Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

#4 Platin kupa Days Gone
    Zorlugu nasıl? bende başlamak istiyorum. Ve tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 25 Mayıs 2019; 20:17:5 >
  • teşekkürler zor değil o kadar hocam bence beni sadece 3 kupa zorladı
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Satış yaptım ancak trophy gelmedi. Bu ıvır zıvır dediginiz tam olarak neyi kapsıyor ? Sadece hayvan eşyalarını satsam bu trophy alabilir miyim ? Youtube da video izledim adam bir sürü hayvan eşyası satıyor trophy alamıyor ancak başka bir şey daha yapıyor sonra trophy alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B9F331545

Satış yaptım ancak trophy gelmedi. Bu ıvır zıvır dediginiz tam olarak neyi kapsıyor ? Sadece hayvan eşyalarını satsam bu trophy alabilir miyim ? Youtube da video izledim adam bir sürü hayvan eşyası satıyor trophy alamıyor ancak başka bir şey daha yapıyor sonra trophy alıyor.
    Kupa gelmediyse 100 şey satmadınız demektir. Ayruca tek tek satmaya uğraşmadan "bütün eşyaları sat" sekmesi var oyunda. Onu seçip neyiniz varsa bir kerede satabilirsiniz. Silahları vs. ne varsa satın. Ama satmadan önce save dosyasını yedekleyin, kupa geldikten sonra eski saveyi yükleyip eski düzende devam edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 26 Mayıs 2019; 19:30:58 >
  • Bu kadar kupa toplamaya nasıl vakit bulabiliyorsunuz evde hiçbir şey yapmasam bile bu kupalarla uğraşmak mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Bu kadar kupa toplamaya nasıl vakit bulabiliyorsunuz evde hiçbir şey yapmasam bile bu kupalarla uğraşmak mümkün değil
    Haklısın ben de anlamıyorum nasıl vakit buluyorlar.
  • O zaman dans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 27 Mayıs 2019; 11:43:18 >

• resimde TRINKETS başliği altindaki şeyleri satmaniz lazim mücevher vs. tarzi şeyler. hayvan eşyasi olmaz. videodaki kişi oyunda bug olmasin diye önce hayvan eşyalarini satiyor asil önemli olan şey elindeki 100 veya daha fazla trinkets i tek seferde satmak kupanin istediği bu. toplamda 100 olmuyacak tek seferde 100tane satman lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 26 Mayıs 2019; 22:55:40 >

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    tebrikler hocam bende platin kovaliyacaktim ama poker domino challengeleri yüzünden vazgeçtim platinden

• Hepsi gitti o zaman, ancak bir amatör böyle bir şey yapabilirdi. Daha 14 seviyedeyim, iki üç bölge açılmış durumda umarım oyun bitimine kadar 100 u bulurum.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler evet zorlu bir platindi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sniper Elite v2 remastered oynayan varmı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Sniper Elite v2 remastered oynayan varmı arkadaşlar
    Sniper Elite zorluk için co op sayılmıyor arkadaşlar bilginize biz oynadık boşa gitti

• valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    Sadece host'a vermiş olabilir mi dostum ?
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Araştırdım dün kupanın içeriğini single oynamak gerekiyormuş o kadar emek boşa gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Telltale Batman Dan bir platinum. Hikaye gerçekten güzeldi.

Hangi uygulama hocam bu

• quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Araştırdım dün kupanın içeriğini single oynamak gerekiyormuş o kadar emek boşa gitti
    Nasıl da umutla bekledik kupanın açılmasını

• Sorma abi oyunu kapatıp açtık gelmedi kupa

• #5 Marvel Spiderman
  • 
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.