Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • programın yapımcısı alienware.. paket halinde kurulan bi ekran koruyucu ve dolayısıylada windowsun ayarlarından bağımsız çalışması gayet normal..(ekranın bekleme süresinin kontrolü bakımından) yazılım sağlamdr güvenle kullanabilrsin alienware olunca herşeye güven dostum

quote:

Orjinalden alıntı: srvt
    bu ekran koruyucuyu yükledikten sonra farkettim ki açık olmasada görev yöneticisinde "ah.scr" ismiyle hep çalışıyor, neden acaba...
  • WB5 THEME "GLITCH"

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

DOWNLOAD LINK
    http://r.apidshare.de/files/12275157/Glitch.zip.html (Noktayı kaldırmayı unutmayın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 1 Şubat 2006 2:51:25 >
  • WB5 THEME "HOMESTED"

>>DOWNLOAD<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 1 Şubat 2006 2:51:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

melihözcan senin için buda sebebini bilirsin sen neden bu senin :)

>>COLORS<<

/>

ya anlamadım bu niye benim için kusura bakma sen bana bi pm at nedenini

• arkadaş ben vtp yi yükledim ama başlangıç yine xp,,vista diye başlamıyo alttan mavi çubukların geçtiği yer varya işte orası yine xp vista diye başlamıyo kii bana yardım cı olursan sevinirim
  • Alın bakalım olmusmu

• quote:

Orjinalden alıntı: FordGT

arkadaş ben vtp yi yükledim ama başlangıç yine xp,,vista diye başlamıyo alttan mavi çubukların geçtiği yer varya işte orası yine xp vista diye başlamıyo kii bana yardım cı olursan sevinirim

aynısı bende oldu yüklerken vista bootscreen i seçersen olmuyo başka bitane dene bence tekrar kurmanda fayda var
  • ya arkadaslar masaüstüneki kaldırılamayan öğeleri nası kaldırdınız yaa geri dönüşüm kutusu felan bomboş olmasını istiyom temayla gelen iconları kullanmak istiyorumbide pc yi kapatıp açınca saatler yine kayboluyo yine manuel olarak ayarlıyorum yaa ben avdeski kullanıyorum onu indirdikten sonra birde patch indiriyoz ya bir deshıpmıydı onun içine acınca baslatıldıında pc onun dll hatasını veriyo ve herseyi tekrar ayarlamak zorunda kalıyom

kimlerin pc sinde tekrar acılınca otomatık olarak geliyo zımbırtılar yaa
  • doğrudur
    quote:

Orjinalden alıntı: _What_

quote:

Orjinalden alıntı: FordGT

arkadaş ben vtp yi yükledim ama başlangıç yine xp,,vista diye başlamıyo alttan mavi çubukların geçtiği yer varya işte orası yine xp vista diye başlamıyo kii bana yardım cı olursan sevinirim

aynısı bende oldu yüklerken vista bootscreen i seçersen olmuyo başka bitane dene bence tekrar kurmanda fayda var
  • 21. DESK Senin @RENNEG@DE ..buarada şık buldum deskini.. WB5 yakışmış

quote:

Orjinalden alıntı: ReNNeG@De

Alın bakalım olmusmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 1 Şubat 2006 22:15:36 >
  • arkadaşlar buarada 2. sayfada desk i olanlar bana o görüntü için kullandıkları programlarıda yazarlarsa yanlarına ekliyicem görenlerin bilgisi olması için gereklidir
  • http://www.microsoft.com/ntworkstation/downloads/PowerToys/Networking/NTTweakUI.asp
    bu yazılımla sözünü ettiğin şeyi ayarlayabilirsin..
    desktop sekmesinden

quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

ya arkadaslar masaüstüneki kaldırılamayan öğeleri nası kaldırdınız yaa geri dönüşüm kutusu felan bomboş olmasını istiyom temayla gelen iconları kullanmak istiyorumbide pc yi kapatıp açınca saatler yine kayboluyo yine manuel olarak ayarlıyorum yaa ben avdeski kullanıyorum onu indirdikten sonra birde patch indiriyoz ya bir deshıpmıydı onun içine acınca baslatıldıında pc onun dll hatasını veriyo ve herseyi tekrar ayarlamak zorunda kalıyom

kimlerin pc sinde tekrar acılınca otomatık olarak geliyo zımbırtılar yaa

• WB5 THEME "CLEAR ONE"

DOWNLOAD LINK
    http://r.apidshare.de/files/12346904/ClearONE_WB.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 2 Şubat 2006 1:41:00 >
  • Technics kopmuşsun iyice ,ellerine sağlık..Uyarına gelirsek; ben WTP3+FlyakiteOSX+PodXP programlarını kullandım.
  • Öncelikle semih arkadaşım okadar büyük yazıyı durduk yere neden replyledin silermisin onu lütfen kalabalık yapmayalım başlıkta greksiz yere..

etw nugasata dostum.. bilgilerin kopyalandı bile..
    quote:

Orjinalden alıntı: nugasata

Technics kopmuşsun iyice ,ellerine sağlık..Uyarına gelirsek; ben WTP3+FlyakiteOSX+PodXP programlarını kullandım.
  • WB5 THEME "QUARANTINA"

En iyilerinden biri

http://r.apidshare.de/files/12404500/Quantria.zip.html

• FlyakiteOSX Tema yazılımını Kurmadan denemek isteyenler bu yazılımı aşağıda verdiğim link üzerinde önizlemeli olarak görebilirler..

Bu sayede programın beraberinde gelen
    ikon setlerini
    menuleri
    butonları
    wallpaperları
    toolbar ları
    ve daha bir çok şeyi kurmadan inceleyebilirsiniz..

>>LINK<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 3 Şubat 2006 12:48:47 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

WB5 THEME "CLEAR ONE"

DOWNLOAD LINK
    http://r.apidshare.de/files/12346904/ClearONE_WB.rar.html

ama bu rusça galiba türkiş veya ingiliş yok mu

• Rusça değil screen shot rus bi maikneden alınmış. bende yüklü..kur hatta kendi screenini gönder daha iyi olursa onun yerine koyalım :)

quote:

Orjinalden alıntı: achfighter
    ama bu rusça galiba türkiş veya ingiliş yok mu
  • bana yardım edin anlamadım bişi nasıl altif hale getirecem bunları bide hangisini yükleyim bisürü var kafam karıştı
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.