Şimdi Ara

DH Premium Nasıl Alınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
5.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşta almış dh premium söylemiyor bana okadar araştırdım bulamadım adminlere pm attım beleşe veririrm senin için dedi hala vermedi

dh premium plus gold + gibi çeşitleri varmış ne kadara nasıl alabilirim

bide ne gibi ayrıcalıkları var bildiğim kadarıyla normal üyelere istersen mesajları göstermiyorsun küfür edince ban yemiyorsun daha büyük avatar imza falan koyabiliyorsun yardım edin lütfen

• KERIZ yaz 3131e mesaj at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana ciddiysen om at banka numarası vererim oraya para yükleyince direk aktif olur torpil de yaparım admin tanıdık var
  • sallamaya konu ciddi
  • dhpremiumgold yazıyorsun boşluk bırakıyorsun ve kaç aylık istiyorsan 2845 'e gönderiyorsun örnek

dhpremiumgold 1 - > 2845

dhpremiumplus 1 -> 2845

evet böyle .bende plus var mesela mesaj sayımı istediğim kadar yapabiliyorum.şimdi 1 yapayım sizin için mesela.

EDit : Ama mesaj attıgınız telefon dhyi onayladıgınız telefon olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elma Çöpü -- 26 Mayıs 2011; 23:55:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dLife

Selam

Arkadaşta almış dh premium söylemiyor bana okadar araştırdım bulamadım adminlere pm attım beleşe veririrm senin için dedi hala vermedi

dh premium plus gold + gibi çeşitleri varmış ne kadara nasıl alabilirim

bide ne gibi ayrıcalıkları var bildiğim kadarıyla normal üyelere istersen mesajları göstermiyorsun küfür edince ban yemiyorsun daha büyük avatar imza falan koyabiliyorsun yardım edin lütfen

Forumdan hisse alıp Bim alışverişlerinde %5 indirim yapıyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePoine

dhpremiumgold yazıyorsun boşluk bırakıyorsun ve kaç aylık istiyorsan 2845 'e gönderiyorsun örnek

dhpremiumgold 1 - > 2845

dhpremiumplus 1 -> 2845

evet böyle .bende plus var mesela mesaj sayımı istediğim kadar yapabiliyorum.şimdi 1 yapayım sizin için mesela.

EDit : Ama mesaj attıgınız telefon dhyi onayladıgınız telefon olsun.

• quote:

sallamaya konu ciddi

bende ciddiyim
  • Yalnız duyduğuma göre DH premium hizmeti yakında davet sistemi ile verilecekmiş.
    Yani başka bir DH premium üyesi size davet yollamak zorunda... R10'daki gibi..
    Ondan sonra ücretini ödüyorsun... Doğruluk değeri nedir bilmiyorum ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lath.Crusader -- 27 Mayıs 2011; 0:00:00 >
  • DH Premium üyelerin ellerinde çikolatalar püskevitler, Bl00dLife 'a soruyor,anne benim neden premium'um yok diyor,anne biz neden normal üyeyiz diyor.
  • ya birşey sorucam adminler niye haber vermiyor üyeler daha iyi biliyor maşallah
    babamın teli çaldım gönderdim mesajı birazdan onaylanıcak dedi söylemesi ayıp ben pahalısını aldım 1 aylık denemek için artık benden sizden biri olucam

bimden %10 indirim her alışverişe dh seviyorum bim ilede anlaşmış ve a-101 ilede yakında anlaşcaklarmış
  • DH premium onaylanmış benim artık ben sizden biriyim
  • Paypal üzerinden ya da Havale ile bana 20 TL göndermelisin.. PM at, görüselim..
  • Yeni bir bug var Premium anında hesabında aktif oluyor. Alt + F4 basıyorsun hemen aktifleşiyor. Sende dene , Dh promosyonlarından derhal faydalan.. Dh Premiyum !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapat Aç Düzelir

DH Premium üyelerin ellerinde çikolatalar püskevitler, Bl00dLife 'a soruyor,anne benim neden premium'um yok diyor,anne biz neden normal üyeyiz diyor.

• Gönder msnini cam açıp gösterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ciddi isen sana pm ile bi numara göndercem, o numarayı yazıp boşluk bırakıp 20 yaz ve 2277ye yolla... Daha sonra Turkcell den gelen mesaja cevap olarak EVET yaz ve gönder 1 aylık premium hesabına yüklenir... (Turkcell değilsen işe yaramaz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drdsbobo

Eğer ciddi isen sana pm ile bi numara göndercem, o numarayı yazıp boşluk bırakıp 20 yaz ve 2277ye yolla... Daha sonra Turkcell den gelen mesaja cevap olarak EVET yaz ve gönder 1 aylık premium hesabına yüklenir... (Turkcell değilsen işe yaramaz)

BARAN geldi kaçın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapat Aç Düzelir

DH Premium üyelerin ellerinde çikolatalar püskevitler, Bl00dLife 'a soruyor,anne benim neden premium'um yok diyor,anne biz neden normal üyeyiz diyor.

iyiydi.
  • quote:

bimden %10 indirim her alışverişe dh seviyorum bim ilede anlaşmış ve a-101 ilede yakında anlaşcaklarmış

bimdeki indirimden yararlanmak neler yapmak gerekiyor, bi de preminyonun hayırlı olsun kardeş
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.