Şimdi Ara

DH Programlama Kulübü (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
82
Favori
27.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C# veri tanı otomasyonları yazacak kadar bilgim var diğer taraftan kendimi geliştiriyorum ekleyin benide
  • Programlamaya sıfırdan başlayacağım. Programlama konusunda hiç bilgim yok. Beni de eklerseniz sevinirim.
  • Swift için ekip kurmak istiyorum. 6 aydır bi kişi bulamadım. Kim gelse kaçıyor iki gün sonra. Çok basit bi dil halbuki.
  • beni de ekler misiniz?
  • Web yazılımcılığı da programlama sayılabilir. Bence onunla ilgili de bir alt başlık açmalısınız. Mesela ben PHP ve Regex'ten biraz anlıyorum. HTML & CSS ile birleştirerek güzel işler yaptığımı düşünüyorum.
  • C#, ASP, PHP derslerini gördüm okulda. Az çok bilgim var. Ekleyebilirsin.
  • benide ekle sorunu olan arkadaşlar bana danıışabilir yeteri kadar C c++ c# pyhton dillerini biliyorum
  • Javascript öğrenmek istiyorum.Nerden ôğreneceğim?Öğrendiklerimi nasıl test edeceğim?

• benide eklemenizi rica ederim.
  • Swift işi ne oldu hocam.

Liste miste tutuyorsaniz ekleyin.

• arkadaşlar program ve web tasarım işine başlamak istiyorum web üzerinden video ve resim yayınlamak için en iyi dil hangisidir youtube tarzı videolar olucak kişiler üye olucak video seyredecek resim bakakcak yada yükleyecekler yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • Objective C'ye döndük hocam Swiftçi bulamayınca. Sizin meslek ne? Nerede yaşıyorsunuz? Nelerle uğraşıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi design.code -- 6 Mart 2015; 22:29:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekle
  • Arkadaşlar benim sorum programlama dillerini ders olarak gören bölümde okuyan abilere;
    Okulunu okumadan da bu diller öğrenilebilir mi? Öğrenilebiliyorsa üniversitede öğrenen bir kişinin avantajı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nordic Spirit

Arkadaşlar benim sorum programlama dillerini ders olarak gören bölümde okuyan abilere;
    Okulunu okumadan da bu diller öğrenilebilir mi? Öğrenilebiliyorsa üniversitede öğrenen bir kişinin avantajı nedir?

ogrenebilirsiniz. farki diplomaniz olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 21 Nisan 2015; 17:16:56 >
  • bil müh vb mesleklerde normal ismi olmayan bir devlet ünisine gidip kendimizi aşırı geliştirirsek programla kısmında iş sıkıntısı yaşamayız değilmi?
  • 3 yaşından beridir bilgisayarla aşır neşirim yazılım öğrenmek hayalim geleceğimide bilişim sektöründe geçirmek isterim.şu anda hiç bir yazılım bilgim yok gibi yani bir ara html ve gamemaker da kodlarla uğraşmışlığım ama c# java falan yok ne yapmalıyım ilk olarak c# öğrenmek doğru gibi okuduğum makaleler vs vs. sıralama nasıl olmalı ilk hangisi öğrenilmeli ne ile başlanmalı ilk başlarda web tasarım ile upraşmak istemiyorum daha çok program yazmak yada oyun kodlaması tarzı şeylerle uğraşmak güzel olurdu farkındayım öyle 1 ay da olacak iş değil sadece nasıl bir yol izlemeliyim yardımınızı bekliyorum
  • Beni de ekleyin

• Hayrına yukarı
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.