Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42094210421142124213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ihsan123456

Üstad 3.70 gelirmi sizce biraz gevşeme var gibi geldi bana dolar/tl de.

geleceğini bekliyorum ben 3.75 üzerine bile uzayabilir hatta.biraz dinlendirip tekrar yukarı alırlar doları.
  • climanjero C kullanıcısına yanıt
    Hocam 3.75 seviyeleri elden çıkarmak için makul olacak mıdır ? 7300 dolar bulunmakta döviz olarak.
  • Euro konusunda fikriniz nedir? İtalya tatili yapıcam tl m var ben gidene kadar erimesin para. Daha iki gün önce 3.89 du ne ara 4,04 oldu bu? Bilen arkadaslardan tavsiye bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altın şaha kalktı resmen. neler oluyor yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofistike38

altın şaha kalktı resmen. neler oluyor yav

1 TL düştü son 1-2 saat içerisinde. 150-151'i bulsa da bozsak düşünce yine alsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Hocam 3.75 seviyeleri elden çıkarmak için makul olacak mıdır ? 7300 dolar bulunmakta döviz olarak.

şu anda bunu söylemek için erken , 3.70 üzerine bir çıksın bakalım , ondan sonra nereye kadar gidebilir yada gidemez daha net birşey söylenebilir
  • abd satmıyor bugün borsayı 1 gün müydü herşey gerçi yeni açıldı bakalım sp 0.2%
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

abd satmıyor bugün borsayı 1 gün müydü herşey gerçi yeni açıldı bakalım sp 0.2%

ara düzeltme bunlar , borsalar yukarı kımıldadı madenler aşağıya iniyor , düzeltme bitince kaldığımız yerden devam .
  • Ons şelale oldu ): bekletelim mi çıkalım mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Ons şelale oldu ): bekletelim mi çıkalım mı?

çıkmayın daha , bekletin
  • quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Ons şelale oldu ): bekletelim mi çıkalım mı?

çıkmayın daha , bekletin

Sen beklet dedikten sonra bekletiriz sıkıntı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ilk kez bulaştım şu gümüşe baya pişman etti. iyi yükselmişti birkaç gündür dün altın yükselirken sabit durdu neredeyse, bugünde %2'den fazla düştü çok saçma hareket ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ilk kez bulaştım şu gümüşe baya pişman etti. iyi yükselmişti birkaç gündür dün altın yükselirken sabit durdu neredeyse, bugünde %2'den fazla düştü çok saçma hareket ediyor.

gümüş yükselişte genelde arkadan gelir ben aslında 16.30$'a kadar bir düzeltme bekliyordum 16.45$'den dönüş yaptı , neyse buda iyi sayılır ... eğer düzeltme bittiyse ve yükseliş trendi buradan devam ederse gümüş bu sefer iyi kaptırır işte öyle yavaş yavaş çıkmaz
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Eğer uzun vadeli düşünülüyorsa 6 ay falan gibi, hiç bozdurmadan 160ları beklemek mi daha mantıklı, yoksa 150leri gördüğünde satıp, sonra düştüğünde almak mı?

• 3,50 li seviyeler gelince tekrar alın affetmeyin arkadaşlar.

Ons bazında yön hep yukarı yönlü. Gram bazında zaten demiştik 14x li seviyeler kazandırır diye.

altını 150 lerden ve doları 3.70 lerden alanlar beklesinler. Yalnız ilk fırsatta bozdurmayın. 3.90 lı seviyler ve 160 lira gram altın coming
  • Dolar yeniden 3.90 yapabilir mi bilmiyorum ama 3.75,3.79 yapar gibi en kötü.
    Altın ons 1251$ , dün 1264$'dan başlayan bir gevşeme var.
    Bana göre altın'da 2 ihtimal mevcut :
    ---ya şu anki fiyatlarda biraz daha bekleyip sonrada tekrar yükselmeye devam eder, 1300$ , 1320$'a kadar gider oralarda zirve yapıp geri döner aşağıya ,
    ---veya geçen haftaki 1215-1220$ dip bölgesini tekrar ziyaret eder bu durumda önümüzdeki 3-4 aylık periyotta 1500$+ ihtimalini daha güçlü olarak yeniden konuşabiliriz.
    kısa vade düşünenler için pek hoş görünmesede 1500$ senaryosu benim daha çok işime gelir valla
  • gönüllerin arslanı 1500$
    Üstad altının 1500 dolar olduğu ihtimalde 4 ay sonrası için dolar tahminin nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: vırvır

Üstad altının 1500 dolar olduğu ihtimalde 4 ay sonrası için dolar tahminin nedir?

4 ay sonrası dolar kuru için kör bir tahmin olur ama ~3.20-3.30 civarlarına inecek desek , aynı anda da altın ons 1500$'a yükselse gram fiyatı 154-159TL aralığında biryerde olur.Ama şu anda böyle bir görüntü yok , bunun için altın'ın yükselişe geçmeden önce bir kez daha taban yapması gerekiyor bana göre.Piyasadaki mevcut trend değişmez ve altın + dolar kuru gelecek hafta yükselişe bulundukları yerden devam ederse altın ons için en yüksek 1320-1325$ zirve tamamlananır diye düşünüyorum , o arada dolar/tl'de 3.70 üzerine atabilirse gram altında 154-155TL gelir yine.Şimdilik görebildiğim başka birşey yok...
    Bugün 19 Mayıs ...ulusal piyasalalar kapalı , ABD açılışında altın ons üzerinde gelebilecek hareketlere bakalım

• Enpara dolarda makası açtı mı yoksa bana mı öyle geliyor
  • 
Sayfa: önceki 42094210421142124213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.