Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam tamam hallettim arkadaşlar çook tşk..
  • Arkadaşlar bu ayki chip dergisindeki Vista Cuztomization Pack adlı dosyayı yükledim ama hiç memnum değilim,nedenleri

- Bilgisayar yarı türkçe yarı ingilizce oldu (1.resim)

- Artık eski durumununa da getiremiyorum,çünkü ilk başta yazan 'system file replacement' e tıkladım

- Yükledikten sonra xp cd'si isteyip duruyor,takıyorum,kendi kendine birşeyler yapıp duruyor (2.resim)

- Sadece alt taraftaki renkler değişti,ne iconlar ne de sağ tarafta dergideki gösterdiğiniz gibi saat çıktı

- Eski haline döndürmek istiyorum ama ne yaptıysam olmadı,masaüstünde de style,syler... diye birşey çıktı gitmiyor (3.resim)

- Üst taraftaki standart simgeler hala aynı,oysaki masaüstüne gelen klasörün içinde hepsi var (Styler Toolbars - 4.resim)

- Yükledikten sonra görünüm özelliklerine geliyorum vista'yı seçmek için bomboş orası (5.resim)

resim linki :http://images3.pictiger.com/images/35/906239b960b54a7e63ece3a5553d0735.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeagle -- 4 Şubat 2006 21:09:50 >

• dostum geçmiş olsun. senin sistem bayaa bi karışmış görünüyor.vtp3 install ı çalıştır. orada repair diye bi seçenek var. o hataları düzeltecektir. eğer olmadıysa güvenli kipte aç bilgisayarı ve sistem geri yükleme ile sistemin sağlam haline geri dönmeyi dene. düzelmez ise dosyaları diğer hdd ye yedekle yada dvd/cd ye yaz ve bilgisayarı formatla.

ilk sayfadan itibaren mesajları okursan, sorunlarına çözüm bulabilrsin. eğer gene olmazsa yardımcı oluruz merak etme
  • arkadaslar benim avedeskle ilgili bir sorunum var avedesk yükledim birde havadurumu saaat ibarelerini göstericek olan patch vardı ya docklets patch diye tecnics arkadasım avedeski kurdum c ye sonra docklets klasörünün içine verdiğin patch açtım ve saatlerimi hava durumunu ayarladım ve kapattım ama pc kapatıp tekrar actığımda altta verdiğim hatalar cıkıyor ve ayarladığım hiçbirsey yerinde değil hepsi gitmiş silinmiş olarak programı tekrar calıstırıyorum bu nasıl işya derdime bir cağre lütfen nerde yanlış yaptım acele cvplarsanız cok sewinicem ya şimdiden çok saolun

• Vista Transformation Pack, Windows XP Pro'mu ÇÖKERTMİŞTİ!!!!!!! XPyi yeniden kuramadım, gittim format atıp diski iyice bi temizledim ve öyle kurdum....

En güzeli Vista Insprat, onu kullanıyorum!
  • vtp3 dedıgınız gıbı guvenlı kıpte yukledım fakat pek deyısıklık olmadı ne bılıyım ben vındows vısta gıbı arayuz olsun dedım ama hala acılırken wındows xp yazısı cıkıyor resımler deyısmedı sadece bılgısayarıma gırerken klasor resımlerı deyısmıs sımdı ne yapmam lazım arkadaslar bırtane daha lınk vardı vındows vısta dıye onuda ındırdım fakat bısey yapamadım

• tuş çalışıyodur bence bidaha bidene.. dediğim gibi prnt screen tuşuna basıyosun önce ardındanda donatılardaki paint programına paste diyerek yapıştırıyosun.. bunun kısayolu(ctrl+v)

başka ekran görüntüsü alan programlarlada yapabilrsin bunları sevgili dostum.. mesela grabcapturescreen bu yazılım bedavadır sitesinden bakabilrsin (www.boumchalak.net) veya capturewizpro var (www.pixelmetrics.com)

quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT_09

Technics kardeş print screen tuşuyla cek demişsin ama bilgisiyarımın bu tuşu çalışmıyo galiba başka bir alternatifi varmı? acaba

• sağ mouse/ özelliklerden / görünüm yazan yerde temalar yüklü bunları seçebilir, wallpaperlarını kullanabilirsin..kurulumda kullandığın .exe ye tıklayarak programı tamamen kaldırabilrsin.. bu paketi beğenmezsen sana alienware i öneriyorum arkadaşım kolaylık ve görsellik açısından

>>ÇEK<<

quote:

Orjinalden alıntı: burak650

vtp3 dedıgınız gıbı guvenlı kıpte yukledım fakat pek deyısıklık olmadı ne bılıyım ben vındows vısta gıbı arayuz olsun dedım ama hala acılırken wındows xp yazısı cıkıyor resımler deyısmedı sadece bılgısayarıma gırerken klasor resımlerı deyısmıs sımdı ne yapmam lazım arkadaslar bırtane daha lınk vardı vındows vısta dıye onuda ındırdım fakat bısey yapamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 4 Şubat 2006 22:45:22 >

• quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT_09

Technics kardeş print screen tuşuyla cek demişsin ama bilgisiyarımın bu tuşu çalışmıyo galiba başka bir alternatifi varmı? acaba

galiba sende de benim gibi microsoft klavye var klavyende FLock denen en üst sırada bulunan tuşların kilidi var ona tıkla tekrar dene
    tabi bunların hepsi microsoft klavyeye göre aslında diğer klavyelerde de böyle herneyse sen bi dene
  • Kullandığın paket vista custom pack adında sadece ingilizce destekli ve başarısız bir pakettir.. onu daha önceden bende verdim fakat çok sorun yarattığı için kaldrdım... burada verilen yazılımların hemen hepsi kullanımı ve kalitesi bir çok kullanıcı tarafından kabul edilmiş bilgisayarlara ciddi görsellik artıları kazandıran yazılımlardır.. sanada denemeni öneririm.. buna ek olarak xp cdsi istendiğinde kesinlikle takmaman gerek butarz yazılımlarda sen bunu bilmediin içinde sorun yaşamışsın..ki biz burada butarz sorunlar her ihtimale karşı yaşanmasın diye restore point yaratmanızı öneriyoruz en baştan..

quote:

Orjinalden alıntı: freeagle

Arkadaşlar bu ayki chip dergisindeki Vista Cuztomization Pack adlı dosyayı yükledim ama hiç memnum değilim,nedenleri

- Artık eski durumununa da getiremiyorum,çünkü ilk başta yazan 'system file replacement' e tıkladım

- Yükledikten sonra xp cd'si isteyip duruyor,takıyorum,kendi kendine birşeyler yapıp duruyor (2.resim)

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Kullandığın paket vista custom pack adında sadece ingilizce destekli ve başarısız bir pakettir.. onu daha önceden bende verdim fakat çok sorun yarattığı için kaldrdım... burada verilen yazılımların hemen hepsi kullanımı ve kalitesi bir çok kullanıcı tarafından kabul edilmiş bilgisayarlara ciddi görsellik artıları kazandıran yazılımlardır.. sanada denemeni öneririm.. buna ek olarak xp cdsi istendiğinde kesinlikle takmaman gerek butarz yazılımlarda sen bunu bilmediin içinde sorun yaşamışsın..ki biz burada butarz sorunlar her ihtimale karşı yaşanmasın diye restore point yaratmanızı öneriyoruz en baştan..

quote:

Orjinalden alıntı: freeagle

Arkadaşlar bu ayki chip dergisindeki Vista Cuztomization Pack adlı dosyayı yükledim ama hiç memnum değilim,nedenleri

technics'e bende katılıyorum ilk sayfada verilen programların %90'ını kullandım sorun yaşadım ama yılmadım üzerinde durduk tartıştık en sonunda her soruna bir çözüm bulduk sayfaların hepsini teker teker okursanız bu sorunları ve çözümleri görürsünüz
    Technics restore point ne demek?

• ilk sayfada verdiğim linklerden şuana kadar sadece VTP3 isimli program bile yaklaşık 2000 defa indirilmiş bu programla ilgili sorun yaşayan ve burada yardım isteyen kişi sayısı 20yi geçmedi..bunlarında achfighter gibi 1-2 kişi dışındakilerinin eksik bilgisayar bilgisinden kaynaklandığına adım gibi eminim..

@achfighter dostum restore point başlat/donatılar/sistem geri yüklemede geri yükleme noktası oluşturma dır. bu şekilde sorunlu bi halden temiz bir hale tekrar döndürebilirsiniz bilgisayarınızı

@style567 senin derdinin ilacı hodolomax oda birazdan gelir arkadaşım

quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Vista Transformation Pack, Windows XP Pro'mu ÇÖKERTMİŞTİ!!!!!!! XPyi yeniden kuramadım, gittim format atıp diski iyice bi temizledim ve öyle kurdum....

En güzeli Vista Insprat, onu kullanıyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 4 Şubat 2006 22:54:11 >

• @style567 dostum bende programı kullanırken aynı sorunla karşılaştım neden olduğunu anlamadım bi türlü. sonra programı tekrar yükledim. sorun düzeldi. neden kaynaklanıyor anlamadım bende. birde tekrar yüklediğin zaman docklets klasörünün içinde sysstats ın içinde resimdeki klasörler olsun. muhtemelen sorun ondan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. resimdeki gibi ayarlarsın.

• YA arkadaslar.bende bu pakette sol tarafta cıkan saatin bulundugu bölüm hata veriyor.ve oranın acılmamasını istiyorm.orayı nasıl önleyebilrm.lütfen yardım
  • daha kolay anlaşılması için görüntü eklersen daha doğru cevaplar gelecektir
    quote:

Orjinalden alıntı: kobedodo

YA arkadaslar.bende bu pakette sol tarafta cıkan saatin bulundugu bölüm hata veriyor.ve oranın acılmamasını istiyorm.orayı nasıl önleyebilrm.lütfen yardım
  • arkadaslar avedesk kullanıyorum ve o thema da verdiğiniz sörflü adamı nasıl ekliyebilirim söylerseniz sevinirim avedeskin yanında hangi pro sorunsuz calısır şimdiden tşk
  • o sörflü adam wallpaper. avedesk le masaüstüne değişik iconlar yapabiliyorsun mac osx teki gibi. daha birçok özelliği var. wallpaper da altta

• quote:

daha kolay anlaşılması için görüntü eklersen daha doğru cevaplar gelecektir
    quote:

YA arkadaslar.bende bu pakette sol tarafta cıkan saatin bulundugu bölüm hata veriyor.ve oranın acılmamasını istiyorm.orayı nasıl önleyebilrm.lütfen yardım

işte bu.hem bilgisayarın acılma siresini de uzatıyor.nasıl kurtulacağım bundan.hata da veriyor.sağ taraftaki siyah yer

yardım acil olursa sevinirm.virüslerle ugrasiorm bide.int kapatmam gerekiyor

• quote:

daha kolay anlaşılması için görüntü eklersen daha doğru cevaplar gelecektir
    quote:

bunu diyorm.nasıl kurtulabilirm bundan.bilgisayarın acılma süresini de etkiliyo.acil yardım lütfeennn

• sorununun çözümü için 4. sayfadaki aşağıdaki mesajı alıntılıyorum sana gereken bilgiler bunlar.. ve buradaki sidebar normalinin benim tarafımdan modifiye edilmiş şeklidir ve çok daha şıktır emin ol.. kolay gelsin

quote:

Program Files ta "WindowsSidebar" diye bir klasör oluşturup içine aşağıdakileri atar

http://r.apidshare.de/files/11103833/WindowsSidebar.zip.html ("r" den sonraki noktayı kaldırmayı unutma)

ondan sonra "Documents and Settings" e girip kullanıcı isminizin içinde "part" adında başka bir klasör yaratım aşağıdakileride ona kopyalarsanız..

http://r.apidshare.de/files/11104198/Parts.zip.html

işte ozaman tıpkı böyle bir Sidebarınız olacak....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 5 Şubat 2006 15:07:33 >

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.