Şimdi Ara

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
5
Favori
90.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR

(En Son Oy Tarihi: 15.8.2017)
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

5 sn lik reklam olmuş 8 saniye

Evet ancak bu forum yönetimiyle ilgili bir karar değil, reklam departmanı ilgileniyor bu durumlarla.

İlgili şikayetlerinizi direkt olarak kendilerine iletebilirsiniz isterseniz
  • Ben buradayım, dileyen sıkıntılarını veya değiştirilmesi gerektiğini düşündüğü konuları dile getirebilir arkadaşlar.

En son konuştuğumuz sıkıntı Konu Hortlatmalarıydı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Merhaba. Üyeliğim hakkında bazı sıkıntılar yaşıyorum foruma girdikçe. Üye olmama rağmen tekrar giriş yapmamı belirten bir uyarıyla karşılaşıyorum tekrar giriş yapıyorum ama sürekli bu devam ediyor. çaylak üyelik ve tam üyelik adında bir uygulamanız var ama ben cep telefonu kesinlikle kullanmıyorum. Geçenlerde önemli ve herkesi yakından alakadar eden bir konu açmak istedim ancak bana üye olmam gerektiğini belirten bir uyarı çıkıyor sürekli. Sizin yardımınızı rica ediyorum. Forum arkadaşlarımada aynı şekilde PM atamıyor, gelen mesajlara cevap veremiyorum.
  • Konu ile ilgili halen bir yetkili benimle iletişime geçmedi. Hiç yönetici yokmu??
  • Bu konuda forumdestek@donanimhaber.com adresine mail atarsanız sıkıntınız çözülecektir.

iyi forumlar.
  • Teşekkürler.
  • Konu ile ilgili forumdestek@donanimhaber.com adresine mail atmama rağmen ne problemim çözüdlü nede herhangi bir yetkiliden mesaj geldi. Konu ile ilgili acilen yardım bekliyorum. Koca forumda hiç yetkili yokmu arkadaşlar ?
  • Adı forum destek olan mail adresine gerekli açıklamaları yaparak mesaj attım ancak hiçbir yönetici yardımcı olmadıv mesaj gelmedi. KONU İLE İLGİLİ FORUM YÖNETİMİNİN YARDIMINI RİCA EDİYORUM.
  • DHOB Yönetimi; İçinizden biri mesajlarımı siliyor ve bilgilendirme yapmıyor. Sabır mı deniyorsunuz?
  • YA BU NE BİÇİM BİR FORUM SİTESİDİR ANLAMIŞ DEĞİLİM. CEP TELEFONU KULLANMADIĞIM HALDE BENDEN TELEFON NUMARASI İSTİYOR VE NUMARAMI SİSTEME KAYDETMEDİKÇE NE PM ATABİLİYORUM NE ALINTILI CEVAP YAZABİLİYORUM NE PM ATABİLİYORUM NEDE KONU AÇABİLİYORUM. KONU İLE İLGİLİ FORUMDESTEĞE MAİL ATIYORUM , MAİLİME CEVAP 2 GÜN SONRA GELİYOR YA. BU NE BİÇİM UMURSAMAZ " SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA" BİR ZİHNİYETTİR ANLAMIŞ DEĞİLİM. BENİMLE MESAJLAŞAN VE DİĞER FORUM YETKİLİLERİNE BURDAN SESLENİYORUM.

BURASI ÖNERİ KUTUSU , SORU VE DÜŞÜNCELERİMİZİ PAYLAŞABİLECEĞİMİZ BİR KONUYSA AŞAĞIDAKİ MADDELERİ TEK TEK HERHANGİ BİR YETKİLİNİN CEVAPMASINI İSTİYORUM.

1-CEP TELEFONU HAYATIMDA KULLANMADIM . BU SAATTEN SONRADA KULLANMAYI DÜŞÜNMÜYORUM.
    2-FORUM SİTESİNDE PAYLAŞIM YAPMAK İÇİN BİR BAŞKASININ CEP TELEFONU NUMARASINI BURAYA YAZAMAM.
    3-BU "ZEKİCE" FİKRİ ORTAYA ATAN VE UYGULAMAYA KOYAN FORUM YÖNETİMİ CEP TELEFONU OLMAYAN İNSANLARIDA BİR ŞEKİLDE DÜŞÜNMÜŞTÜR UMARIM.
    4-CEP TELEFONUNU SÖZDE KOD İÇİN İSTİYORZ DİYE BİR MESAJ GELDİ BANA. BU NE KODUDUR VE NE İŞE YARAR?
    5- BU KOD YERİNE CEP TELEFONU OLMAYAN KİŞİLERE ÖZEL FARKLI BİR UYGULAMA SİTEMİNİZ NEDEN YOK?

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

DHOB Yönetimi; İçinizden biri mesajlarımı siliyor ve bilgilendirme yapmıyor. Sabır mı deniyorsunuz?

Bu mesaja mı cevap bekliyorsunuz?

Forum yönetimi olarak bu tarz bir tavıra zaten cevap vermiyoruz.

Ben üslubumu değiştirmem diyorsanız da forumdestek@donanimhaber.com mevcut.

iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhforumm

YA BU NE BİÇİM BİR FORUM SİTESİDİR ANLAMIŞ DEĞİLİM. CEP TELEFONU KULLANMADIĞIM HALDE BENDEN TELEFON NUMARASI İSTİYOR VE NUMARAMI SİSTEME KAYDETMEDİKÇE NE PM ATABİLİYORUM NE ALINTILI CEVAP YAZABİLİYORUM NE PM ATABİLİYORUM NEDE KONU AÇABİLİYORUM. KONU İLE İLGİLİ FORUMDESTEĞE MAİL ATIYORUM , MAİLİME CEVAP 2 GÜN SONRA GELİYOR YA. BU NE BİÇİM UMURSAMAZ " SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA" BİR ZİHNİYETTİR ANLAMIŞ DEĞİLİM. BENİMLE MESAJLAŞAN VE DİĞER FORUM YETKİLİLERİNE BURDAN SESLENİYORUM.

BURASI ÖNERİ KUTUSU , SORU VE DÜŞÜNCELERİMİZİ PAYLAŞABİLECEĞİMİZ BİR KONUYSA AŞAĞIDAKİ MADDELERİ TEK TEK HERHANGİ BİR YETKİLİNİN CEVAPMASINI İSTİYORUM.

1-CEP TELEFONU HAYATIMDA KULLANMADIM . BU SAATTEN SONRADA KULLANMAYI DÜŞÜNMÜYORUM.
    2-FORUM SİTESİNDE PAYLAŞIM YAPMAK İÇİN BİR BAŞKASININ CEP TELEFONU NUMARASINI BURAYA YAZAMAM.
    3-BU "ZEKİCE" FİKRİ ORTAYA ATAN VE UYGULAMAYA KOYAN FORUM YÖNETİMİ CEP TELEFONU OLMAYAN İNSANLARIDA BİR ŞEKİLDE DÜŞÜNMÜŞTÜR UMARIM.
    4-CEP TELEFONUNU SÖZDE KOD İÇİN İSTİYORZ DİYE BİR MESAJ GELDİ BANA. BU NE KODUDUR VE NE İŞE YARAR?
    5- BU KOD YERİNE CEP TELEFONU OLMAYAN KİŞİLERE ÖZEL FARKLI BİR UYGULAMA SİTEMİNİZ NEDEN YOK?

Bu durumlar için yetkimiz yok bizler o yüzden halledemiyoruz.

Ayrıca forumdestek mail adresinin zaten 48 saat gibi bir süresi var cevap için, sorunu halledecek adres orasıdır. Konu açabilsenizhttp://forum.donanimhaber.com/forumid_604/tt.htm şu adrese konu açmanızı önerecektim.

Forumdesteğe tekrar mail atın işlem yapılmazsa buraya bildirin ben bir admine ileteceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

iyi forumlar.

Evet o mesaja cevap bekliyorum. Birkaç defa tekrarlanmış bir olay olmasından mütevellit, bu terbiyesizliğin düzeltilmesi için buraya başvurdum.

Görevlerinizden biri de mesajları silerken bilgilendirme yapmak. Yok biz bilgilendirme yapmıyoruz, canımız sıkıldıkça siliyoruz diyorsanız, kalın puntoladığınız kısmın da cevabını vermiş oluyorsunuz. Üslup tartışmasına girmeye hiç gerek yok. Özrünüz kabahatinizi aşmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

iyi forumlar.

Evet o mesaja cevap bekliyorum. Birkaç defa tekrarlanmış bir olay olmasından mütevellit, bu terbiyesizliğin düzeltilmesi için buraya başvurdum.

Görevlerinizden biri de mesajları silerken bilgilendirme yapmak. Yok biz bilgilendirme yapmıyoruz, canımız sıkıldıkça siliyoruz diyorsanız, kalın puntoladığınız kısmın da cevabını vermiş oluyorsunuz. Üslup tartışmasına girmeye hiç gerek yok. Özrünüz kabahatinizi aşmasın.

Özür dilemesi gereken ben değilim bu konumda.

Ayrıca görevlerimiz hakkında elinizde bir belgeniz mi var da bize görevlerimizi hatırlatıyorsunuz, görevlerimizi herhangi bir üyenin bilme şansı yok. Zaten fazlasıyla yeterli şekilde yapmamız gerekenleri yapıyoruz, ben forum genelinde de en aktif yöneticilerden olmama rağmen kimseyle en ufak bir sıkıntı yaşamamış olup kimse de bana görevlerimi hatırlatma gibi bir yanlışın içine düşmedi.

Mesaj silme işlemlerinde bilgilendirme seçeneği zorunlu bir durum zaten değil, bu ilgili forum adminine-yöneticisine-bölüm yetkilisine bağlı bir durum, bu konudaki görüşlerinizi forumdesteğe iletebilirsiniz.

Ayrıca şu da olur, bizlere özelden ulaşarak veya buradan 'Şu şu konularda şu mesajlarım silinmiş, nedenini öğrenebilir miyim.' derseniz zaten bunun cevabı verilir, ancak daha baştan sabır mı deniyorsunuz gibi bir yaklaşıma girerseniz zaten bizlerden herhangi bir bilgi alamazsınız, forumdesteğe iletiyoruz ilgili üyeleri bu durumlarda.

iyi forumlar.

• Merak ediyorum forum "feyk feyk" diye yırtılırken TC kimlik numarası ile üyelik sistemine neden geçilmiyor halen?
  • Şahsi düşüncem, TCKN şartı getirilirse potansiyel üyeler forumdan kaçarlar. Pek çok kişi üyelik için TCKN vermek istemeyecektir.

Aslında bence GSM numarası gayet iyi bir yöntem ama şunu da unutmamak lazım: Hırsıza kilit dayanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RqJnr

Merak ediyorum forum "feyk feyk" diye yırtılırken TC kimlik numarası ile üyelik sistemine neden geçilmiyor halen?

Fake üyelik konusunda çok kötü durumda değiliz çünkü.

Eskiden çok büyük sorundu ancak GSM sisteminden sonra çok büyük azalma var fake üyelikte.

Şu an için ihtiyaç duyulmuyor bu nedenden.
  • Meali: Malik askerden dönsün de yeni bir çözüm üretiriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

Meali: Malik askerden dönsün de yeni bir çözüm üretiriz.

Forumda çok daha azılı feykler var ancak zaten hemen kendini belli ediyorlar o yüzden fazla sorun değil.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.