Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43824383438443854386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ernkrts

Altın şu saat itibariyle 314-315 bandında ve hızla düşmeye devam ediyor 305-306 bandına gelirse dalacağım altına
    Fed faiz indirimi sonrası 30x seviyelerini imkansız görüyorum kısa vadede. Ytd.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parçalı alımlar yapıyorum en son bugun 328 tl den alım yaptım uzun vadeli yatırım düşünüyorum. Önümüzdeki hafta sizce seviye kaç olur ?
    24 saat alım için tfx e geçeyim diyordum ama ondada 32 gram sınırı varmış tfx dışında 5/24 işlem yapabilceğim baska bir yer yok sanırım değilmi ?
  • Alamadık gitti. Yine çıktı 53-54lere bi 50,5 olsa alacağım.

Gram|$ olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Parçalı alımlar yapıyorum en son bugun 328 tl den alım yaptım uzun vadeli yatırım düşünüyorum. Önümüzdeki hafta sizce seviye kaç olur ?
    24 saat alım için tfx e geçeyim diyordum ama ondada 32 gram sınırı varmış tfx dışında 5/24 işlem yapabilceğim baska bir yer yok sanırım değilmi ?
    32 gram sınırı ilk alımda mı yoksa bütün alımlarda mı geçerliymiş.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Bütün alım ve satımlarda ayrıva dövizde 250 birim sınırı var sırf bu yuzde kuveyt gectım tum paramı cektım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

Bütün alım ve satımlarda ayrıva dövizde 250 birim sınırı var sırf bu yuzde kuveyt gectım tum paramı cektım
    Teşekkürler, peki bu 2 banka makas farkları açısından nasıldı.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    tfx 65 krs kuveyten özel kur alabılırsen bunun da 3 kademesı var parana ve bankadakı tanıdık durumuna gore benım mesela kuveytte makasım 47-55 arası degısıyor 1 tl olanda var
  • Evt arkadaşlar altın alan var mı? Kaçtan aldınız? Dolar şu an 50,8 gramı
  • cebinde fazla parası olan altın alabilir
    fakat tl de kalmak da güvenli liman olabilir şu anda
  • Altın fena çakıldı. 308 tl şuan

• Altın 313 arkadaşlar

Ani kararlardan kaçının
  • O kadar karışık bir ortam ki paranızı nereye yatıracağınızı bilemiyorsunuz. Altın ons ve gram fiyatı ciddi şekilde düştü, dolar Amerika'nın faiz indirimi sonrasında düşmesi beklenirken yükselişte, borsa diplerde, faiz de yüksek değil. Çok kaotik bir ortam acele etmemek galiba en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farmcat -- 16 Mart 2020; 14:51:59 >
  • Güncel ONS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosef -- 16 Mart 2020; 15:24:28 >

• altın fena sallanıyor ama ben 1450 altını zor görür diye düşünüyordum isterlerse 1400 altına bile çekerler gibi duruyor.fakat eninde sonunda tekrar 1700'ü geçecek ons fakat buna rağmen eldeki dolarları altına çevirme konusunda tereddüt ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

altın fena sallanıyor ama ben 1450 altını zor görür diye düşünüyordum isterlerse 1400 altına bile çekerler gibi duruyor.fakat eninde sonunda tekrar 1700'ü geçecek ons fakat buna rağmen eldeki dolarları altına çevirme konusunda tereddüt ediyorum.
    Eldeki USD'ı direk arbitraj ile mi çevireceksiniz? TLye dönmeden çevirme imkanı varsa ona bakın
  • altın 280 hedefim var. gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

altın 280 hedefim var. gelir mi?
    öldürdün hocam diyecek

her şey mümkün :)

Bence zor gibi görünüyor burada kayıtlı kalsın yarın ola hayrola
  • Bulunduğum şehirde 2220 tl den 3 tane ata lira almıştım.
    Kaldımmı şimdi öyle böyle.
    Zararın zararı..

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

altın 280 hedefim var. gelir mi?
    280 normal şartlarda zor ama 285 bekliyorum bende

• altını kaça düşünce almak mantıklı bende birsüredir bekliyorum ufakta olsa yatırım yapayım diyorum
  • 
Sayfa: önceki 43824383438443854386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.