Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (998. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9969979989991000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aga bu oyunu biraz zor bulursun burda ben yapmıştım zamanın da psnprofiles venps4 trophies den bakarsan adam vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gta 5 doomsday heist kupa yapan ekleyebilir onurbardak038 psn

• dereboyzzz kullanıcısına yanıt
    zor değilde anlaşamıyorsun.
  • PureHD kullanıcısına yanıt
    Hocam Detroit'i bir kez keyfini alarak oynayıp, daha sonra chapter tekrarlarıyla platin alabiliyor muyuz? 3 kez bitirmem gerekecekse oyunun keyfini aldıktan sonra bırakacağım. Dikkat etmemiz gereken önemli bir şeyler var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: agent82

Tomb raider definitive edition da multiplayer kupalarında yardım lazım oyunun diğer hakkını oynamak isteyene verebilirim
    Hocam zor mu ya bende var oyun aslında bi tomb raiderdan platin alsam hiç fena olmaz nasıl sizce zorluğu ? Kaç kere bitirmek lazım oyunu ?

Bu arada arkadaşlar kolay platinlik oyunlar vardı ben bulamıyorum artık pek satan Nubla falan hala duruyor mu ? Elinde olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSapling -- 24 Temmuz 2018; 16:52:57 >
  • MrSapling kullanıcısına yanıt
    hocam single da hiç zorlanmazsınız multide buradan bir arkadaşımız daha var onunla birlikte hep beraber multi kupaları hallederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Hocam Detroit'i bir kez keyfini alarak oynayıp, daha sonra chapter tekrarlarıyla platin alabiliyor muyuz? 3 kez bitirmem gerekecekse oyunun keyfini aldıktan sonra bırakacağım. Dikkat etmemiz gereken önemli bir şeyler var mı?
    Merhabalar,

Ben 20-25 saat arası bir şeyde almıştım. 3 kez bitirerek pek keşif yapmadan. 3. playthroughda bazı karakterleri öldürerek oyunun yarısından çoğunu oynamıyorsunuz zaten baya kısa sürüyor 3-4 saat taş çatlasın sürmüştür. Powerpyx in rehberi var şöyle güzel bir tane: Detroit Become Human Trophy Guide. Burayı takip ederek chapter select olayıyla mission specific kupaları alıyorsunuz keyfine bitirdikten sonra. Son playthrough kısa tüm taktikleri falan veriyor arkadaş adım adım. Kupaların alınma sırasını da yazmış kronolojik olarak bu rehberden takip edebilirsiniz.

• PS Vita'da God of war oynuyorum ilk oyundayım ve nedense bir türlü Trophy vermiyor bana acaip sinir oldum ya . Bu durumu yaşayan oldu mu! Düzelme şansı var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

PS Vita'da God of war oynuyorum ilk oyundayım ve nedense bir türlü Trophy vermiyor bana acaip sinir oldum ya . Bu durumu yaşayan oldu mu! Düzelme şansı var mı ?
    saveini plusa at. oyunu sil baştan yükle. save yi çek. bu şekilde düzelmesi lazım. olmadı vitaya reset atarsın.
  • Tomb raider definitive edition da multiplayer kupalarında yardım lazım oyunun diğer hakkını oynamak isteyene verebilirim
  • Herkesi öldür diye bir kupa yok oyunda. Kalan eksik kupalarınıza attığım rehberi takip ederek bakabilirsiniz. Connor'ı her fırsatta öldürme ve dergileri toplama bir playthroughu kapsıyor. Tabii dergi trophysini almak için kimseyi öldürmediğiniz bitirişinizde de dergileri toplamanız gerekiyor.
  • Tek platinum trophyim second son-first light oyunundan.

Second Son'ın kendisini aldım bakalım becerebilecek miyiz

Tlou almıştım platlarım diye ama yok beceremeyeceğim, bir kez daha bitirmiş olacağım oyunu sanırım.

Bir de until dawn kolay sanırım plat konusunda ?
  • GTA 5 PC de oynamıştım şimdi PS4 aldım plat yapmak işkence gibi

Daha baslardayim zorluyor oyun özellikle 70 Gold metal kupası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KamyonlaDriftÇekenAdam -- 26 Temmuz 2018; 12:33:57 >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Aynen kolay ayrıca god of War plat yapmadiysaniz onu da yapin hocam o da kolay sadece Zaman yiyor

• GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardeşim kupa konusu olunca umarsızca yazmışım. Sen alıntıyı sil ben spoiler uyarısı yapayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hank Breaking Bad'teki bacanak. Connor da Assassin's Creed III'teki ana karakter.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    second son ın tek zorluyacak platini hard da bitirme kupası o da sadece ana görevleri yapmanız yetiyor yaklaşık 6 saat sürer. diğer toplanacak eşyaları ve bölgeleri istediğiniz zorluğa getirip devam edebilirsiniz.
  • agent82 kullanıcısına yanıt
    Evet listeye baktım, muhtemelen benim sinir sistemim dayanamayacaktır o oyunu hardda bitirmeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Evet listeye baktım, muhtemelen benim sinir sistemim dayanamayacaktır o oyunu hardda bitirmeye
    Hard dendiğine bakmayın hiç zorlanılacak birşey yok ben çok rahat bitirdim. First light'ın platini beni zorladı onda challenge lar var biraz sıkıntı yaptı neyseki aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: agent82

Hard dendiğine bakmayın hiç zorlanılacak birşey yok ben çok rahat bitirdim. First light'ın platini beni zorladı onda challenge lar var biraz sıkıntı yaptı neyseki aldık

Alıntıları Göster
    First lighttan ben çok keyif almıştım
  • 
Sayfa: önceki 9969979989991000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.