Şimdi Ara

[---DH ONLİNE İDDAA BAYİİ---] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
7.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GOODFATHER yapmışsınız imzayı..ben yazpcaktım ama zamanım olmadı..özür dilerim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: baro55

GOODFATHER yapmışsınız imzayı..ben yazpcaktım ama zamanım olmadı..özür dilerim..

rica ederim düşünmen yeter
  • zurich bgn için en ii seçim gibi duruo sizin önerdiğiniz maçlar warmı arkadaşlar ?
  • TEK MACIM KALDI BAKALIM
     [---DH ONLİNE İDDAA BAYİİ---]
  • İddaa ya beni de ekleyin 3 ve üzeri oranlar benden...Asla kaçmaz..
    Çünkü samimi söylüyorum iddaa yı%75 oranında çözdüm.Tamamını ise çözemiyorum ama
    uğraşlarım devam ediyor....
  • new castle celtic maçına ne diyorsunuz çok riskli maç ya berabere oynanır yada alt oynanır karar sizin
  • 29,51YTL cepte
     [---DH ONLİNE İDDAA BAYİİ---]
  • evt arkadaslar , bayern 02 , schalke 02 , basel 02 , zurich 1 , demistim oynayan kazandi oynamayana gecmis olsun , beni izlemeye devam edin , durmak yok yola devam
  • @onnow78

seni dinlemeyen ölsün
  • birzdan idda oynamaya gidecem varmı tiyo
  • Arkadaşlar bende iddaa başlamayı düşünüyorum ufak kazançlar yapabileceğim banko kupon önerebilirmisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Özgür

Arkadaşlar bende iddaa başlamayı düşünüyorum ufak kazançlar yapabileceğim banko kupon önerebilirmisiniz?

valla dostum bugün pek adam gibi maç yok bende araştırıyorum bakıyorumda bulamadım evdede canım sıkılıyor gidip bi kupon yapıcam dur ben bi bakayım ne var ne yok yazarım birazdan buraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: The God Father

quote:

Orjinalden alıntı: Özgür

Arkadaşlar bende iddaa başlamayı düşünüyorum ufak kazançlar yapabileceğim banko kupon önerebilirmisiniz?

valla dostum bugün pek adam gibi maç yok bende araştırıyorum bakıyorumda bulamadım evdede canım sıkılıyor gidip bi kupon yapıcam dur ben bi bakayım ne var ne yok yazarım birazdan buraya

Peki teşekkürler.Tam kupon olarak buraya verirseniz zamanı geçmeden bende bir kupon yaparım
  • bak saat 6 da başlıyor maçlar

116:2

122:1

126:1

125:2

bak bunlarla 1 e 17 ytl oluyor eğer risk alırım diyorsan 154 e 1 ver
  • quote:

Orjinalden alıntı: The God Father

bak saat 6 da başlıyor maçlar

116:2

bak bunlarla 1 e 17 ytl oluyor eğer risk alırım diyorsan 154 e 1 ver

Riske girmek istemiyorum %100 kazanıyım ama az kazanıyım yani hoş hiç bir zaman %100 şans olmaz ama yani anladınız.Son olarak ne dersiniz çıkıp yaparım şimdi...
  • ya o zaman garanti istiyorsan 116 da 2 ye ver yani sarıyere ama az kazanırsın %90 garanti ama 1 ile 3 ytl arası yatır ne olur ne olmaz ne kadar garanti de olsa 2. lig maaçından hayır bekleme fazla maçlar 6 da başlıyor bence bilyoner.com u aç bi bak istersen kendinde ama ben bu kuponu yapıcam
  • 116:2

bunları yazıyorum o zaman
  •  [---DH ONLİNE İDDAA BAYİİ---]

İşte bugünkü yüksek oranlı kuponum...
  • beyler bu hafta bülten daha zengin we kaliteli maçlarla dolu bu akşam msn den hafta sonu için banko kupon yapıp foruma werelim ne dersiniz ? bgn ried alır 2.2 oranla austria'da stoperler sakat paf takımdan 18 we 19 yaşındaki oyuncularla çıkçaklar bu akşam için en garanti ried 2.2 kaçmas
  • arkadaşım yapılacaksa bende çoklu ortama katılmak isterim..
    yapılcagı zaman banada haber verin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.