Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.984
Cevap
989
Favori
3.445.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 3245
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2939
  • Ortalama Mesaj Aralığı 56 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 280627
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3245
  • Favoriye Eklediklerim 991
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KMLSNY (3685 mesaj) cosef (2939 mesaj) ogunmas (2275 mesaj) By_XenoN (2203 mesaj) climanjero (2181 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19330 mesaj) Mobil (9479 mesaj) Tablet (1570 mesaj) (12 mesaj) Mini (1065 mesaj) Uygulama (119 mesaj)
  • @
Giriş
    5183 Mesaj
    Ons şelale oldu ): bekletelim mi çıkalım mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

çıkmayın daha , bekletin

Orijinalden alıntı: climanjero

quote:

çıkmayın daha , bekletin

Sen beklet dedikten sonra bekletiriz sıkıntı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ilk kez bulaştım şu gümüşe baya pişman etti. iyi yükselmişti birkaç gündür dün altın yükselirken sabit durdu neredeyse, bugünde %2'den fazla düştü çok saçma hareket ediyor.
    |
    |
    climanjero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: b0Ni

ilk kez bulaştım şu gümüşe baya pişman etti. iyi yükselmişti birkaç gündür dün altın yükselirken sabit durdu neredeyse, bugünde %2'den fazla düştü çok saçma hareket ediyor.

gümüş yükselişte genelde arkadan gelir ben aslında 16.30$'a kadar bir düzeltme bekliyordum 16.45$'den dönüş yaptı , neyse buda iyi sayılır ... eğer düzeltme bittiyse ve yükseliş trendi buradan devam ederse gümüş bu sefer iyi kaptırır işte öyle yavaş yavaş çıkmaz
    |
    |

Eğer uzun vadeli düşünülüyorsa 6 ay falan gibi, hiç bozdurmadan 160ları beklemek mi daha mantıklı, yoksa 150leri gördüğünde satıp, sonra düştüğünde almak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yggdrasil Asgard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ons bazında yön hep yukarı yönlü. Gram bazında zaten demiştik 14x li seviyeler kazandırır diye.

altını 150 lerden ve doları 3.70 lerden alanlar beklesinler. Yalnız ilk fırsatta bozdurmayın. 3.90 lı seviyler ve 160 lira gram altın coming
    |
    |
    Altın ons 1251$ , dün 1264$'dan başlayan bir gevşeme var.
    Bana göre altın'da 2 ihtimal mevcut :
    ---ya şu anki fiyatlarda biraz daha bekleyip sonrada tekrar yükselmeye devam eder, 1300$ , 1320$'a kadar gider oralarda zirve yapıp geri döner aşağıya ,
    ---veya geçen haftaki 1215-1220$ dip bölgesini tekrar ziyaret eder bu durumda önümüzdeki 3-4 aylık periyotta 1500$+ ihtimalini daha güçlü olarak yeniden konuşabiliriz.
    kısa vade düşünenler için pek hoş görünmesede 1500$ senaryosu benim daha çok işime gelir valla
    |
    |

Üstad altının 1500 dolar olduğu ihtimalde 4 ay sonrası için dolar tahminin nedir?

|
    |
    climanjero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: vırvır

Üstad altının 1500 dolar olduğu ihtimalde 4 ay sonrası için dolar tahminin nedir?

4 ay sonrası dolar kuru için kör bir tahmin olur ama ~3.20-3.30 civarlarına inecek desek , aynı anda da altın ons 1500$'a yükselse gram fiyatı 154-159TL aralığında biryerde olur.Ama şu anda böyle bir görüntü yok , bunun için altın'ın yükselişe geçmeden önce bir kez daha taban yapması gerekiyor bana göre.Piyasadaki mevcut trend değişmez ve altın + dolar kuru gelecek hafta yükselişe bulundukları yerden devam ederse altın ons için en yüksek 1320-1325$ zirve tamamlananır diye düşünüyorum , o arada dolar/tl'de 3.70 üzerine atabilirse gram altında 154-155TL gelir yine.Şimdilik görebildiğim başka birşey yok...
    Bugün 19 Mayıs ...ulusal piyasalalar kapalı , ABD açılışında altın ons üzerinde gelebilecek hareketlere bakalım

• Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Enpara dolarda makası açtı mı yoksa bana mı öyle geliyor

Orijinalden alıntı: polkol

19 Mayıs olduğu içindir.Pazartesi kontrol edin

quote:

Teşekkürler Resmi tatil olduğunu unutmuşuz :) peki altın yükselişe geçmeden tekrar taban yapacağını söylemişsiniz tahmini bir rakam var mı?

n11 üzerinden önerebileceğiniz satıcı var mı gram ya da çeyrek altın için ? @climanjero

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 19 Mayıs 2017; 14:53:5 >
    |
    |
    Bahsedilenler: climanjero

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Teğmen
    230 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Teşekkürler Resmi tatil olduğunu unutmuşuz :) peki altın yükselişe geçmeden tekrar taban yapacağını söylemişsiniz tahmini bir rakam var mı?

Taban yapacağının garantisi yok , yükseliş hareketi buradan da devam edebilir.Ama o zaman 1500$ yatar işte , 1300$'a doğru spekülatif artış olur , 1300$ , 1320$ zirve tamamlanır ve tekrar düşmeye başlar.Altın gram fiyatında 150TL üzeri göreceğiz bu hedef değişmeyecek, altın bugün düşmezse zaten 150TL+ önümüzdeki hafta bile gelebilir o zamanda satmak doğru olur .
    yani ons altın önümüzdeki hafta 1300$'a hareketlenirse zirveyi tamamlar ve tekrar inişe geçer ondan sonra.Benim beklentim bu yönde.
    |
    |

• Teğmen
    230 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

n11 üzerinden önerebileceğiniz satıcı var mı gram ya da çeyrek altın için ? @climanjero

internetten hiç altın almadım , ama bana sorarsanız fiziksel alımlarınızı iyi bir kuyumcudan yapmanız daha doğru olur.
    Takibe devam edelim .
    |
    |

Altın şu anda 1254$ , bugün kapanıştan önce 1240$'a kadar biraz daha gevşetebilirler belki, eğer 1240$'a düşerde oradan dönüş başlarsa hedef 1300$+.Gümüşte aynı anda dip yapıp yükselir.
    Takibe devam edelim .

Peki 1240$ üstü kapatırsa nasıl bir görüntü çıkar? Önümüzdeki hafta 1300$ ve üstü dediğiniz senaryomu olur?

quote:

Altın şu anda 1254$ , bugün kapanıştan önce 1240$'a kadar biraz daha gevşetebilirler belki, eğer 1240$'a düşerde oradan dönüş başlarsa hedef 1300$+.Gümüşte aynı anda dip yapıp yükselir.
    Takibe devam edelim .

Peki 1240$ üstü kapatırsa nasıl bir görüntü çıkar? Önümüzdeki hafta 1300$ ve üstü dediğiniz senaryomu olur?

aynen
    |
    |

Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Radyo Dinle
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,455
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.