Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1589 şu an
  • 1584
  • 1585 den asagı salınacak nazlı kız. Baba yorgun diyor... D:
  • Açtım ağzımı olan oldu. :-))

Hedef 1550.

Yarın olmazsa da perşembe zorlar.
  • Arkadaşlar Kolay gelsin ve bol kazançlar.
    Bir soru daha önce de yazmıştım ilk defa bir yatırımım dan "500 tl" kar ettim.Çok bilgili de değilimdir bu konularda,al sat yapıp biraz parayı döndürmek istiyorum.6.600 ler den 7.200 tl ye kadar yükselen bir miktar gr altınım var.Acaba bozdurmalımıyım kar'ı düşünüp?Çünkü bu kadar ay bankada faizde kalsa en fazla 150 tl getiri sağlayacaktı.Ola ki bozdurdum düşüş bekleyişi sürecinde risk almadan paramı ne şekilde bekleteyim?Fikirleriniz önemli,bana en mantıklı geleni uygulamayı düşünüyorum.Bu kadar inat ettim daha düşmedi ama,ya düşerse demeyi de düşünmeden duramıyorum :) açıkçası kaşınıyorum gibi ama hayırlısı bakalım...
    Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brahms23

Arkadaşlar Kolay gelsin ve bol kazançlar.
    Bir soru daha önce de yazmıştım ilk defa bir yatırımım dan "500 tl" kar ettim.Çok bilgili de değilimdir bu konularda,al sat yapıp biraz parayı döndürmek istiyorum.6.600 ler den 7.200 tl ye kadar yükselen bir miktar gr altınım var.Acaba bozdurmalımıyım kar'ı düşünüp?Çünkü bu kadar ay bankada faizde kalsa en fazla 150 tl getiri sağlayacaktı.Ola ki bozdurdum düşüş bekleyişi sürecinde risk almadan paramı ne şekilde bekleteyim?Fikirleriniz önemli,bana en mantıklı geleni uygulamayı düşünüyorum.Bu kadar inat ettim daha düşmedi ama,ya düşerse demeyi de düşünmeden duramıyorum :) açıkçası kaşınıyorum gibi ama hayırlısı bakalım...
    Saygılar..

Eğer bu gün içinde satmadıysanız yarın kötü bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Saat 23:11 itibariyle yarın tahmini altın alış:84,30 TL satış:84,80 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: gigarange

quote:

Orijinalden alıntı: brahms23

Arkadaşlar Kolay gelsin ve bol kazançlar.
    Saygılar..

Eğer bu gün içinde satmadıysanız yarın kötü bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Saat 23:11 itibariyle yarın tahmini altın alış:84,30 TL satış:84,80 TL

Selam;
    Bu rakamlar beni üzmez,yine kazançlıyım.Düşüşe geçerse kafamda ki satış fiyatımı 83.00 tl olarak belirlemiştim, fakat kararsızlığım ve bilgisizliğim kafamı kemiriyor.Satış fiyatından ziyade alış fiyatı belirleyip satsam mı "bekleme sürecini fon alarak geçirerek" yoksa biraz daha şansımı zorlasam mı? Bu işler zormuş :)

• edit: aynı mesaj tekrar gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEZ_TEX -- 20 Temmuz 2011; 0:08:21 >
  • 1590'larda donup dolasiyor, birseyler bekliyor gibi..
  • Beklediğimiz düşüş gerçekleşecek mi acaba yoksa buralardan uçuşa mı geçecek tekrar ? Herkese bol kazançlı günler.
  • @brahms23 şu anda satarsan kar ile satarsın ama yükseliş de olabilir düşüşte. Düşüş olacak gibi bir hareket yapıyor karar senin dostum
  • pek düşecek gibi durmuyor tekrar 1590 ları geçtiii .
  • Ben iki günlük düşüşü dikkate alarak biraz da aza kanaat ederek çıktım. Düşüşü beklemeye geçmiş durumdayım.Herkese hayırlı bol kazançlar.
  • bende çıkmayı düşünüyorum ama kararsızım.
  • ons rakamlarını en hızlı ,güncel ve anlık olarak nerden takip ediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uk.bjk

ons rakamlarını en hızlı ,güncel ve anlık olarak nerden takip ediyorsunuz?

http://www.goldprice.org/
  • ne öngörüyorsunuz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapidturkey

ne öngörüyorsunuz arkadaşlar?

Mutlaka düşecek ama nereye kadar düşer bunu kestirmek zor. Tahminler 1550 ye kadar düşer diyor.
    nereye kadar düşeceğini bilsek zaten oraya kadar bekleriz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapidturkey

ne öngörüyorsunuz arkadaşlar?

2 gündür düşüşte. belli bir seviyede takılıyor sonra tekrar inmeye devam ediyor. Ben riske girmeyip çıkardım elimdekileri. Sabah gelipte onsu bugünkinden çok aşağıda görmekte var.
    Temennimiz inmesinden yana...
  • Sanki mesaj veriyor; İnecek olanlar insin tren yön değiştirecek diye.

bu sadece bi tahmin tabiki!
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.