Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ratalaika, Sometimes You duyunca nabzim yukseliyor hocam ne diyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Driveclub Bikes’ta 6 kişi oynamanı gerektiren bir online kupa var, an itibariyle en sıkıntılı kupa o çünkü 6 kişi çıkmıyor oyunu online oynayan

• Abysm Nucleus kullanıcısına yanıt
    Oyun portu işinden anlasak güzel para vardır bu işlerde, eski kıyıda köşede kalmış oyunları ucuza al, ps4 vitaya portla içine 30-60 dakikada platinlenebilecek kupalar yerleştir, işlem tamam, adamların formülü bu ama sometimes you’nun bazı gıcık oyunları yok değil, o yüzden kolay platin denince Ratalaika tartışmasız lider bence

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Driveclub Bikes’ta 6 kişi oynamanı gerektiren bir online kupa var, an itibariyle en sıkıntılı kupa o çünkü 6 kişi çıkmıyor oyunu online oynayan
    Bikes ta Allah'a şükür platinum'u aldım 2-3 sene önce

Sadece DLC kupaları kaldı.

Ama baya mal bir olay var. Bikes da ki iki tane DLC de (No Limits ve Finish Line) tamamen normal Driveclub DLC si gibi. Sırf arabalar var ve bir tane bile motor yok. Neden onları Driveclub DLCsi yapmamışlar anlamadım.

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Evet, o olay saçma gerçekten bikes ile alakası yok o eventlerin, böyle olmasının sebebi sanırım Sony’nin bir oyunda belli bir rakamdan fazla kupa bulunmasına izin vermiyor olması, kupa kotası gibi bir kuralları var, o yüzden diğer tarafta yer kalmadığından bikesa aktardıklarını düşünüyorum

• #37 god of war
  • Arkadaşlar merhaba online trophy için rocket lig oynayan var mı... Yardımınız lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • #74 Days Gone

• Dark souls 3 te master of rings kupasında glitch mi var arkadaş tüm yüzükleri attı bana gelmedi kupa toplamda 70 yüzük var hepsi mevcut ama kupa yok

• Glitchleriyle, karın ağrılarıyla...

#148 - Homefront The Revolution 😁

Ayrıca dlclerin, ana oyundan daha kaliteli olduğu bir oyun. Şu oyunu açık dünya değil de, çizgisel yapmış olsalar çok başka bir şeyle karşılaşabilirdik. Dlc hikayelerini oynayanlar bunu çok net görecektir.

• O kupa için yüzüklerin +1/+2/+3 olanları da gerekiyor, toplamda 107 adet olması lazım
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    O kupa icin yuzuklerin +1/+2/+3 olanlari da gerekiyor, toplamda 107 adet olmasi lazim
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Maşallahhhh

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

O kupa için yüzüklerin +1/+2/+3 olanları da gerekiyor, toplamda 107 adet olması lazım
    Eyv hocam bende öyle okudum ds3 wiki de arkadaş attı bana yüzükleri ng+yüzüklere gerek yok diynce merak ettim teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

Maşallahhhh
    Darısı başına 😏

• Witcher 3 u platlamak istiyorum.dikkat et dediginiz veya tavsiye edebileceginiz bir sey var mi?

• Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    Pek cok sey var, Witcher plati icin mutlaka rehber takip etmelisin, sadece kacirilabilir Gwent kartlari bile oyuna bastan baslamana sebep olur platin icin.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Biraz sikintili plat almak galiba.tesekkur ederkm cevap icin

• Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    Oyundaki bazı ana ve yan görevleri yaparken yapılan seçimler dahi platini etkiliyor, görevler içerisindeki Gwent kartları gibi kaçırılabilen toplanabilirler de cabası fakat dikkatli oynayıp görev başlarında ayrı save almayı alışkanlık haline getirince platini alması da kolaylaşıyor yine de kesinlikle basit bir platin değil, emek vermek gerekiyor

• Evet #14.Platinum kupam çok eğlenerek oynadığım ve sevdiğim Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2‘den geldi

• 
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.