Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.815.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YA beyler ben yuklerken hep File not Found dedi bir kac kere ve sonra Yeniden baslattım sadece hosgeldiniz ekranı degismis o kadar neden acaba neyi yanlıs yaptım ??? vtp.sif dosyasıyla ilgili mi
  • kardeşim öncelikle bittim screenlerine, ve o alttaki barı nasıl yaptın çğrenmek istiyorum.. sorununa gelince

http://r.apidshare.de/files/10742125/SideBar.rar.html (noktayı kaldırmayı unutma sakın) buradan sana upload ettiğim "SideBar.exe" + "sidebar.cache" dosyalarını ve "Clocks" + "Skins" klasörlerini çekip Windows unun içinde oluşturacağın "SideBar" isimli klasöre kopyala... sonrada sidebar.exe ye 2kere tıkla .. umarım olur

quote:

Orjinalden alıntı: ramroat
    nerede benim ss im ya:)
     dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 9 Ocak 2006 23:29:59 >

• Temalarını masa üstünde sağ klik /özellikler/görünüm/pencere ve düğmelerden seçebilirsin..eğer yükleme gerçekleşmişse tabi..sif dosyasıyla alakalı bidurum yok.. yüklerken vtp nin klasöründe durması yeterli.. eğer yapamadıysan repairle düzeltebilirsin hatalarını.. nasıl olduğunu yukarıda yazdım

quote:

Orjinalden alıntı: ViRuS134

YA beyler ben yuklerken hep File not Found dedi bir kac kere ve sonra Yeniden baslattım sadece hosgeldiniz ekranı degismis o kadar neden acaba neyi yanlıs yaptım ??? vtp.sif dosyasıyla ilgili mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 9 Ocak 2006 23:54:49 >
  • estafurlluah arkadaşım nedemek, eğer hoşunuza gittiyse ne mutlu bana :)) bu programın devamı gelecek.. her zaman en yeni sürümünü yine herkezden önce burada sizlerle paylaşacağım..

red lead@ gördüğüm en iddialı temalardan biri ama wallpaper pek iyi değil bence..
    cck_ylmzzz@ onla bi işin yok cck_ylmzzz..

quote:

Orjinalden alıntı: ZaGoR1988

YA arkadaşlar gerçekten mükemmelsiniz yaw hyran kaldım wallaha bu topic i açan arkadaşın ellerinden öpüyorum fazla abarttım ama değer süper ya bu vista ellerinize sağlık BYE BYE eyw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 9 Ocak 2006 23:52:59 >

• Tech teşekkürler gerçekten çok güzel.. Kendi masa üstümü gönderecektim ama benimkinin neredeyse aynı bir tane gördüm sayfada.
    Ey Arkadaşlar; kurulum öncesi ve esnasında çıkan yazıları ve en önemlisi readme dosyalarınızı okursanız sorunlarınızı bir nebze kendiniz aşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calendil -- 10 Ocak 2006 3:04:20 >
  • öncelikle herkese kolay gelsin ben forumun acemisiyim & Bu Programı Kurmak istiyorum Fakat
    acemi oLdum için Pek Bişi anLamadım Bana KuruLumu NasıL Yapıcamı Ve NeLer Yapıcamı anLatabilirmisiniz
    Pragram hakkında bilgi istiyorum Lütfen Yardım
  • http://r.apidshare.de/files/10084050/VistaTransPack_3.0_.zip.htm ("r"den sonraki noktayı kaldırın linki girerken)
    çek ve kur bukadar.. çıkan pencerelerde next ve accept tuşlarına basman yeterli...kurulum aşamasındada takılırsan eğer gel sor burada cevap verecektir birileri muhakkak :)

calendil@ çok güzel bir konuya değindin arkadaşım enaazından ingilizcesi olanlar okuyabilirler bunları... desktoplarınızı en iyi şekilde modifiye edip yerleştirinki herkeze kimin desktopu en güzel gösterelim hep birlikte :)

quote:

Orjinalden alıntı: LoVe_Hurts

öncelikle herkese kolay gelsin ben forumun acemisiyim & Bu Programı Kurmak istiyorum Fakat
    acemi oLdum için Pek Bişi anLamadım Bana KuruLumu NasıL Yapıcamı Ve NeLer Yapıcamı anLatabilirmisiniz
    Pragram hakkında bilgi istiyorum Lütfen Yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 10 Ocak 2006 10:41:56 >

• kuruLum için Eyer TakıLırsam Tekrar Bilgi isteyecem

SaoL Yardımın için Technics
  • TECNİC kardeş bendebunu biönceki versiyonunda service pack 2 cd sini takdemişti.amabende service pakcd si mevcut ama boot sektör olarak diil exe olarakvar.eger bu pack de aynı sorunu yaparsa bidaha format atmakzorunda klamaktan korkuyom.ya sizden xp cd si yada service pack 2 istemedimi tecnics kardeş ya kurarken?senneyaptınservice pack2 yi taktın mı ?
  • onu soruyo arkadaşım herkezde. dosya koruma uyarısından kaynaklı ok de geç onu xp cd falan takma sakın.. ok? kurulumda sorun yaşarsan kaldırırsın olur biter..

quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim_TURKEY

TECNİC kardeş bendebunu biönceki versiyonunda service pack 2 cd sini takdemişti.amabende service pakcd si mevcut ama boot sektör olarak diil exe olarakvar.eger bu pack de aynı sorunu yaparsa bidaha format atmakzorunda klamaktan korkuyom.ya sizden xp cd si yada service pack 2 istemedimi tecnics kardeş ya kurarken?senneyaptınservice pack2 yi taktın mı ?
  • arkadaşlar bende yükledim bende hiçbi sorun olmadı, ben xp sp2 tr kullanıorm ama hiçbi sorunum yok. yüklerken bkaç hata olmuştu ama hallettim yaptıklarımı size de anlatayım beki bi katkım olur.

önce windowsu normal bildiğimiz halde çalıştırdım, yüklemeye geçtim. yüklerken zaten size neler yüklenecek neler değişicek diye soruyo, sanki bi katalog gibi neler yüklensin istiyorsanız seçiyorsunuz. bundan sonra bütün seçimleri yaptıktan sonra yüklemeye geçiyorsunuz. burda dikkat edilmesi gerekn bişey var, yükleme yaparken btün programların kapalı olması gerekiyor. ben ilk başta bu şekilde yaptım, fakat bazu dosyaları bulamadığını söyledi ve biraz karışık bi windowsum oldu. bu yüzden yüklemeyi yeniden yapmam gerekti. eğer sizde de böyle bir hata olursa, yükleyici programı yeniden çalıştırın ve uninstall etmeden kesinlikle yeniden yüklemeyin!!! programı sildikten sonra aynı yolla yüklemeyi yeniden denedim fakat yine hata verdi ve tekrar sildim.
    eğer bu şekilde bikaç hatayla karşılaştıysanız, programı sildikten sonra, bilgisayarı yeniden başlatın ve açılış ekranında F8 yaparak, bilgisayarı safe mode (güvenli mod)da çalıştırın. zaten bu saeyde hiçbir program açılmayacak bilgisayarınız bayaa bi rahat çalışacak. safe mode!da açtıktan sonra yükleyici programı yeniden çalıştırın. kategori seçimlerini yaptıktan sonra yüklemeye geçin ve bu sefer yüklerken auotomatic transformatin (safe mode recomended) die (pek emin diilm) yazan seçeneği işaretleyin ve öyle yükleyin.
    ve tabi hata verirse diye, aynı şekilde tekrar uninstall edip, en son yazdığım şekilde yeniden yükleyin...

bayaa bi anlattım, ama sanırm yazılanları aynı şekilde yaparsanız bir sorun olacağını sanmam ;)

• dhak bu süper olmuş ellerine sağlık kardeşim.. problemi olan bi çok insana yardımı olacaktır eminimki

quote:

Orjinalden alıntı: DhAk

arkadaşlar bende yükledim bende hiçbi sorun olmadı, ben xp sp2 tr kullanıorm ama hiçbi sorunum yok. yüklerken bkaç hata olmuştu ama hallettim yaptıklarımı size de anlatayım beki bi katkım olur.

önce windowsu normal bildiğimiz halde çalıştırdım, yüklemeye geçtim. yüklerken zaten size neler yüklenecek neler değişicek diye soruyo, sanki bi katalog gibi neler yüklensin istiyorsanız seçiyorsunuz. bundan sonra bütün seçimleri yaptıktan sonra yüklemeye geçiyorsunuz. burda dikkat edilmesi gerekn bişey var, yükleme yaparken btün programların kapalı olması gerekiyor. ben ilk başta bu şekilde yaptım, fakat bazu dosyaları bulamadığını söyledi ve biraz karışık bi windowsum oldu. bu yüzden yüklemeyi yeniden yapmam gerekti. eğer sizde de böyle bir hata olursa, yükleyici programı yeniden çalıştırın ve uninstall etmeden kesinlikle yeniden yüklemeyin!!! programı sildikten sonra aynı yolla yüklemeyi yeniden denedim fakat yine hata verdi ve tekrar sildim.
    eğer bu şekilde bikaç hatayla karşılaştıysanız, programı sildikten sonra, bilgisayarı yeniden başlatın ve açılış ekranında F8 yaparak, bilgisayarı safe mode (güvenli mod)da çalıştırın. zaten bu saeyde hiçbir program açılmayacak bilgisayarınız bayaa bi rahat çalışacak. safe mode!da açtıktan sonra yükleyici programı yeniden çalıştırın. kategori seçimlerini yaptıktan sonra yüklemeye geçin ve bu sefer yüklerken auotomatic transformatin (safe mode recomended) die (pek emin diilm) yazan seçeneği işaretleyin ve öyle yükleyin.
    ve tabi hata verirse diye, aynı şekilde tekrar uninstall edip, en son yazdığım şekilde yeniden yükleyin...

bayaa bi anlattım, ama sanırm yazılanları aynı şekilde yaparsanız bir sorun olacağını sanmam ;)

• varmı başka yenilikler biraz ugraştım ama sorun yok kullanıyorum..Technics sagol..
  • Tech? Dostum bu explorer izometrik hale geldiği filan görünüyor yüklediğin resimlerde.. ben altındakileri çektim ama onla alakalı değillerdi sen sağlayabildin mi izometriyi?
  • izometrik dediğin sanırım farklı açılardak pencerelerden bahsediyosun.. öyle bişey yapılmıyo o sadece tanıtım dizaynı..
    quote:

Orjinalden alıntı: calendil

Tech? Dostum bu explorer izometrik hale geldiği filan görünüyor yüklediğin resimlerde.. ben altındakileri çektim ama onla alakalı değillerdi sen sağlayabildin mi izometriyi?

candid@ güle güle kullan kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

dhak bu süper olmuş ellerine sağlık kardeşim.. problemi olan bi çok insana yardımı olacaktır eminimki

ne demek dostum lafı mı olur
  • Selam tekrar benim sorum oLacak Progress Dialog - Toolbar button - Boot Screen
    ile ilgili seçenekler var. Vista (Beta2) şeçili Bunalrdan hangisini yapıcam ayrıntıLı Bilgi veririmisiniz Lütfen
  • Hocam saoL teşşekür ederimm paylaş için eyw..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.