Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (2409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 ay önce 2006 model connectimi sattım 10 gün önce 2009 model yeni bir tane aldım. Araçta 6000 cd model cd çalar var buna usb ve aux girişi nasıl yapabilirim. Klima kumandalarının altına çakmağın yanına boş bir göze yapmak istiyorum yabancı videolarda falan izliyorum ama bunlar Türkiye de var mı bilmiyorum.

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

Örnek video

https://www.youtube.com/watch?v=wFD8h4s_gKE

• Lavagespar kullanıcısına yanıt
    aux zaten mevcut bunda.
    usb ve kart okuyucu harici bir aparat takılarak yapılıyor ama oda 150 tl cıvarındaydı enson.
  • 2009 model ama eski kasa olan 110 luk Connectlerde dpf varmıdır hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByGkhan57

2009 model ama eski kasa olan 110 luk Connectlerde dpf varmıdır hocam

DPF yok
  • Arkadaslar 2012 ford tourneo connect 90ps lx var.aracin radyosunun uzerinde arama tuslari var fakat telefonu bluetoothla bağlayamadik.yardimci olurmusunuz?simdiden tesekkurler.
  • Zamanında FireStorm'un tavsiye etmesiyle courier aracımı satıp connect aldım 4 aydır kullanıyorum çok memnunum iyi ki almışım :)

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!
  • 20.000 tl ye kadar 2.el bir connect almayı düşünüyorum.daha doğrusu connect'le doblo arasında kaldım.ama connect e daha yakınım.hangi modellerden veya yıldan aşağısı alınmaz?nelere dikkat etmeliyim? kronik sorunu olan modeller var mı?
    Bu fiyata şunu al dediğiniz bir araba var mı?
  • 2004 var bizde motor takozlari degistirmemiz lazim İstanbul da uygun orijinal parçacı biliyo musunuz?

ayrıca aracın ederi nedir sizce? 160 bin km delux paket

ust yan arka aksesuarlari var onde korumalikta var. boya değişen kazasi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2010 connect kapı kilidinin açması için anahtara bastığımız zaman sol arka kayar kapının kilit mekanizmasından dişli sıyır gibi çaaat diye uzun süren bi ses geliyor.. fakat kitleme ve açma fonksiyonu çalışıyor. Yenisini sorduğumda resmen şok oldum 350 TL sadece kilit mekanizmasina istediler.. Bu problemi sizce nasıl çözebiliriz...

• quote:

Orijinalden alıntı: jacopman

Arkadaşlar 2010 connect kapı kilidinin açması için anahtara bastığımız zaman sol arka kayar kapının kilit mekanizmasından dişli sıyır gibi çaaat diye uzun süren bi ses geliyor.. fakat kitleme ve açma fonksiyonu çalışıyor. Yenisini sorduğumda resmen şok oldum 350 TL sadece kilit mekanizmasina istediler.. Bu problemi sizce nasıl çözebiliriz...

Aynı sorun bende de var.Hemde fazlasıyla Şöyle ki Benim ön sol kapı anahtarla hiç açılmıyor nerdeyse.arka kayar kapılar yarım tur dönüyor içeriden kontrol ettim.Arka bagajda kafasına göre bazen açılıyor bazen açılmıyor. Sorun şu ki bozuldularsa bunların hepsi mi bozuldu. Çünkü her kapıya güç geliyor ondan eminim. Hepsini değiştireyim desem 1000 tl yi geçiyor. Boş zamanımda Tek tek söküp yağlayıp temizlemeyi düşünüyorum. Benim düşüncemde tahminim bunlardan 1 tanesi bozuk diğerlerini saçmalatıyor. Bazende sağ ön kapı açık uyarısı verip duruyor. kapatıp açınca düzeliyor.

• Arkadaslar 2012 model ford tourneo connect 90ps lx aracimin far sensoru calismiyor.ayni aracin 2010 modeli akrabamda var ve karanlik havalarda kilidi acinca otomatik farlar yaniyor kilitleyince otomatik kapanıyor.ben bunu gorene kadar aracta boyle bi ozellik oldugunu bilmiodum.sonra aracimin aynısını kullanan bi diger kisiye sordum.onda da ayni ozellik calisiyor.bende ise calismiyor.sorun nedir arkadaslar acaba?bi ayarmo yapilmali far tuslarindan felan?

• Merhabalar bende 2000 model citroen berlingo var

2004 model kmsi 130 binde 90lık Connect 21.000 lira fiyati uygun mu sizce birde tdci yazısı tam olarak neyi ifade ediyor pek bilgim yok bu konuda ayrıca fiyat konusunda imkanım buna yetiyor

birde 22 bine 90 bin kmde doblo 1.3 var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygtsalih -- 3 Mayıs 2017; 21:30:36 >
  • Yok mu cvp vereecek beyler

• 2.elde çok fazla 1.8 sarı renk connect var bu araçlar bana ptt aracı gibi geldi ama kilometreleri uygun. Tekerlekli sandalye ile seyahat için yüksek tavan olduğundan düşünüyorum ama nasıl bir araçtır yakıt tüketimi vs konusunda bilgi verebilecek var mı?
  • ahmetrasittopal A kullanıcısına yanıt
    Dün Yeni kasa 1.5 tdci powershift titanium u inceledim bayide.

Araç fiyatı hariç hoşuma gitti.

Yanlız aracı pek yollarda göremiyorum pek tutulmadi sanirim.

Kullanıcılardan yorum alabilirmiyim.

Yakit tuketimi konforu performansı kronik sorun powershift ariza vs.

Iyi gunler kazasiz sürüş ler

• anlattıgınız sorunun aynısıını yaşadım kilitçiye götürdüm 180 tl ye halloldu
  • Arkadaşlar,herkese iyi akşamlar,2009 model makyajlı kasa connectim var,110 luk.Aracım son bir aydır çekişten düştü.Turbo çok cılız kalıyor,turboyu elden geçirttim,60.000 km.bakımı yapıldı yine aynı .Enson DPF den şüphelenmeye başladım.DPF var mı bu motorda ,Ayrıca yaklaşık 1 yıldır da yağ damlatıyor az da olsa.Ustam da bulamadı.İlginçtir ki Aldığım günden beri ne yaptırdıysam hep sağa çekmekten kurtaramadığm aracım bu turbolama nın azalmasıyla ok gibi gitmeye başladı.Euro 5 ler DPF liymiş sanırım.
  • ARKADAŞLAR BENİDE GRUBA DAHİL EDERMİSİNİZ FORUMDA YENİYİM
  • Asgardlı Thor A kullanıcısına yanıt
    selamun aleyküm hacım menuye basa basa ilerle sonra bltth diye bişey yazıyo o açık olcak
  • BATU 26 B kullanıcısına yanıt
    Aleykum selam Hocam benim arac duz 90lik.silver deil.heralde duz 90liklarda bluetooth yokmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asgardlı Thor -- 17 Haziran 2017; 12:9:6 >
  • 
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.