Şimdi Ara

tinder'da eslestım ilk mesaj yardım lazım SSlı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
8.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar tınder da turkıyede ılk kez eslestım ve kız cok guzel. ancak kız sıgara alkol sevıyor. bunların hıc bırı yok ben de ılk mesaj ıcın yardım lazım. dırekt bulusma teklıfı etmeyı dusunuyorum. ne dıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamabat -- 9 Mayıs 2022; 9:16:29 >

• Direkt evlilik teklifi yapmanı öneririm.
  • cok gec artık cevap vermedınız yazdım ben de kıza sahıldekı starbucks da bulusma teklıfı ettım bakalım ne dıyecek

• tinder'da eslestım ilk mesaj yardım lazım SSlı bu arada kizin fotosunu sildim yasal olarak sikinti cikar diye kiz cok guzel ins yanliskla beni saga atmamistir
  • gamabat kullanıcısına yanıt

eskort mu la bu direkt olaya girmişsin.

• ya yok unıversıte ogrencısı, zamanım yok ayagı yaptım,ozguvenlıgı gozukmek ıcınde dırek bulusma teklıfı yaptım. ıns senın gıbı o da yanlıs anlamaz, amacım sadece sohbet etmek sımdılık..

lafi cok dolandirmissin "tekrardan" gibi gelimeler sogutuyor insani kendinden tinder'da eslestım ilk mesaj yardım lazım SSlı 

bir de "senin icin uygunsa" vs demeyeceksin, "bulusabiliriz" demen lazim sadece

ciddi dusundugun bir kizla konusuyorsan bu kurallar degisir ama kizda eglence amacli orada sen de, ona gore davranman lazim tinder'da eslestım ilk mesaj yardım lazım SSlı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 9 Mayıs 2022; 1:31:7 >
  • Bunlari takmaz Bence ya umarim.. Hala neden yazmadi anlamadim profiline bir foto daha koymus yazdikdan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamabat -- 9 Mayıs 2022; 9:10:57 >
  • Cevap atmazsa yüzüme otur yaz

• Kız bence iplemeyecek.
  • vendetta1.6 kullanıcısına yanıt
    +1
  • Kiz eslesmeyi kaldirmis cok mu hizli gittik naptik anlamadim :D

Ben sana bir şey diyebilir miyim? Tinder hesabını sil gitsin. Türkiye'de işe yaramıyor çünkü. O kızı unut, yazarsa gel bana ne dersen de.

Ah kardeşim o kızın belkide 1000 tane eşleşmesi vardır. Sen kendini bulunmaz hint kumaşı mı sandın ? Zaten o yazdığın mesajı görünce kız bu kim alüminyum demiştir.

• Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt

Türk kadınındaki ego, hiçbir doktorda yoktur, ciddiyim. Tinder bunun en büyük göstergesi.

• Saçmalamışsın.

Neden normal sohbet edemiyorsun?

Şöyle konuşmak zor mu?

selam nasıl gidiyor?

iyi sen

ben de orta şunla uğraşıyorum da

ha neden

bunu bunun için yapıyorum da o yüzden yapmak zorundayım

anladım kolay gelsin

sen neler yapıyorsun

ben de burada çalışıyorum işim şu

bilmediğim ve saygı duyduğum bi sektör

yok ya ne saygısı iş hayatı zor

karşıda filan mısın ben bir dönem o bölgede çalışıyordum git gel çok yorucuydu

evet üsküdar tarafındayım

üsküdara en son bi avm yapılmıştı geçen arkadaşımla orada buluştum çok güzel

ha evet ben de gidiyorum arada

bu arada benim numaram bu. whatsapptan yazışıp konuşuruz

tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 9 Mayıs 2022; 11:52:16 >
  • vendetta1.6 kullanıcısına yanıt

tinder'da eslestım ilk mesaj yardım lazım SSlı 

• yangından mal kaçırır gibi girilir mi çüşş yani

• Arkadaslar nolmali bu Bence korkmasin diye kalabalik bir ortama davet ettim. her zaman yuzyuze konusmayi tercih ederim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.