Şimdi Ara

DH Tayland Kulübü [62 KİŞİ OLDUK] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
29
Favori
26.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 17-26 Mart tarihlerinde bangkok/pattaya aşırı sıcak mıdır? Zorunlu izin kullanmam gerekiyor fakat bana eziyet olacaksa vazgeçeyim. Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

Arkadaşlar 17-26 Mart tarihlerinde bangkok/pattaya aşırı sıcak mıdır? Zorunlu izin kullanmam gerekiyor fakat bana eziyet olacaksa vazgeçeyim. Ne dersiniz?

Merhabalar;

Kasım ile Mart arası Pattaya veya bangkok için en iyi zamandır.Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
    İyi Forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

Arkadaşlar 17-26 Mart tarihlerinde bangkok/pattaya aşırı sıcak mıdır? Zorunlu izin kullanmam gerekiyor fakat bana eziyet olacaksa vazgeçeyim. Ne dersiniz?

Merhabalar;

Kasım ile Mart arası Pattaya veya bangkok için en iyi zamandır.Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
    İyi Forumlar.

Cevap için tşkler.

• 9. Rama'nın vefatı esasında Tayland'da bulunmuş olarak bende bu kulübün üyeleri arasına katılmak isterim. Ne de olsa gülen insanlar ülkesini severiz. Hayırlısı ile Bangkok da kanal kenarında bir ev almayı planlıyorum, deneyimi olan varsa paylaşım faydalı olur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaguler

9. Ramazan Başkanın vefatı esasında Tayland'da bulunmuş olarak bende bu kulübün üyeleri arasına katılmak isterim. Ne de olsa gülen insanlar ülkesini severiz. Hayırlısı ile Bangkok da kanal kenarında bir ev almayı planlıyorum, deneyimi olan varsa paylaşım faydalı olur.

@aaguler ekledim.HoşGeldiniz. Bu arada Rama olucaktı
  • Rama yazacakken Ramazan olmuş, bilinmez rahmetli belki de gizli müslümandı ve adı da Ramazan'dı. Malum Bangkok en merkezi yerinde kanal kenarında mis gibi camimiz var. Bir de Thai halkı kavgasız, gürültüsüz ve her daim güleryüzlü. Bizden daha müslümanlar (ülkemizin geneli müslüman olması hasebiyle böyle yazdım, hristiyan, musevi, zerdüşt, atayiz! ve agnostik dostlardan af dilerim)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 ay içersinde (9-19 Temmuz 19 Kasım -1 Aralık) 3. Gidişim 20 Nisan da..

Eklerseniz sevinirim.

İlk gidişim 180 tl ikinci gidişim 750 tl ve son olarak 3 biletimi 670 tl ye alarak epey bi kar sağladım yol parasindan..

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurbalat

8 ay içersinde (9-19 Temmuz 19 Kasım -1 Aralık) 3. Gidişim 20 Nisan da..

Eklerseniz sevinirim.

İlk gidişim 180 tl ikinci gidişim 750 tl ve son olarak 3 biletimi 670 tl ye alarak epey bi kar sağladım yol parasindan..

@ugurbalat eklendiniz hocam iyi tatiller dilerim.
  • arada sırada bakmama rağmen cevabını alamadığım bir nokta var.

Taylanda giderken otel bileti olmak zorunda mı?

Ben bir gece otelde bir hafta hostelde kalmak isteyemez miyim? Ülkeye gidenler, girişte pasaport polisinin otel biletlerini görmek istediğini belirtiyor. Bu aşamada polise konaklama yerimizi göstermeden geçemez miyiz? Var mı bilgisi olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

arada sırada bakmama rağmen cevabını alamadığım bir nokta var.

Taylanda giderken otel bileti olmak zorunda mı?

Ben bir gece otelde bir hafta hostelde kalmak isteyemez miyim? Ülkeye gidenler, girişte pasaport polisinin otel biletlerini görmek istediğini belirtiyor. Bu aşamada polise konaklama yerimizi göstermeden geçemez miyiz? Var mı bilgisi olan.

Merhabalar bileti aldınız ucaktasınız taylanda gidiyorsunuz ucakta size info bilgi kagıtları dagıtılıyor orada niçin ?geliş sebebiniz nerede konaklayacaksınız? Ucus sefer numaranızı vs doldurttuyolar zaten hocam ha illaki ben almadan giderim derseniz.bookıng den öylesine bir rezervasyon yapılıp yine gidilebilir..bazıları sormuyor bile bana bir kez denmedı nerede kalıcan vs . Selamlar

• hocam benide eklermisiniz 2 kere gittim bu sene 3 olucak
  • beni de ekler misin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serci_77

hocam benide eklermisiniz 2 kere gittim bu sene 3 olucak

Merhabalar
    Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Beni de ekleyebilirsiniz.

Bende bu yaz temmuz sonu ağustos başları gibi gidip 2 haftalık tatil yapmayı planlıyorum Pattaya'da. Uçak bileti en ucuz 1500-1600tl civarlarında daha düşer mi ne dersiniz?

Beraber gitmek isteyen kişiler varsa özelden yazabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Beni de ekleyebilirsiniz.

Bende bu yaz temmuz sonu ağustos başları gibi gidip 2 haftalık tatil yapmayı planlıyorum Pattaya'da. Uçak bileti en ucuz 1500-1600tl civarlarında daha düşer mi ne dersiniz?

Bangkok'ta da birkaç gün geçirmenizi tavsiye ederim. Farklı bir şehirleşme ve farklı sistemleri görmüş olursunuz hocam. Pattaya internette yazılıp çizildiği gibi. Ama Bangkok başkent olduğu için bence birkaç gün şans tanıyabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

quote:

Bangkok'ta da birkaç gün geçirmenizi tavsiye ederim. Farklı bir şehirleşme ve farklı sistemleri görmüş olursunuz hocam. Pattaya internette yazılıp çizildiği gibi. Ama Bangkok başkent olduğu için bence birkaç gün şans tanıyabilirsiniz.

Olabilir,havalimanı bangkokta zaten. Bangkok'un nerelerinden otel bakmak lazım sizce?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

quote:

Olabilir,havalimanı bangkokta zaten. Bangkok'un nerelerinden otel bakmak lazım sizce?

BTS veya Metro ağına yakın herhangi bir yerde olabilir. Fakat merkezi yerlerin çok da dışına çıkmanıza gerek yok.
  • quote:

Merhabalar;
    Ekledim..Hoşgeldiniz..
  • Arkadaşlar madem Whatsapp grubu kuralım? Serkan hocam ilgilensin ya da biz kuralım:)
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.