Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42944295429642974298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abd vize krizinin karşılıklı çözülmesi doları aşağı çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 28 Aralık 2017; 20:39:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 157 den ciktim, tahmin ettigim gibi dolar dususe gecti, eger ons da hareketlenme olursa girerim tekrar ben.
  • 3.93 ten tersteyim 1250 dolar almıştım bozayım mı daha düşer mi

Min zararla kurtulmaya bakıyorum artık nerden bulaştım anlamadım bir an da gaza gelip dolat aldım öğrenci halimle 300 lira zarardayım şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: akustika

8-9 ay beklersin demedi deme. Climanjeronun dediği gibi arbitrajla min. zararla kurutulmaya çalış derim. YTD

enparadan aldım arbitraj yok orada napsam ki bi şu an zarar 4 hane olmak üzere
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    Oooğ durum çok fenaymış. Ben 2017 ocakta gaza gelip 3.74ten bi girdim. 9 ay bekledim :)

• quote:

Oooğ durum çok fenaymış. Ben 2017 ocakta gaza gelip 3.74ten bi girdim. 9 ay bekledim :)

TL değer kaybederken zar zor biriktirdiğim param pul olmasın diye aralıkta ve ocakta iki kere girmiştim 3.74 ortalamayla tersteydim, dolar 3.97 oldu dedim ki "8 aydır kaybettiğim mevduat faizini de hesaplayayım kafa kafaya geldiğinde çıkarım, nasıl olsa bu para şimdi lazım değil"

sonuç: 1 yıldır tersteyim ve işin acı kısmı ocakta para lazım
  • akustika A kullanıcısına yanıt
    Kara gerek yok kafa kafaya gelsin direk vercem bi daha da almicam doları :(

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

TL değer kaybederken zar zor biriktirdiğim param pul olmasın diye aralıkta ve ocakta iki kere girmiştim 3.74 ortalamayla tersteydim, dolar 3.97 oldu dedim ki "8 aydır kaybettiğim mevduat faizini de hesaplayayım kafa kafaya geldiğinde çıkarım, nasıl olsa bu para şimdi lazım değil"

sonuç: 1 yıldır tersteyim ve işin acı kısmı ocakta para lazım

caninizi sıkmayın. eğer bu konularda uzman degilseniz, genelde satarken ya kafa kafaya yada zararla cıkıliyor

birde, siz alinca düşer siz satınca artar.

• quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

korktuğum başıma geldi , ons harekete geçemeden dolar/tl patladı.
    ons 1295$ oldu ancak dolar/tl'deki keskin düşüş gram fiyatınıda aşağıya çekti biraz.
    dolar için daha öncede yazdım , pek ümitli olmayın 3.76 üzerinden destek gelebilir belki fakat yükseliş olsa bile 3.90-3.91 yine tepe olarak karşımıza çıkacaktır diye düşünüyorum.
    2018 yılı için dolar/tl'de ~3.10 beklentim sabit.
    umarım çöküş olmadan önce ons yükselişi tamamlarda gram altın yatırımcısı için sonu hüsran olmaz.

kardeş dolar tl 3 10 neya bitirdin bizi kurumların çoğu 4 20 üzerinden hesap yapıyor alt üst ettin piyasayı neyse bununda ekran görüntüsünü aldım 2018 sonunda paylaşcam eğer 3 10 a düşmezse düşersede helal olsun çoğu ekonomi prefosorü 4 üzeri bekliyo 2018 de

• Ons 1303 seviyelerine geldi. Climanjero üstadın 1360 seviyeleri çok geçmeden ve USD/TRY daha da aşağılara gitmeden yeni yılın ilk zamanları gelirse çok iyi olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla açıkçası ben de eksideyim

gr 162 olması lazım kurtarmam ıcın

• Onsun gidişat iyi gibi inş dolar kan kaybetmez daha fazla.
  • araba için para biriktiriyorum sizce euro olarak biriktireyim diye düşündüm ama sonra bankaların al sattaki makas farkını gördüm kar getirmeyecek gibi görünüyor. büyük ihtimal 6 7 ay gibi bir süreç olacak bu biriktirme sizce döviz mi altın mı mevduat olarak mı biriktireyim ?
  • Bir buçuk aydır 100 gram altın 100 tl kar ettirmedi

• Şimdiden yeni yılınız kutlu olsun. 160 tl den 10 ay için altın almak mantıklı mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Şimdiden yeni yılınız kutlu olsun. 160 tl den 10 ay için altın almak mantıklı mıdır?

az bekle derim 160 şu an yüksek olabilir. 1 hafta bekle düşüş olmazsa al derim ben öyle düşünüyorum.

ytd bana güvenmeyin ben bu şekilde alım yapacağım

• beyler bu arada tr de en güncel en doğru gram altın takibi hangi siteden yapabilirim acaba altın. in takip ediyorum ama sanki al sat değerleri çok değişken ve yanlış gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 1 Ocak 2018; 11:4:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

beyler bu arada tr de en güncel en doğru gram altın takibi hangi siteden yapabilirim acaba altın. in takip ediyorum ama sanki al sat değerleri çok değişken ve yanlış gibi geliyor

Genel
    https://altin.in/
    Banka al-sat
    http://www.canlialtinfiyatlari.com/banka
    Kapalı çarşı
    http://www.altinpiyasa.com/
    Ankara
    http://www.altinkaynak.com/Altin/Kur/Guncel

• Altın satacam da nereye satmak daha karlı olur?

• ons yükselişte ancak dolardan dolayı gr altın aynı yükselişte değil. Şu an altın alınır mı? dolar hareketi aşağı yönlü mü devam eder?
  • 
Sayfa: önceki 42944295429642974298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.