Şimdi Ara

[DH PS3 Club] // 64 Üye [12.05.2007] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.020
Cevap
1
Favori
28.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senin eline ulasirsa bana gonderebilirmisin benim pc olsa kotya aldirmazdim bunun icin : ) neyse paslasalim dostum
  • arkadaşlar bu Ghost Recon Advanced Warfighter adli oyun süper bişiye benziyo.grafikler süper ama çok kasiyomuş.mesela x360 in özellikleri yetmediği için 3 kırmızı işik hatasi veriomuş.ubisoftun resmi web sitesindeki aciklamasina gore x360 özellikleri yetmediği için 3 kırmızı ışık hatasi var.playstation 3 te böyle bişi olcagini zannetmiyorum.umarim olmaz...

[DH PS3 Club] // 64 Üye [12.05.2007]

kaynak: playstationturk
  • ben GRAW ı çok sevemedim ya. bilgisayarda oyandm biraz, (grafiksel açıdan hiçbi sorun yaşamadım) çok etkilemedi yani. Ps3 tede alacağımı hiç zannetmiyorum. yeni XboX larda 3 kırmızı sorunu olmayacakmış inşallah o yüzden onlarda da sorun olmaz yani kesin herhalde belki ümid ediyorum .
  • valla üstatlar yani aynı konuyu yazacagım tekrar ama fena kararsızım sıktıysam kusura bakmayın ama yınede bılgınıze ıhtıyacım oldugunu dusunuyorum..mayıs ortalarına kadar düşermi bu müthiş aletin fiyatı abim 20 nisanda geliyor yoksa buradan mı almayı bekliyeyim tüyo falan alan varsa fiyat hususunda bilgilendirsin lütfen..teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeberk

Arkadaşlar demoları nereden indiriyorsunuz türkiyeden erişim açıldımı?

Hayır açılmadı ben Amerikan sunucusunu kullanıyorum.
  • arkadaşım nisan mayıs falan hatta yaz ortalarına kadar Ps3 fiyatı düşmez. daha yeni çıktı... yani belki promosyonlu fiyatlar çıkabilir (extra kol hediye veya başka bişe oyun fln olabilir) ama fiyat düşüşünün çok belirgin bi şekilde olacağını sanmıyorum. (tabi bu benim fikrim yanlış ta olabilir )
    quote:

Orjinalden alıntı: xavi06

valla üstatlar yani aynı konuyu yazacagım tekrar ama fena kararsızım sıktıysam kusura bakmayın ama yınede bılgınıze ıhtıyacım oldugunu dusunuyorum..mayıs ortalarına kadar düşermi bu müthiş aletin fiyatı abim 20 nisanda geliyor yoksa buradan mı almayı bekliyeyim tüyo falan alan varsa fiyat hususunda bilgilendirsin lütfen..teşekkürler..

• bende bi ps3 var ama psn ne bilmim? açıklar msınız?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kelto3

arkadaşlar bu Ghost Recon Advanced Warfighter adli oyun süper bişiye benziyo.grafikler süper ama çok kasiyomuş.mesela x360 in özellikleri yetmediği için 3 kırmızı işik hatasi veriomuş.ubisoftun resmi web sitesindeki aciklamasina gore x360 özellikleri yetmediği için 3 kırmızı ışık hatasi var.playstation 3 te böyle bişi olcagini zannetmiyorum.umarim olmaz...

Bir update düzelirler ps3e de update edilmiş halde gelir büyük ihtimal. Ps3'e geç gelmesinin avantajı işte bu.
  • arkadslar ben 1.60 surumdeyim ama ps2 oyunlarini acmiyo ps3 yoksa bu surumde yokmu geriye donukluk, bu konuyja ilgili bilgisi olan varmi oyun alcam ps2 bosuna almim bari.
  • quote:

Orjinalden alıntı: furer

bende bi ps3 var ama psn ne bilmim? açıklar msınız?

playstation network nicki dotum playstation 3 ü internete bağlayip kayıt ettirdiğinde aliyosun nicki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: metall82

arkadslar ben 1.60 surumdeyim ama ps2 oyunlarini acmiyo ps3 yoksa bu surumde yokmu geriye donukluk, bu konuyja ilgili bilgisi olan varmi oyun alcam ps2 bosuna almim bari.

Eğer senin makina ntsc ise ve ps2 oyunların pal ise açmaz ps3 sahte ise ps2 oyunların tabii ki hiç açmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sos05

quote:

Orjinalden alıntı: metall82

arkadslar ben 1.60 surumdeyim ama ps2 oyunlarini acmiyo ps3 yoksa bu surumde yokmu geriye donukluk, bu konuyja ilgili bilgisi olan varmi oyun alcam ps2 bosuna almim bari.

Eğer senin makina ntsc ise ve ps2 oyunların pal ise açmaz ps3 sahte ise ps2 oyunların tabii ki hiç açmaz.

ps3 pal dostum oyunlarda pal orjinal 7-8 tane oyun denedim acmiyo ps1 oyunlarida denedim onlarda acilmiyo ayar oldum silent hill collection var hicbiri acilmadi neyse heralde yeni update olucak ozamanmi caliscak
  • PAL Ps3'de geri uyumluluk için gerekli olan chip mevcut olmadığı için 1.60 update'i ile gelen yazılımsal destek ile uyumluluk sorunu aşılacaktı.

Update yapmadıysan öncelikle update'i yapmanı öneririm. Yani desteğin yazılımsal olarak geleceği açınlanmıştı. Şu an için uyumluluk sorunu olmadığı açıklanan oyunlar;

God of War
    MGS 2: Sons of Liberty
    MGS 3: Snake Eater
    Shadow of the Colossus
    Guitar Hero 2
    Prince of Persia: The Two Thrones
    Okami
    GTA: Liberty City Stories
    Eragon
    Final Fantasy X-2
    Ratchet & Clank 3
    Lumines Plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementine -- 2 Nisan 2007; 23:09:04 >
  • Biryerde okumuştum ntsc makinalarda 1.6 fw ile geri uyumluluk %100müş ama PAL'lerde %72miş.
  • Ps2 oyunlarını ps3de 1680x1050 çözünürlüklü monitörde(samsung 226bwde) oynarsak kare kare görüntü almaz mıyız?
  • Bende Aldım Listeye Ekleyebilirmisiniz. Klube katılmak istiyorum.
    PSN Hesabım: ozdamar

Ayrıca Bir sorunum var PSN Store Hakkında :
    http://forum.donanimhaber.com/m_13319837/tm.htm

Sevgilerimle,
    Ozdamar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Bende Aldım Listeye Ekleyebilirmisiniz. Klube katılmak istiyorum.

Sevgilerimle,
    Ozdamar

hayirli olsun yusuf güle güle kullan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kelto3

quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Bende Aldım Listeye Ekleyebilirmisiniz. Klube katılmak istiyorum.

Sevgilerimle,
    Ozdamar

hayirli olsun yusuf güle güle kullan...

Sağol soner abi. Senden öğrendik

• big boss seni listeye ekledik ama daha kabulün gelmedi, beklemedeyiz.....
  • Dün akşam ps3 üm elime geçti biraz oynama fırsatı buldum gece,c.tesi sabaha kadar oynayacaz inşallah,şimdi benim yapmam gereken birşey varmı update vs ne yapabiliriz_?

Birde oyun demosu vermediler bana ya netten mi indireyim nasıl yapabilriz?Hiç takip edemedim ya ben bu ps3 olaylarını :)
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.