Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42934294429542964297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ne diyorsunuz altın alınır mı şuan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zek kullanıcısına yanıt
    Aynen, abd ile ilgili bir kriz oluyor, tüm dünyada dolar düşerken bizde çıkıyor...

• Arkadaşlar Selamınaleyküm

küçük bir birikim durumu var. Altın hesabı açmalıyım. ziraat ne Enpara arasında kaldım. hangisi daha az masraflı ve makası dardır? teşekkürler

• bu ikili opsiyonlar hakkında ne düşünüyorsunuz. sanki bedava peynir gibi duruyor? sürekli karşıma çıkıp duruyor heryerde web siteleri youtube hepside 9-18 mesaili işten kurtulun ve para kazanın diye başlıyor.

bana pek inandırıcı gelmedi açıkcası
  • climanjero C kullanıcısına yanıt
    Amerika’nın aleyhine oylama çıkarsa ons fırlarmı sence

• Dolara daha da bulaşmam 200 lira zarardayım bir türlü kapatamıyorum

• Sayın climanjero, bir ara altında dev çöküş olacak diyordunuz. 980 US/Ons beklentiniz vardı. Ama şimdi bu beklentiniz yok oldu. Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz? Öngörülerinizin değişme noktası nere?
  • haklı, bi çöküşün çıtırdamaları var gibi.
    şu anki fırlama başka durum !
  • quote:

Orijinalden alıntı: akustika

Sayın climanjero, bir ara altında dev çöküş olacak diyordunuz. 980 US/Ons beklentiniz vardı. Ama şimdi bu beklentiniz yok oldu. Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz? Öngörülerinizin değişme noktası nere?

hala olacağını düşünüyorum ancak öncelikle bir tepe daha gelecektir büyük düşüş öncesinde.
    1360 , 1375$ veya daha üst bir fiyat görmeden 1100$ altına geri dönmez altın.
    borsalarda hala bir hareket olmadı , altın durgun seyrediyor ama bu aralar belki biraz yukarı-aşağı hareket yaptıktan sonra 1360$'a doğru gitmesini bekliyorum.
    bu fiyatı görmeden düşüş beklemeyin.
    kendi beklentime göre bir fiyat grafiği atıyorum böyle daha net olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climanjero -- 23 Aralık 2017; 13:4:21 >

• Kuveyt Türk geceleri makası arttırmış.

• Uzun vadeli yatirim icin en uygun yatirim araci sizce nedi?Altin mi dolar mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dodge -- 26 Aralık 2017; 16:15:44 >
  • climanjero C kullanıcısına yanıt
    Hocam ons yukselişe gecti gibi ne diyorsun ? Devam eder mi yukseliş ?

• 1290 ı kırarsa önü alınmaz bence

• altın ons iyi bir ivme yakaladı gibi , 1350-1360$ göreceğiz ilerki günlerde.
    ons şu anda 1287$ civarlarında , buradan da yükselişe devam edebilir , yada tekrar son bir aşağı yapıp (mesela 1260$'a doğru düşüp) ardından da hızla geri yükselerek asıl hedefe ilerler.
    1350-1360$ hedefi kesinlikle değişmeyecek.Yatırım tavsiyesidir.
  • Eger satis verdiginde haberimiz oldun @cli

• 30gr 158.88 den girdim. yapı kredi 1 TL makas vardı çok geldi açıkçası.en az 6 ay unutmayı düşünüyorum nasipse

• Bayağı bir düşüş oldu gün içinde ama yine devam etmedi düşüş.
  • Dolara Noldu ya 3.97 den kaldık

• chessmania kullanıcısına yanıt
    8-9 ay beklersin demedi deme. Climanjeronun dediği gibi arbitrajla min. zararla kurutulmaya çalış derim. YTD

• korktuğum başıma geldi , ons harekete geçemeden dolar/tl patladı.
    ons 1295$ oldu ancak dolar/tl'deki keskin düşüş gram fiyatınıda aşağıya çekti biraz.
    dolar için daha öncede yazdım , pek ümitli olmayın 3.76 üzerinden destek gelebilir belki fakat yükseliş olsa bile 3.90-3.91 yine tepe olarak karşımıza çıkacaktır diye düşünüyorum.
    2018 yılı için dolar/tl'de ~3.10 beklentim sabit.
    umarım çöküş olmadan önce ons yükselişi tamamlarda gram altın yatırımcısı için sonu hüsran olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 42934294429542964297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.