Şimdi Ara

DH Sosyal Medya Kullanmayanlar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımı ifşa etmemek adına(kimsenin umurunda olmadığını biliyorum) tüm hesaplarımı kapattım Belki gruplara üye olmak, gündemi takip etmek adına kişisel olmayan bir hesap açıp kullanırım. Var mı benim gibi takılan?

Yakında logo neyin ayarlayacağım buralar değerlenecek, piknik olsun, etkinlikler olsun burası yeşillenecek.

Özet:İnsanlar özel hayatlarını özel olmaktan çıkartıp,günlük yaşantısını sosyal medya üzerinden yaşayıp kendilerini gün geçirmeye bu şekilde adapte etmiş haldeler.Duyguların basitleştirildiği,insanlığın yok edildiği bu mecraları bilinçli bir şekilde kullanamadığımız için kendi adıma kişisel tüm hesaplarımı kapatıp bu şekilde hayatıma devam etme kararı aldım.

ÜYELERİMİZ:

@Revion
    @kramponcu
    @Holy Templar
    @Neque
    @- Jun Misugi
    @ThisisRevolution
    @ismail58000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degisik -- 30 Ağustos 2016; 13:34:25 >

• ekle

facebook (okulla ilgili bazı gruplar için arada giriyorum), twitter, instagram falan ne varsa 1 yıldır kapalı. sadece linkedin hesabım var o da sosyal medya sayılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A5D1A0F50 -- 29 Ağustos 2016; 19:15:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A5D1A0F50

ekle

facebook (okulla ilgili bazı gruplar için arada giriyorum), twitter, instagram falan ne varsa 1 yıldır kapalı. sadece linkedin hesabım var o da sosyal medya sayılmaz.
    ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: kramponcu

ekle

Alıntıları Göster
    yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kramponcu

ekle

Alıntıları Göster
    İnstgram,twitter,whatsap felan kullanmıyorum face var şuan dondurdum arada bir giriyorum.Bunları kullanmıyorum diye millet alay ediyo valla nasıl bi adamım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Che Guavara

İnstgram,twitter,whatsap felan kullanmıyorum face var şuan dondurdum arada bir giriyorum.Bunları kullanmıyorum diye millet alay ediyo valla nasıl bi adamım

Alıntıları Göster
    DH de bir sosyal medya:.
  • Kendi adıma hesabım yok ama kullanıyorum.
  • Bu konunun linkini facebook ve twitterdan da paylaşıp daha çok kitleye ulaşalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tüng

DH de bir sosyal medya:.

Burada sadece fikir paylaşımı var, bahsedilen durum özel hayat paylaşımı, twiter facebook kullanabilirim ama kişisel olmayan hesapla,başlıkta da bahsettim
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu planlıyorum.
  • Ekle
  • Sadece face var onuda bir kızın profilini takip etmek için bir de sony nin fan sayfasını takip etmek için kullanıyorum(güncelleme haberleri için)
    Onun dışında hiçbirşey kullanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Sadece face var onuda bir kızın profilini takip etmek için bir de sony nin fan sayfasını takip etmek için kullanıyorum(güncelleme haberleri için)
    Onun dışında hiçbirşey kullanmıyorum
    Facebook profil fotoğrafım 3 yıllık en son durum 1 yıl önce

Böyle olsun istemezdim Şimdi facede arkadaş da kalmadı düşe düşe 260 kişi kalmış Şimdi pp değişsem en fazla 15-20 Beğeni gelecek

Twitter de aynı şekil

İnsta hiç kullanmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82A2851B0

Facebook profil fotoğrafım 3 yıllık en son durum 1 yıl önce

Böyle olsun istemezdim Şimdi facede arkadaş da kalmadı düşe düşe 260 kişi kalmış Şimdi pp değişsem en fazla 15-20 Beğeni gelecek

Twitter de aynı şekil

İnsta hiç kullanmadım

Alıntıları Göster
    1 senedir sosyal medya kullanmıyorum bazen telefon da kullanmıyorum güzel oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: shoegazer

1 senedir sosyal medya kullanmıyorum bazen telefon da kullanmıyorum güzel oluyor

Alıntıları Göster
    Güncel,bilgisayara geçtim arkadaşları eklemeye başlayacağım.
  • Ekle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

Ekle :)
    Evet arkadaşlar başınıza gelen olayları burada paylaşırsanız konu başlığına taşıyıp amacımızı daha iyi anlatabilliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

Ekle :)
    Ekle
  • Ekle hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.