Şimdi Ara

[DH PS3 Club] // 64 Üye [12.05.2007] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.021
Cevap
1
Favori
28.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kelto3

quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

arkadaşlar ps3'de dvd filmlerdede bölge kodu var mı?

var dostum...

ok sağol
  • Bugün nihayetinde 226bw ye bağladım ps3ü görüntü olarak çok güzelde illa dijital bir ses sistemi mi alacağım yahu.. Analog var bende 4+1 inca ama ne bileyim resistance da iyiydi hoştuda nba2k7 oynadım spikerin sesini pek duyamaz oldum. Hoş ben onu pc de kullanırkende sevmemiştim yeni bir 5+1 almıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

arkadaşlar ps3'de dvd filmlerdede bölge kodu var mı?

Var dostum. Yanlış bilmiyorsam ABD 1, Avrupa ve Japonya 2.bölge koduna giriyor DVD filmlerde.
  • Resim paylaşımı istenmişti önceden. Ben de modaya uyup odamın son durumunu göstereyim. Dağınıklık için kusuruma bakmayın lütfen

[DH PS3 Club] // 64 Üye [12.05.2007]

• Hocam o ne? 360'la PS3'ün gücünü birleştirip uzaylılar ile irtibata geçmek üzerine çalışmalar yapıyorsun sanırım.
  • Ozan,O TV bende var,XBOX 360 var,PS3 de olsa tam süper olacak.Ben de duvara monte düşünemye başladım.PC kullanımı için hem de....
  • Valla süper rahat oluyor duvara monte etmek tv'yi solid, tavsiye ederim.
    Bigboss yanılmıyorsam adaşız seninle. Konsollarımız da aynı epey benzer yönümüz var demek. Güçlerimizi birleştirip uzaylılara ulaşalım beraber
  • arkadaşım, normal AV çıkışına Scarta giden dandik composite kablolar varya onu tak, 3 çıkışın kırmızı ve beyaz olanını L ve R olmak üzere istediğin ses aletine baglayabilirsin, o ikisini teke indiren aparatlarda var 1 ytl fln :P belki 2. bilgisayarının Line in inede baglayabilirsin. bu şekilde güzel ses alınıyor. Tabiki Digital alırsan çok daha iyi.

quote:

Orjinalden alıntı: soulfly1

Bugün nihayetinde 226bw ye bağladım ps3ü görüntü olarak çok güzelde illa dijital bir ses sistemi mi alacağım yahu.. Analog var bende 4+1 inca ama ne bileyim resistance da iyiydi hoştuda nba2k7 oynadım spikerin sesini pek duyamaz oldum. Hoş ben onu pc de kullanırkende sevmemiştim yeni bir 5+1 almıştım.
  • formula one demosunu indirdim oyun süper grafikler süper oynanabilirlik süper özellikle formula 1 severseniz harika ama demo
  • ozan baseski dostum oyunlarinin hepsi orjinal galiba.valla süper dostum yanli ps3 ve xbox ile tv arasi uzak gibi geldi bana.senide benim gibi daginik gördüm.oyun oynayan adam daginiktir zaten...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

arkadaşım, normal AV çıkışına Scarta giden dandik composite kablolar varya onu tak, 3 çıkışın kırmızı ve beyaz olanını L ve R olmak üzere istediğin ses aletine baglayabilirsin, o ikisini teke indiren aparatlarda var 1 ytl fln :P belki 2. bilgisayarının Line in inede baglayabilirsin. bu şekilde güzel ses alınıyor. Tabiki Digital alırsan çok daha iyi.

Aynen dediğin gibi bağladım ama ne bileyim ses bayağı kötü geldi. Bu hoparlördende kaynaklanıyor olabilir. Birde philips 5+1 var pc de kullandığım onu deneyeyim diyorum ama bayağı yer kaplıyor ve bağlanma şekli biraz garip o yüzden pek denemeyi düşünmüyorum. Alışırım herhalde. Yardımın için sağol

• @BigBoss

benim PSN nickimi aydahnm seklinde yazmissin, o N fazla olmus :)

aydahm...

gerci bu aralar pek giremiorum ama olsun LCD TV alir almaz girecegim..

fiyati biraz tuzlu ama, su an piyasadaki en iyi 102 ekran LCD Sony Bravia 40X2000. abimde var orda oynadik ps3, gozlerimize inanamadik. almayi dusunenlere kesin tavsiye ederim (fiyat 7,000-7,500YTL arasi)
  • beyler bence hepimiz hangi şehirden olduğumuzu belirtelim, hem oyun değişimi falan yaparız, malum oyun fiyatları çok kasıyor adamı. ben ANKARA' da oturuyorum.
    edit: henüz psn nicki almadın çünkü online olarak kullanmıyorum daha makinayı, "malum şu gelişme" ye daha rahat uyum sağlasın diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^mrtalb^ -- 1 Nisan 2007; 18:08:32 >
  • bende bugün teknosada oynadım formula 1 ile bir tane daha arama yarışı süper bir cihaz babama gösterim oda beyendi alıcam sanırım bende bir ps3
  • bende bugün sony bayisine sipariş verdim 1 haftaya geliyor.

• Arkadaşlar demoları nereden indiriyorsunuz türkiyeden erişim açıldımı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeberk

Arkadaşlar demoları nereden indiriyorsunuz türkiyeden erişim açıldımı?

evet psn türkiye açıldı

• O da beni yakıyor valla :D 4+1 ses sistemini kullanmaktan kurtuldum en sonunda.. 2 hoparlörlü müzik setini kullanıyorum daha iyi öncekinden..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.