Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (2411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.228
Cevap
72
Favori
4.110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24082409241024112412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba, bende 2010 model 75 Delux modeli var. 2015 yılına kadar olan connectlerin hepsi ticari diye biliyorum. yeni çıkan bir model varmış, binek olarak geçiyormuş. ama onun da fiyatı ÖTV den dolayı uçukmuş.
    İstanbul da yaşıyorum. ruhsatta kamyonet geçmesi her yer sorun. artılarından çok eksileri var ama fiyatı ve genişliği tercih sebebimiz oldu.
  • Öncelikle merhaba, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi genişlik açısından çok güzel lakin kamyonet yazması da sıkıntı. İzmir'de yaşıyoruz öyle denetleme istasyonu gözüme çarpmadı ama sık uzun yol yapan özellikle İstanbul'a maçlara gidip gelen bir yapımız var. Bu yüzden sıkıntı yaşayacağımızı düşünerek bu sınıf almaktan vazgeçtik. Ama gerçekten güvenli ve güzel araba connectler yenilerin otomatik vitesi de problemsiz diye biliyorum.
  • B.A.L B kullanıcısına yanıt
    eğer ekonomik yönden sorun yoksa, aileler için uygun değil zaten. her yıl muayene,köprülerde sorun. şehirler arası yollarda ağırlık kontrolü gibi eksileri var.
    iyi günler.
  • 110 glx kullanan arkadaşlar bir sorum olacak.düşük sıcaklık uyarı için sesli yazılı uyarıyı 4 derecede verdikten sonra yanan turuncu sürekli haraket halindeyken sizde de sönüyor mu.ben set reset tuşuna basınca haraket halındeyken sönüyor diye hatırlıyorum yanlış mı kalmış aklımda.çünkü bende şuan sıcaklık 4 derecede sürekli yol boyunca taki sıcaklık 5 derece olana kadar sönmüyor.
  • İyi günler arkadaşlar. Ford connectlerde radyatör suyunu nereden boşaltabilirim. alta herhangi bir tapa yada musluk göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntiFANBOY -- 26 Ocak 2018; 18:14:16 >
  • Arkadaşlar severek kullandığım 2012 model 90lık connect aracımı satıyorum artik büyük araca ihtiyacım yok uzun yol için tercih etmiştim.ilgilenenler dmden ulaşabilir
  • Ford cornet teyp kodunu bulabilirmiyiz

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!
  • Metin190754 M kullanıcısına yanıt
    bendeki 4284 aynı mı oluyor onu bilmiyorum
  • Irland'da taksi olarak kullanilan Connect ,1 milyon

Kilometreyi devirdi

https://www.motor-talk.de/news/auf-zur-zweiten-million-t6316582.html
  • Metin190754 M kullanıcısına yanıt
    Aküyü değiştirdiğimde bende çok aradım teyp kodunu sürücü yolcu tarafındaki torpidonun içinde olacağını okudum birçok yerde. Tesadüfen jant kilit anahtarının konduğu küçük kilitli poşetin içinde buldum.
  • Merhaba. Connect 2008 model vites topunuzu nasıl değiştirebilirim bilgisi olan var mı?
  • Merhaba ben 28 ile 35 bin lira arasında 90 lık Connect almayı düşünüyorum Hususi aile için kullanacağım Şehir içi ve şehir dışında ne kadar yakıyor acaba Kendim 1.85 boy 105 kiloyum stayşin wogon almayı düşündüm fakat ticari minivanlar daha ferah geldi arada bir bahçeyede gidiyorum Tavaiyeniz ne olur acaba
  • Team bitmiş mi?
  • Bjsk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim Utku -- 23 Ocak 2019; 0:58:16 >
  • 2012 model connect silver 90 ps aracımda aux girişi çalılmıyor radyodan auxa bastıpımda radyoda tepki olmuyo servisi aradım bana yazılım güncellemesi yapılması gerekiyor dediler. Sanayide elektrikciye götürdüm bana orda Bluetooth kitinin değişmesi gerektiğini ve bunun 1300lira civarı bir tutar olduğunu söylediler. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim Utku

2012 model connect silver 90 ps aracımda aux girişi çalılmıyor radyodan auxa bastıpımda radyoda tepki olmuyo servisi aradım bana yazılım güncellemesi yapılması gerekiyor dediler. Sanayide elektrikciye götürdüm bana orda Bluetooth kitinin değişmesi gerektiğini ve bunun 1300lira civarı bir tutar olduğunu söylediler. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden çok sağolun
    Ben de zamanında bozuk diye düşünmüştüm. Meğerse teybin sesini çok açmak gerekiyormuş. Dalgınlığınıza gelmiş olabilir bir de böyle deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim Utku

2012 model connect silver 90 ps aracımda aux girişi çalılmıyor radyodan auxa bastıpımda radyoda tepki olmuyo servisi aradım bana yazılım güncellemesi yapılması gerekiyor dediler. Sanayide elektrikciye götürdüm bana orda Bluetooth kitinin değişmesi gerektiğini ve bunun 1300lira civarı bir tutar olduğunu söylediler. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden çok sağolun
    Bir de sigorta kutusuna bakın,
  • Herkese merhaba. 2008 tourneo connect arabamın klimasında bir arıza oluştu. 1-2-3 kademelerinde fan çalışmıyor 4. Kademeye geldiğinde ise dışarıdaki havayı direk üflemeye başlıyor yani klima devreye girmiyor. Biraz araştırma sonucunda fan rezistansının değişmesi gerektiğini buldum ama rezistansın aracın neresinde olduğunu bir türlü bulamadım. Daha önce bu parçayı değiştiren var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackiechan01 -- 13 Haziran 2019; 0:56:29 >

• A.selam kardeşim
  • Aynısı başıma geldi. Kademelerin olduğu yerde kömürlenme olmuş simsiyahtı içi fırça ile temizle zımpara at inşallah çalışır
  • 
Sayfa: önceki 24082409241024112412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.