Şimdi Ara

:::DH TEMPRA TeAm::: (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
24
Favori
608.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    size bişey sorcam ya benım aracın sağ ön amortisör kımıldamıyor bıle yaylanmıyo çukura düünce sarsıyo bayağı sol ön taraf normal iyi yanı ne guzel acaba ne oldu bu bı fikriniz warmı 2 hafftadır böyle ondan önce sıkıntım yok tu hiç
  • hakanbey047 kullanıcısına yanıt
    Aracın amortisörlerin üstünden çöküp bırakın amortisör etkisini göstermeyip hemen çöküp kalkıyorsa amortisör patlamıştır ondan yapar büyük ihtimalle.Birde amortisörün yaylanmadığına eminmisiniz amortisörün üstüne çöküp deneyin yaylanıyosa lastik basıncınız faladır ondanda dediğiniz gibi çukurlarda çok sarsma yapar.
  • Arkadaşlar bende 1992 tempra sx var araçta bir sorun var. Araç bundan 1 ay önce patlama yaptı ve rölantisi düştü gaz yemedi tamirciye gittim ayarladılar buji buji kablosu distribütor felan ateşleme degişti patlama gitti araç normale dndü ama sorun araç zora geldimi yıgılıyor.aynısını benzinde de yaptıgı için sorunu bulamadık. kimi sente dedi sentesini 1 diş geri aldılar olmadı avans dediler olmadı araç rampada hafif hafif yıgılıyor çok vites düşürtüyor ve 1 den ikiye geçinde 2 de araç zor topluyor sanki düz yolda gazda 160-170i buluyor ama dedigim gibi zora gelince yıgılıyor eskiden aşırı iyiydi sorun ne olabilir başına böyle bişey gelen varmı dedigim gibi benzindede yapıyor ona göre varsa bi fikriniz söylerseniz sevinirim veya ankarada tempradan iyi anlayan bi usta ?
  • burak1289 kullanıcısına yanıt
    aracta denedım her 2 taraftada sol sürücü tarafı yaylanıyo çöküp kalkıyo bide (SSS diye ses çıkıyor ) YALNIZ ama sağ ön taraf mılım kımıldamıyo amortisör patlak olsa böyle olmaz acaba ne oldu daha gtmedım sanyıye tşkler
  • burak1289 kullanıcısına yanıt
    ön lastıklerı daha 2 hafta önce sıfır taktım balans ayarı jant ayarı filan her şeyi yapıldı lastık basıncıda ayarlı yanı önler 28 arkalar 30 olarak ayarlı zaten dunde kontrol ettırdım lastıkçimde aynı bu sekılde ne fazla ne eksik zaten lastıklerım yenı sarsmalar lastıkten kaynaklanmıyor amortisör kırılsa böyle olur mu acaba
  • arkadaşlar bnde tempra sxak almayı düşünüyorum ama alacağım arabanın kliması bozukmuş arabada bnm hoşuma gitti acaba klimanın tamiri bna kaça patlar fiyatı ne olur ?
  • arkadaşlar ankaradayım aracım tempra 2.0 ie 8V LPG ile 5 viteste 3000 deviri geçmiyor (benznle denemedim) araç 110 dan yukarı çıkmıyor ANKARADA gösterebileceğim iyi bir usta tavsiye edebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbrk :D

arkadaşlar bnde tempra sxak almayı düşünüyorum ama alacağım arabanın kliması bozukmuş arabada bnm hoşuma gitti acaba klimanın tamiri bna kaça patlar fiyatı ne olur ?

Adama yaptırtıp öyle alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 1 Ağustos 2013; 1:48:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanbey047 kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu cevabım kusura bakmayın giremedim foruma sizin amortisör gitmiş ozaman değiştirmeniz lazım bi amortisor hatırladığım kadarıyla 70 tl civarı olması lazım @hakanbey047
  • Iyi bayramlar tempracilar

• @robotica Tesekkürler Sanada Iyi Bayramlar...
  • Arkadaslar Ankarada 2.0 Tempra Parçaları Bulabilecegim Biryer Varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemKaradağlı

Arkadaslar Ankarada 2.0 Tempra Parçaları Bulabilecegim Biryer Varmı?

hangi parça mesela?
  • laptop arası köfte Örnegin Gösterge Cercevesi Korna Yayı Maun Kaplama Gibi...
  • Oto ünlüye sorun kazım karabekir caddesinde birde onun arka sokağında büyük bi tofaş parçacısı vardı ismini hatırlayamadım sokağa girdiğinizde büyük tabelasınu görürsünüz gidersem sizin için ismine bakacağın

• quote:

Orijinalden alıntı: CemKaradağlı

laptop arası köfte Örnegin Gösterge Cercevesi Korna Yayı Maun Kaplama Gibi...

Hocam gösterge panosunun (sıfırını ve temiz durumdaki çıkmasını) fiyatını öğrenebilir miyim ben de? Gidip sorduğunuzda buraya yazarsanız sevinirim.

Bu sabah 180 yaptım aracımla, fotograf çekemedim kusura bakmayın

• Merhaba tempracılar. İstanbulda Tempra çok az kaldı dolayısiyle tamircisinide bulmak zorlaştı. Tempra 2.0 ie 8V tamirini yapan usta tanıyormusunuz. Kolay gelsin.
  • Sıfır gösterge çerçevesi 180-200 tl civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: burak1289

Sıfır gösterge çerçevesi 180-200 tl civarı

O zaman temiz durumdaki çıkmasını 90-100 liraya bulabiliriz demek ki. Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: burak1289

Sıfır gösterge çerçevesi 180-200 tl civarı

Başlar Otodan Sormustum Bursada Cerceveye 295 Lira Çekti...
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.