Şimdi Ara

•DH Wii U KULLANICILARI• (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
9
Favori
23.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pikmin 3 'ü uzun zaman önce almış, biraz oynamış ve kaldırmıştım. Haksızlık etmişim bu aralar yeniden oynuyorum baya sardı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt. -- 13 Ocak 2014; 0:44:39 >
  • walla bu ara assasin creed 3 ve black list oynuyorum.Pikmin ve monster hunter 3 ultimate yolda.Beklemek zor be :(((
  • wii u almaya çekinir oldum nintendo yine mali satış beklentisini düşürmüş. konsola olan destekde ortada 2014 de super smash mario kart 8 dk tropical freeze ve bilgi gelmeyen monolith x dışında oyun duyurulmadı.konsol bu kadar kötü satış yapmışken en az 10 exc oyun duyurması gerekli wii u almayı düşünüyordum hem wii hem wii u oyunlarını oynamak için ama yinede fikrinizi almak istedim ne dersiniz wii u toparlar mı? alınır mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol baya kötü durumda bu aralar :(

Bende ilk oyun incelememi yaptım arkadaşlar bi bakın derim. Mario 3D World - Wii U

http://forum.donanimhaber.com/m_86680631/tm.htm
  • arkadaşlar aramızda oyun takası vesaire yapacağımız bir topluluk oluştursak nasıl olur?

herkes oyunlarını yazar geçici veya kalıcı olarak takas yapmak istediği oyunları yazar.

belli bir kitle olur belli referans sayısına sahip ve herkesin arşivine özenli bakacak titiz olacak kişiler.

böylece elinden çıkarmak istemediği ve arşivlemek istediği oyunlar olan kişiler de geçici takas yaparak farklı oyunları sadece 2 kargo parasına oynamış olur.(hatta aynı ildelerse kargoya bile gerek kalmaz,aynı ilden olan kişileri buluşturmakta ve oyun takasında da yararlı olacaktır)

fikir genişletilebilir mutlaka sizin de yorumlarınızı alıp eğer katılacak olan kişiler varsa bunla ilgili başlık açacağım ve belli kişilerden oluşan grubumuzu kurabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

arkadaşlar aramızda oyun takası vesaire yapacağımız bir topluluk oluştursak nasıl olur?

herkes oyunlarını yazar geçici veya kalıcı olarak takas yapmak istediği oyunları yazar.

belli bir kitle olur belli referans sayısına sahip ve herkesin arşivine özenli bakacak titiz olacak kişiler.

böylece elinden çıkarmak istemediği ve arşivlemek istediği oyunlar olan kişiler de geçici takas yaparak farklı oyunları sadece 2 kargo parasına oynamış olur.(hatta aynı ildelerse kargoya bile gerek kalmaz,aynı ilden olan kişileri buluşturmakta ve oyun takasında da yararlı olacaktır)

fikir genişletilebilir mutlaka sizin de yorumlarınızı alıp eğer katılacak olan kişiler varsa bunla ilgili başlık açacağım ve belli kişilerden oluşan grubumuzu kurabiliriz.

bana kalırsa güzel fikir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesukru

quote:

arkadaşlar aramızda oyun takası vesaire yapacağımız bir topluluk oluştursak nasıl olur?

Hocam yorumunuz için teşekkürler,siz de eklemek istediğiniz bir şey varsa ekleyebilir ya da şurasında sorun çıkabilir buna şöyle bir önlem/önerim var diyebilirsiniz.Wii u kullanıcısı olarak beraber belirleyerek ilerlersek daha güzel olur.

ps3 xbox olarak yapılıyor bizde neden olmasın,hatta daha iyi olacağı kanısındayım çünkü çok fazla kişi yok ve bazılarımız zaten birbirimizi tanıyor daha küçük bir grup olduğumuzdan.

• Acaba bir gün şöyle bir Zelda görecek miyiz..

•DH Wii U KULLANICILARI•
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

quote:

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

yeni update geldi bu arada 3.1.0

Ya her güncellemeyle sistem hızlanıyor niye başta böyle değildi :S

valla onu bilmiyorum ama nintendonun yıl başınad wii u için bir saat hızlandırma güncellemesi geleceği konuşuluyor wiiudaily formunda okuduğuma göre 550mhzlik saat hızını nintendo kendi güncellemesiyle oc yapıp 700mhzye çıkartacakmış

Bize oyun lazım oyun. Boşverin hızlandırmayı.

başka söze gerek yok. kaliteli oyun duyursunlar başka bişey istemiyorum.

• quote:

quote:

quote:

Hocam yorumunuz için teşekkürler,siz de eklemek istediğiniz bir şey varsa ekleyebilir ya da şurasında sorun çıkabilir buna şöyle bir önlem/önerim var diyebilirsiniz.Wii u kullanıcısı olarak beraber belirleyerek ilerlersek daha güzel olur.

ps3 xbox olarak yapılıyor bizde neden olmasın,hatta daha iyi olacağı kanısındayım çünkü çok fazla kişi yok ve bazılarımız zaten birbirimizi tanıyor daha küçük bir grup olduğumuzdan.

hocam siz gerekli şeyleri söylemişsiniz aslında. herkes kendine yakın hisettiği kişilerle oyun takasında bulunsa her yönden kâr eder. bi platform açılır takasa bırakabileceği oyunları yazar insanlar ayrıca bölge kodlarını da belirtirler. daha sonra kendine yakın hissettiği güvendiği insanlarla takasta bulunabilirler. dediğiniz gibi dolandırıcılık belasına karşı referans sistemi gibi kendi aramızda bi sistem de oluşturabiliriz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam siz gerekli şeyleri söylemişsiniz aslında. herkes kendine yakın hisettiği kişilerle oyun takasında bulunsa her yönden kâr eder. bi platform açılır takasa bırakabileceği oyunları yazar insanlar ayrıca bölge kodlarını da belirtirler. daha sonra kendine yakın hissettiği güvendiği insanlarla takasta bulunabilirler. dediğiniz gibi dolandırıcılık belasına karşı referans sistemi gibi kendi aramızda bi sistem de oluşturabiliriz.

Tamam hocam fikrin destek bulmasina sevindim yakinda konuyu acacagim umarim herkese hayirli olur ve yararli bir sey olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler bu çıkacak olan Zelda nın tarihi bellimi ve seriyi hiç oynamamış ve ingilizcesi olmayan biri bu oyunu oynayabilirmi eskilerin gameplaylerinden biraz karışık geldi bana ama hazır alette varken bu kadar isim yapmış bi oyunuda deneyimlemek istiyorum

• Zelda gele dursun Mario Kart 8 ve Super Smash Bros Wii U çok geç çıkıyor. Geri bu Nintendo cidden geri tamamiyle. Net servisi de tırt. Download yaparken web'de dolaşırsan direk error veriyor indirmeler.
  • Wii u kırıldı diye hatırlıyorum yanlış mıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

Wii u kırıldı diye hatırlıyorum yanlış mıyım

Kıranlar yok piyasada heralde.
  • Ciddimisiniz dün yaptım daha güncellemeyi

• Wii U kırılmadı.

Sadece Wii U'nun içindeki, eski Wii desteği kırıldı. O da aynı eski Wii'ye uygulanan yöntem.
  • Wii modu kırıldı aynen ama elinde Wii olan uğraşır mı onu bilemem. Wii U üzeri upscale Wii oyunlarını denemek için kırıyorlar Wii U'da Wii desteğini. Başka bir artısı yok.
  • Ban sorunu var mı peki wii oyunlarınada bi ton para verdik 3-5 oyun kaldı onlarıda bulamadım bir türlü ,yada elinde new super mario kutulu varsa ulaşsın bana wii versiyonu pal olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ban durumu yok Nintendo'da. Olsaydı çoğu kişinin cihazı online servisten ban yerdi. Oyunlarda hile vb. yapıyorsan Nintendo banlıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.