Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43834384438543864387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    enpara'da böyle bir şey yok galiba tl'ye çevirip almakda çok zarar ettiriyor,zaten 1451'den geri dönmüş tren kaçıyormu acaba?1450'den arbitraj yapma şansım olsaydı yapardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıknatıs20

Bulunduğum şehirde 2220 tl den 3 tane ata lira almıştım.
    Kaldımmı şimdi öyle böyle.
    Zararın zararı..
    Acele etme kardeşim Ekim ayında 1830 dan 20 tane almıştım hâlâ satmadım şuan 4 k kârım var ama satmam asla şuan piyasalar da enteresan hareketler var altın her zaman altındır... Hele ki fiziki altın candır... Kısaca asla zarar etmezsin sabırla bekle....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mecbur bekleyeceğiz hocam.

• 298'e kadar sarktı bugün elimde çok para olmadığından almadım, yarın para geçecek elime ama yine 309'a tırmanmış.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Bende hisse senedimi sattim carsamba gececek elime para bakalim yetisebilecek miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

enpara'da böyle bir şey yok galiba tl'ye çevirip almakda çok zarar ettiriyor,zaten 1451'den geri dönmüş tren kaçıyormu acaba?1450'den arbitraj yapma şansım olsaydı yapardım.
    ENPARA'da arbitraj yok fakat makas da çok fazla orada hocam aman ani al sat hareketi yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Bende hisse senedimi sattim carsamba gececek elime para bakalim yetisebilecek miyiz
    alımları ziraatten yapıyorum ama makas farkı çok sizler nerden alım yapıyorsunuz öneriniz varmı.
  • keb@nlı23 K kullanıcısına yanıt
    Cepteteb den alis yapiyorum makas farki 1.5 lira civari

• Arkadaşlar bu altın neden bu kadar düştü bir fikri olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AwerlawK

Arkadaşlar bu altın neden bu kadar düştü bir fikri olan var mı?
    gelecek belirsiz herkes elinde nakitle durmak istiyor
    o yüzden borsalar düşüyor altın da düşüyor. Bir de Suudi arabistan petrol üretimini arttırdı petrol de düşüyor :)

ayvayı yemek üzereyiz
  • AwerlawK kullanıcısına yanıt
    bu dönemde acil ihtiyaç halinde insanlara hemen harcanabilir, hemen kullanılabilir bir şeyler lazım. o da dolar ve euro... yani nakit para...
  • Altın işlemlerinizi nerede yapıyorsunuz, makastan ziyade alım olarak en düşük Kuveyt şu anda. Kuveyte nakiti geçirip pusuda beklemek en mantıklısı gibi.
  • 11.80$'dan gümüş alındı.
    ytd.
    Dolar yükselince altın düşüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • altında hala alım fırsatı var mı? 300'de tereddüt ettim yaya kaldım.
  • Fiziki altının karaborsaya düştüğü söyleniyor hatta Kapalıçarşı'da kuyumcular fiziki altın satmıyormuş...Ne olacak bunun sonu nereye varacak kimse bilmiyor....

O 350 ye varan fiyatlar normal fiyat seviyesi değildi. Birde tüm ülkelerin merkez bankaları virüs nedeniyle altın bozdurmaya başladı. Cuuma günü Çin merkez bankası alım yapmaya başladı biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

11.80$'dan gümüş alındı.
    ytd.
    Hedef kaç gümüşte

• Merhaba. Sizce son gelişmelere göre Euro ile Dolar paritesi arasındaki fark daha da azalır mı? Salgın Abd'yi de Ab'yi de olumsuz etkileyecek ancak Ab'ye daha fazla zarar verecek kanısındayım. Euro'dan Dolar'a geçmek ne kadar mantıklıdır size göre?

• quote:

Orijinalden alıntı: ambitious_man

Merhaba. Sizce son gelişmelere göre Euro ile Dolar paritesi arasındaki fark daha da azalır mı? Salgın Abd'yi de Ab'yi de olumsuz etkileyecek ancak Ab'ye daha fazla zarar verecek kanısındayım. Euro'dan Dolar'a geçmek ne kadar mantıklıdır size göre?
    Doların yükselmeye başladığını görünce dayanamayıp geçtim. Paritesi sabah 1,07 iken şimdi 1,06 civarına gelmiş.

• 
Sayfa: önceki 43834384438543864387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.