Şimdi Ara

:::DH TEMPRA TeAm::: (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
24
Favori
608.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm bende tempra almayı düşünüyorum sizce hangi modelini alsam tutulan model hangisi .. ben tempranın tipi cok hoşuma gidiyor ama cevremdekiler satamasın diye karşı cıkıyor yardımcı olursanız sevinirim şu linkteki araba nasıl iş görürmü acil cevap

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-cokkkkkkk-aciiilll-orjinal-tertemiz-tempra-127103756/detay
  • osman_osman42 O kullanıcısına yanıt
    SX veya SXA modelini alırsanız satmanız bundan daha kolay olur beyaz almanızı tavsiye ederim satması daha kolay ayrıca satması zor olan arkadaşlarada sesleniyorum burdan bu aralar pazarı en iyi olan arabalardan birisi tempra dijitalide kolay kolay bozulmaz onlarada sesleniyim ön takımıda bozulmaz sağlam arabadır
  • osman_osman42 O kullanıcısına yanıt
    bu araba bıtmış artık haşat heryerını parlatıcı wurmuş yoksa araba bıtmış yanı o cilalar parlatıcılar çıksın anlarsın 2.si km ye bakıldığında zaten bellı olur3.sü aracın kapı aralarına baktığında dıkaatlıce anlarsın her taraf çürük paslanamış bıde rengı gtmeyen rankten fıyat çok yuksek etmezzz bu kadar bu araç başka bul derım ben 1993 model filan bulursun bu fiyata daha temız
  • arkadaşlar benım aracın sağ ön amaotisör yaylanmıyor ya sert baktımda sarsmaya başladı sol ön tarafa maşallah süper yayalnıyor sağ öntarafata öyleydı ama yenı fark ettım düz bişekilde kıpırdamıyor bıle nedenı ne olabılır? acaba tşkler
  • birde ön dijital çatlakları çok ses yappıyor onu bantlatsam kaça mal olur ? bılen warmı komple bantlatsam kaplama ?

• arkadaşlar bir tempra sevdalısı olarak nette bulduğum tempra kullanım kılavuzunu sizinle paylaşayım dedim

bilenler vardır tabi ama bilmeyenler için belki bir işe yarar diye düşündüm

http://www.fiat.com.tr/modeller/Sayfalar/KullanimKlavuzlari.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: laptop arası köfte

Bu arada baskı balatam bittiği için debriyajı yükselttiğimi,bu sefer de araba kalkışlarda silkeleme yaptığı için şanzumandan yağ aktığını söylemiştim...Fotoğrafta belirttiğim yerden yağ akıyor...Ne olabilir acaba?

:::DH TEMPRA TeAm:::

Arkadaşlar,bi önceki mesajlarımda yukarıda belirttiğim şikayetlerim vardı,bugün arabayı lifte kaldırdık,şanzumanın yerinden ayrıldığını söyledi usta,somunları sıkınca,şanzumanı yerine oturtunca marş motoru da düzeldi,vitesler de düzeldi :))

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanbey047

benım araç 225 i gördu . :D
     :::DH TEMPRA TeAm:::

Maşallah gözlerim yerinden fırladı 225 ha! Aracınız kaç model ve motor hacmi nedir? 225 km yi kaç devirde gördünüz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 10 Temmuz 2013; 21:41:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Haftaya ankara tekirdağ arası yola yazlığa gidecem tempramla bakalım geçen sene 550 km yolu 85 liraya gitmişdim gaz 2 lira idi bu sene bakalım ne kadara gidicez

Çok güzel tüketim değeri canerim Ben de 6 litre benzinle 100 km yol gittim, bir de benimki karbüratör heee

Değerini bil valla aracının
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Haftaya ankara tekirdağ arası yola yazlığa gidecem tempramla bakalım geçen sene 550 km yolu 85 liraya gitmişdim gaz 2 lira idi bu sene bakalım ne kadara gidicez

Çok güzel tüketim değeri canerim Ben de 6 litre benzinle 100 km yol gittim, bir de benimki karbüratör heee

Yazlığa gittim döndüm bu arada gaz fiyatı 2.30 dan aldım full boş depo 88 liraya doldu onunlada yazlığa geldim kapıda bitti yani ilk aldığım seviyede bittti gaz

• quote:

quote:

quote:

Yazlığa gittim döndüm bu arada gaz fiyatı 2.30 dan aldım full boş depo 88 liraya doldu onunlada yazlığa geldim kapıda bitti yani ilk aldığım seviyede bittti gaz

Arada benzinle kullan canavarı, yakışır

Yukarıda birisi 225 yapmış çok şaşırdım, kaç model acaba aracı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yolda rampada felan biraz benzinle kullandım canım kullanmam mı

ya 225 zor o fake olabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yolda rampada felan biraz benzinle kullandım canım kullanmam mı

ya 225 zor o fake olabilir

araç 2 litre enjeksiyonlu ise ve yolda rampa varsa...

• robotica R kullanıcısına yanıt
    araç 1.6 slx mpi motor 1996 model tempra sxak ile yaptım ben şahsen o hızı fake filan değil dostum adam akıllı çekemedım zaten o hızda gece rampa aşağı dıreksıyon tıtrıyo zar zor çektım aracı rampa aşağı ınerken yaptım o hızı aracın motoru oynanmış yanı modıfıyelı çip war üstünede we hç tü takılmamış bende de 1994 model 1.6 kaburatörlu tempra s.w war en fazla rampa aşağı 203 gördum baska gtmıyo
  • hakanbey047 kullanıcısına yanıt
    bu amcamın aracıylaa gördum bu hızı dewir saati de 6 iile 7 nın arasındaydı daha
  • quote:

bu amcamın aracıylaa gördum bu hızı dewir saati de 6 iile 7 nın arasındaydı daha

Hocam harbiden helal olsun eski araçla çok büyük cesaret. Ben 182 yaptım arkadaş günlerce helal olsun diye gezdi
  • quote:

araç 1.6 slx mpi motor 1996 model tempra sxak ile yaptım ben şahsen o hızı fake filan değil dostum adam akıllı çekemedım zaten o hızda gece rampa aşağı dıreksıyon tıtrıyo zar zor çektım aracı rampa aşağı ınerken yaptım o hızı aracın motoru oynanmış yanı modıfıyelı çip war üstünede we hç tü takılmamış bende de 1994 model 1.6 kaburatörlu tempra s.w war en fazla rampa aşağı 203 gördum baska gtmıyo

slx mi sxak mi?

• burak1289 kullanıcısına yanıt
    wala yanda slx yazıyo sinyalın altında kı şeritin üstünde slx ewet 1996 1.6 slx mpi motor tüpsüz
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Hmm ya istenıldıkten sonra gidiyo yolunu buLdumu gider gece saatleride çıktım yol boştu radar a da yakalnmadım hem araba boğazına kadar dolu en fulll ü motorda yapılı
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.