Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Technics

çıkan uyarıda windows cd sini çıkartmanı söylüyo.. bikere kurulum sırasında veya kaldırma aşamasında asla windows cdsi takılmamalı diye not geçelim.. ardından sorununu çözelim.. eğer önceden kurulumda önerdiğim gibi restore point yarattıysan sorun yok.. başlat/donatılar/sistem araçları/sistem geri yüklemeden geri çağırabilirsin eski halini..

bunu yapmadıysan eğer 1000kere söylediğim gibi programın exe' sine tıkla tıpkı kurarken yaptığın gibi.. buradan dilersen repairi seç.. eğer kaldırmaksa amacın şıklardan seçerek direk uninstal edebilir veya "set my service settings" seçeneğini seçip programı disable edebilirsin..

quote:

Orjinalden alıntı: ßaby ßoy
    Biri nasıl kaldırcağımı söylermi bilgisayar açılmadı bir kaç kez ben yapamadım içine ettim biri nasıl kaldırıcamı söylesin hiç bir şeyi çalışmıyor msconfig den ayarladım fakat tema hala duruyor galiba ondan kalkmıyor nasıl kalkacak bu?? ilk defa bir işin üstesinden gelemedim..

evet sistem geri yükledim...oldu şimdi diski temizlicem birlştiricem virüs taricam sonra eski temayı tekrar kurucam..

• technics ben bu vistayı kullanıyorum cok da memnunum ama o sagda cıkan cubukta altta slideshow war oraya slideshow için resim koyuyorum koyarkende oradakı 4 tane kendılıgınden gelen xp fotolarını sılıoyrum ama ben ne kadar silsemde birdahaki açılışta onlar kenıdılıgınden geliyorlar NASI SILICEM BEN BUNLARI KOPMLE ONLARIN ORDA DONMESINI ISTEMIORUM

bu arada son bişi ben styleri yukledım ama ole turuncu yapamadım nası oluo yau

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freak_oe -- 13 Ocak 2006 11:27:25 >
  • resimleri sildiğin halde geri gelmesi enteresan.. sende programı kandır ozaman.. o resimlerin isimleriyle koymak istediklerini değiştir.. böylece program isimlerin orada olduğunu gördüğü için güncellemek istemeyecektir.

quote:

Orjinalden alıntı: freak_oe

technics ben bu vistayı kullanıyorum cok da memnunum ama o sagda cıkan cubukta altta slideshow war oraya slideshow için resim koyuyorum koyarkende oradakı 4 tane kendılıgınden gelen xp fotolarını sılıoyrum ama ben ne kadar silsemde birdahaki açılışta onlar kenıdılıgınden geliyorlar NASI SILICEM BEN BUNLARI KOPMLE ONLARIN ORDA DONMESINI ISTEMIORUM

• Technics@ bir önerim var verdigin linkleri ve kurulum ile ilgili detayları yeniden toparlarsan ya başta ilk topicte ki bence iyi olur daha faydalı ve sorunsuz olacagı kesin iyi çalışmalar...
  • orada bu sayfalara direk linkler verdim, bu kadar dosya ve bilgi paylaşan insanların, yani sizlerin emeğini insanlar görsün diye visualize.. oyüzdende sayfanın başına girenler direk ana dosyaya ulaşıcaklar.. ama araştırmayı seçen, diğerlerine saygı duyanlarında ötekilerden farkı olsun istedim açıkçası, oyüzdende ilk sayfaya taşımadım buradaki diğer süper linkleri.. bilmem doğrumu düşündüm nedersin kardeşim?

quote:

Orjinalden alıntı: visualize

Technics@ bir önerim var verdigin linkleri ve kurulum ile ilgili detayları yeniden toparlarsan ya başta ilk topicte ki bence iyi olur daha faydalı ve sorunsuz olacagı kesin iyi çalışmalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 13 Ocak 2006 12:48:53 >
  • ya arkadaslar kuruyorm.her kursumda da 3 tane dosyayı bulamıyor.devam ettiriyorm ve sonra sag taraftaki side bar cıkmıyor ve pencerelerin üst tarafı biraz kesik oluyor.zipin içinde gelen osyayı biyere atmadıgımdanmı acaba bu.nereye atacagım onu

edit:pencerenin kesikligini dğzellttim.ama sizde de hata veriyormu kurulumda.safe modda kurdum.birde vaslat cubugunun start kısmında burada gördügüm resimlerde simge daha büyük.cubuktan dısarı cıkmıs.bende öle yapmak istiyorm nasıl yapabilirm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDodO -- 13 Ocak 2006 12:56:43 >
  • dostum istersen sen lite versiyonu dene kurarken bide çünkü birinden sonuç alamayanlar diğeriyle başarabiliyo bunu.. kurulum sırasında kesinlikle xp cdsi takmıyosun ve antivirüs dahil tüm çalışan programlarını kapatıyorsun kurulum bitene kadar.. kurulum aşamasında automatic install seçeneğinide seçebilirsin ama bunun için güvenli mod da çalıştırmalısın bilgisayarını
    quote:

Orjinalden alıntı: matrıxdodo

ya arkadaslar kuruyorm.her kursumda da 3 tane dosyayı bulamıyor.devam ettiriyorm ve sonra sag taraftaki side bar cıkmıyor ve pencerelerin üst tarafı biraz kesik oluyor.zipin içinde gelen osyayı biyere atmadıgımdanmı acaba bu.nereye atacagım onu

• işe yaradı yuttu salak program peki o turuncu temayı nasıl yaptın?
    quote:

resimleri sildiğin halde geri gelmesi enteresan.. sende programı kandır ozaman.. o resimlerin isimleriyle koymak istediklerini değiştir.. böylece program isimlerin orada olduğunu gördüğü için güncellemek istemeyecektir.

quote:

technics ben bu vistayı kullanıyorum cok da memnunum ama o sagda cıkan cubukta altta slideshow war oraya slideshow için resim koyuyorum koyarkende oradakı 4 tane kendılıgınden gelen xp fotolarını sılıoyrum ama ben ne kadar silsemde birdahaki açılışta onlar kenıdılıgınden geliyorlar NASI SILICEM BEN BUNLARI KOPMLE ONLARIN ORDA DONMESINI ISTEMIORUM

• bu zipin içinde gelen dosyayı nereye atacagım.ve lite versiyonun bundan farkı nedir.birde baslat simgesini nası deistirebilirm.burada gördügüm resimlerda bazılarında simge daha büyük
  • quote:

işe yaradı yuttu salak program peki o turuncu temayı nasıl yaptın?

sevindim :) bilgisayara zaman zaman kimin patron olduğunu göstermekte fayda var :) heheh.. yukarıdaki turuncu tema styler isimli programla yapılıyo o program tamamen farklı bi program, fakat unutma deneme sürümüdür...

matrixdodo@ zipin içindeki hiçbişeyi biryere atmana gerek yok.. yapman gereken sadece 2kere tıklayıp uygun şekilde ilerlemen.. başlat simgesi değişikliği için masaüstü / sağ mouse / özellikler / görünüm / pencere ve düğmeler seçeneklerinden dilediğin temayı seçebilirsin.. bu şekilde temayla gelen başlık çubuğuda değişecektir.. simgeler aynı boyda sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 13 Ocak 2006 13:05:36 >

• lite versiyonu indiriyorm simdi.bunu unstal yapmadan mıkuracagım.birde bunun boyutu daha az.ne farkı war bu versiyondan.
  • UNİNSTALL yap mutlaka yapmadan kullanma exeyi kullanarak kaldır programını önce
    quote:

lite versiyonu indiriyorm simdi.bunu unstal yapmadan mıkuracagım.birde bunun boyutu daha az.ne farkı war bu versiyondan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramroat

nerede benim ss im ya:)

Bu resmi nereden indirebilirim.
  • quote:

orada bu sayfalara direk linkler verdim, bu kadar dosya ve bilgi paylaşan insanların, yani sizlerin emeğini insanlar görsün diye visualize.. oyüzdende sayfanın başına girenler direk ana dosyaya ulaşıcaklar.. ama araştırmayı seçen, diğerlerine saygı duyanlarında ötekilerden farkı olsun istedim açıkçası, oyüzdende ilk sayfaya taşımadım buradaki diğer süper linkleri.. bilmem doğrumu düşündüm nedersin kardeşim?

quote:

Technics@ bir önerim var verdigin linkleri ve kurulum ile ilgili detayları yeniden toparlarsan ya başta ilk topicte ki bence iyi olur daha faydalı ve sorunsuz olacagı kesin iyi çalışmalar...

bende size saygı duyarım acık yazıyım bende ilk topic,te düzenleme yapıldıgını yazdıktan sonra gördümvista ile ilgili bir forum a üye oldum birşeyler alıyım paylaşalım diye ugrasıyorum şu an için..

• Bende yabancı bir foruma üyeyim.. bunların çoğuda oradan zaten.. paylaşımlarını bekliyoruz 4gözle visualize (nickden belli görüntüye verdiğin önem zaten :)

quote:

bende size saygı duyarım acık yazıyım bende ilk topic,te düzenleme yapıldıgını yazdıktan sonra gördümvista ile ilgili bir forum a üye oldum birşeyler alıyım paylaşalım diye ugrasıyorum şu an için..
  • Nickin sahibine pmden mesaj atmayı dene gönderecekitr mutlaka

quote:

Orjinalden alıntı: killnOd
    Bu resmi nereden indirebilirim.
  • quote:

UNİNSTALL yap mutlaka yapmadan kullanma exeyi kullanarak kaldır programını önce
    quote:

lite versiyonu indiriyorm simdi.bunu unstal yapmadan mıkuracagım.birde bunun boyutu daha az.ne farkı war bu versiyondan.

yok yaw.olmuyor.o sag taraftaki yer yine error veriyor.hata da olusmadı yükleken.liteyi yükledim.yaw kafayı yicem.bide litede acılıs animasyonunu deistirebilirmiyiz
  • quote:

yok yaw.olmuyor.o sag taraftaki yer yine error veriyor.hata da olusmadı yükleken.liteyi yükledim.yaw kafayı yicem.bide litede acılıs animasyonunu deistirebilirmiyiz

quote:

kardeşim öncelikle bittim screenlerine, ve o alttaki barı nasıl yaptın çğrenmek istiyorum.. sorununa gelince

http://r.apidshare.de/files/10742125/SideBar.rar.html (noktayı kaldırmayı unutma sakın) buradan sana upload ettiğim "SideBar.exe" + "sidebar.cache" dosyalarını ve "Clocks" + "Skins" klasörlerini çekip Windows unun içinde oluşturacağın "SideBar" isimli klasöre kopyala... sonrada sidebar.exe ye 2kere tıkla .. umarım olur

daha öncede bunu bir arkadaşa uploadlamıştım bunu çek ve gerekenlei yapıp bide öyle dene. lite ı ben kullanmadım bilmiyorum. ama yapabileceğin tüm ayarlar için .exe ye 2kere tıklayarak bakabilirsin

• Eline sağlık bu arada 32bite de kurulabiliyor mu?
    Acil cevap lütfen
  • evet kullanılıyo
    quote:

Orjinalden alıntı: k35

Eline sağlık bu arada 32bite de kurulabiliyor mu?
    Acil cevap lütfen
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.