Şimdi Ara

:::DH TEMPRA TeAm::: (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.263
Cevap
24
Favori
608.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burak1289

Oto ünlüye sorun kazım karabekir caddesinde

Tesekürrler Burak Ustam En Kisa Zamanda Gidicem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemKaradağlı

quote:

Sıfır gösterge çerçevesi 180-200 tl civarı

Başlar Otodan Sormustum Bursada Cerceveye 295 Lira Çekti...

Yuh cok fazla?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef Dogru Söylüyorum Ve Kumanda Kollarını Sabitledigimiz Direksiyon İçi Aparatıda Ordan Almıstım 130 TL Aldım Ama Içinden Korna
    Yayı Cıkmadı Baska Yerlerden Sordum Parçanın Bütün Satıldıgını Söylediler Başlar Oto Ahmet Beyle Görüştüm O Ise Ayrı Satıldıgını Söyledi
    Ve Yayın Kendisinde Bulunmadıgını Söyledi... Kim Dogru Söylüyor Anlayamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemKaradağlı -- 12 Ağustos 2013; 16:00:18 >
  • Aracımı komple boyatmak istiyorum. İşini iyi bilen bir ustaya ihtiyacım var. 600-700 aralığında boyatabilirsem çok iyi olur, 1 milyara kadar da çıkabilirim. İstanbulda yaptıracağım.

Tavsiyeleriniz?

Cem bey çok pahalı ya. Çıkma filan bakılmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 14 Ağustos 2013; 10:10:37 >
  • arkadaşlar yeni tempra aldım 93 model sxa göstergede 02 yazıyor bu ne anlama geliyor tam hepsini bilmiyorum bilen arkadaşlar yardım ederse teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk_17

arkadaşlar yeni tempra aldım 93 model sxa göstergede 02 yazıyor bu ne anlama geliyor tam hepsini bilmiyorum bilen arkadaşlar yardım ederse teşekkür ederim

Aracınız yerli üretim. 01 yazarsa italya üretimi demek oluyor.

• Ben Bunu Yanlış Biliyomuşum Demek 2 Yazıyosa Arabanız Kilometre Olarak 2 Yüze Gidiyo Demektir Diye Biliyodum
    Yani Her Yüz Kilometrede Bi Rakam Atlıyo Demekki Yanlış Biliyomuşum...
  • Faruk Kardesim Araban Öncelikle Hayırlı Ugurlu Olsun Kazasız Belasız Insallah.. 93 Model Bi Araç 52000 Km'de Acaba Yine Benim Dedigimmi Dogru
    Arçta 2 Yazdıgına Göre Acaba Aracın 252 Bin Km'demi? Ustalar Daha Iyi Bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemKaradağlı

Faruk Kardesim Araban Öncelikle Hayırlı Ugurlu Olsun Kazasız Belasız Insallah.. 93 Model Bi Araç 52000 Km'de Acaba Yine Benim Dedigimmi Dogru
    Arçta 2 Yazdıgına Göre Acaba Aracın 252 Bin Km'demi? Ustalar Daha Iyi Bilir.

Yukarıda yazdığım üzere:

01: ithal üretim
    02: yerli üretim

• Anladım Usta Yanlış Biliyomuşum Tesekkürler...
  • fedolo kullanıcısına yanıt
    Lastik konusuna gelince benim aracımın orjinal laskit ebadı 175/65/14 ama üzerinde 185/65/14 lastik var orjinaline uyumlu değil yuvarlanma çapı orjinaline nazaran biraz büyük. yanlışşş
    185 lastigin yere degen yeridir tutunmayla alakalıdır
  • playmak3r kullanıcısına yanıt
    slm yeni üye oldum antalyadan yardımcı olabilirsem ne mutlu bana...
    direksiyon ; jant ve lastik ebatlarınla alakalı bir durum. orjinalin üstünde.
    hararet; sase ile alakalı bir durum kontagı kapatıp açtıgında tekrar düzeliyordur
    marş; depodaki benzin uzun zamandır kullanmıyorsan özelligi gitmiştir. benzinde çalıştıgı zaman yatalardan ses yapar..depodaki benzin bitip yeniden taze benzinle tek maşta alır. sagılar..
  • osmanslx_42 O kullanıcısına yanıt
    o iki dügme ön cam kaldırma modul dügmesi.. tempra 2000 ie lerde var merkezi kilit ten kapıları kilitledigin zaman ön camlar açıksa kendisi kapanır.. o dügme ile ayarını yapa bilirsin açık kalması için
  • g_tacir G kullanıcısına yanıt
    Ankara'da olsaydın,çok iyi bir usta tavsiye edecektim sana
  • ankarada usta adresini veya telefonunu alabilirmiyim rica etsem 0501 209 59 01
  • Iyi akşamlar arkadaşlar..93 model tempra sx ak aracimda çalışma sorunu var 1-2 gün kullanmayınca çalışmıyor marş basıyor fakat araç çalışmıyor yeni başladı bu sorun elektrik aksammi acaba sorun çıkaran bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim bide bazen daha uzun süre kullanmadigim zamanlarda çalışıyor..Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mustk

Iyi akşamlar arkadaşlar..93 model tempra sx ak aracimda çalışma sorunu var 1-2 gün kullanmayınca çalışmıyor marş basıyor fakat araç çalışmıyor yeni başladı bu sorun elektrik aksammi acaba sorun çıkaran bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim bide bazen daha uzun süre kullanmadigim zamanlarda çalışıyor..Teşekkürler

Araç LPG de mi benzinde mi çalışmıyor?

• faruk_17 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Arabanızın enjeksiyon arızası ışığı yanıyor gördüğüm kadarıyla + benim bildiğim 01 02 de gösterge versiyonunu gösteriyo olması lazım.

1 de benim sorum olacak sigorta kutusunun solundaki (bende sarı renkli isterseniz resimde atabilirim) sigortalar ve bir rolenin bulunduğu kısım var oradaki role nereye ait?
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: mustk

Iyi akşamlar arkadaşlar..93 model tempra sx ak aracimda çalışma sorunu var 1-2 gün kullanmayınca çalışmıyor marş basıyor fakat araç çalışmıyor yeni başladı bu sorun elektrik aksammi acaba sorun çıkaran bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim bide bazen daha uzun süre kullanmadigim zamanlarda çalışıyor..Teşekkürler

Araç LPG de mi benzinde mi çalışmıyor?

Lpg de çalışmıyor

• quote:

Bu saydıklarınız akü yetersiz olduğundada gerçekleşiyor fakat marşa basınca çalışmıyor birde farlarınız cansız yanar akü bittiğinde

Ayrıca bu sorunda var bende farlar cansız yanıyor gaz verince düzeliyor rölantide cansız yanıyor..

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.