonra bir tutorial hazırlıyacağım ve durumu açıklayacağım. Şuan kurulu olan versiyon çok iyi bir versiyon tester arkadaşlarımızın dediği üzere.

Haber bekliyorum hocam.

Saygılarımla;

Jlozde hocamı çok yordum ancak siri hanımla tanıştım en sonunda mükemmel çalışıyor anında cevap geliyor.

Serverimiz ücretli mı ücretsiz mı bilmiyorum ancak gene söylüyorum her türlü maddi ve manevi yardıma hazırım

Kolay kolay kimse uğraşıp yapmaz Bu siri hanımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voilet -- 18 Şubat 2012; 18:43:38 >

• Evet, benim vereceğim bilgiler pek server ile alakalı değil siri'nin ipad uygulaması ile alakalı.
    Şimdi iPad 2 ve doğal olarak iPad üzerindeki siri'de bir takım sorunlar vardı. İlk olarak background broken olarak tamamen siyah çalışıyordu ve hava durumu, borsa, saat gibi kavramları sorunca respring edip safe mode'a düşüyordu. Birazcık düşündükten sonra bunların iPad'de olmayan uygulamalar olduğunu farkedip bir araştırma yaptım ve başarılı bir şekilde ikisini de hallettik arkadaşlar. Şu anda hem hava durumu, borsa gibi default olarak gelen uygulamalar ipad'e eklenmiş durumda (doğal olarak bazılarının çözünürlüğü düşük tahmin edeceğiniz gibi) hem de ne olursa olsun siri ipad 2'de de cevap veriyor artık

DH 'ye özel Siri Server Kuruyoruz. 4s Sahibi arkadaslarin destegine ihtiyacimiz var.  DH 'ye özel Siri Server Kuruyoruz. 4s Sahibi arkadaslarin destegine ihtiyacimiz var.  DH 'ye özel Siri Server Kuruyoruz. 4s Sahibi arkadaslarin destegine ihtiyacimiz var.  DH 'ye özel Siri Server Kuruyoruz. 4s Sahibi arkadaslarin destegine ihtiyacimiz var.

Adım adım ilerliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_1907 -- 18 Şubat 2012; 18:57:44 >

• güzel bir haber. bende arkaplanının siyah olmasını anlayamamıştım
  • Sunucu hala kapalı mı??
  • tester olarak bana verilen bilgiler suan calismiyor. kapali mi acaba?
  • merhaba bende iphone 4 sahibiyim cydia'daki şu sara uygulamasını yükledim ama pek iyi değil tatmin etmedi.

test için key alabilirmiyim bende 2009 üyesiyim forumda :)

eğer ilerde "donate" yöntemiyle satın alınacaksa seve seve de alırım düzgün çalışıyorsa

teşekkürler :)
  • can abi eriş de bana key ayarlayayım bir tane de ben :) msnde gözükmüyorsun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ati12355

can abi eriş de bana key ayarlayayım bir tane de ben :) msnde gözükmüyorsun :(

siri ana başlığımıza gelin
  • Jlozde benim udid'i de ekle oraya ben de kullanamıyorum şu anda PM atıyorum udid'i
  • Arkadaslar tekrar gönderdim aktif edermisijiz? İsimsiz de olabilir erturk de yazabilir
  • Üyelik tarihim : 10 Şubat 2012

Ben de katılabilirmiyim ağa ?
  • siri kurdum fakat proxy aramaktan bıktım arkdaşlar kullanabiliyormuyuz son durum hakkında bilgi verirmisiniz arkdaşlar key durumumuz nedir?
  • arkadaşlar serverimiz hala çalışıyor mu?
  • serverimizi kapattık. gerekli 4s sağlayıcıları olmadığı için. ilk zamanlar bayag bi uğraşmamıza rağmen yarı yolda kaldık. bizden sonra diğer arkadaşlar siri açmayı başarmış, forum da onların başlığına yöneldi
  • 4S ile yardımcı olabilirim.
  • Guzel bir projeymis umarim ios 6 ve ip5 ile yeniden canlanir bu proje.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.