Şimdi Ara

DH Metal Toplulugu (1356. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.635
Cevap
65
Favori
934.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13541355135613571358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yine gazdan patlayacağız beyler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sage29

Yine gazdan patlayacağız beyler!

folk dimi bu, beğenmedim hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Folk devam edelim o zaman

• Benden de bir neofolk gelsin o zaman, yakın zamanda arkadaşım önermişti.

Ainulindale - The Lay of Leithian

DH Metal Toplulugu

İnanılmaz güzel ve sakin bir albüm.

Bu da örnek şarkımız olsun; özellikle ortalardaki riff beni bitiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crabeinmorn -- 21 Ağustos 2012; 10:11:18 >
  • Tranquil folk music inspired by Tolkien's tale. Güzelmiş gerçekten. Ortalardaki riffi ben de sevdim.
  • Kaç yıllık metalciyim bu şarkıları hiç görmemiştim.
  •  DH Metal Toplulugu

Denial Of God - The Horrors of Satan (2006)

Şans verebileceğiniz bir black metal albümü. Grubun 2012'de de albümü çıktı, o da fena değil. Çok sağlam riffler var aralarda. Yalnız albümün bir introsu var, çok hoşuma gitti. Albüm ve bahsettiğim intro şöyle:

DH Metal Toplulugu

Denial Of God - Death And The Beyond (2012)

• Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir Metallica ve Rammstein dinliyorum sadece.AC DC-PİNK FLOYD-gun n' roses-İron Maiden-Megadeth gibi grupları dinlemeye çalıştım ama nedense hiç hoşuma gitmedi.Bana grup önerebilirmisiniz?
  • Kelâg Denial Of God iyiymiş.
    Metallica severler Revtend - Welcome to Hell albümüne bir gözatabilirler, çok başarılı bir albüm olmasa da kendini dinletiyor bir şekilde.

Şöyle de bir parça vereyim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 22 Ağustos 2012; 21:36:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir Metallica ve Rammstein dinliyorum sadece.AC DC-PİNK FLOYD-gun n' roses-İron Maiden-Megadeth gibi grupları dinlemeye çalıştım ama nedense hiç hoşuma gitmedi.Bana grup önerebilirmisiniz?

Sen şu anda Disturbed'a geçmesi gereken bir metal dinleyicisisin.Haydin yaz yutuba araştır biraz dinle
  • @Viking

Ersin abi bayağı konu dışı bir şey soracağım ama; p90x'e başlıyorum bu ay, sence iyi bir program mı?
  • @Viking

Benimde kilo vermem lazım birkaç öneri yapsan iyi olur :):) 20-25 kilo fazlam var
  • Bende de 5-10 kilo eksik var.
  • Arkadaşlar yeni gruplar keşfetmekte zorluk çekmeye başladım, yardımlarınızı bekliyorum.Elimdekiler bunlar, hangi grupları ekleyebilirim?
     DH Metal Toplulugu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kestane Korkusu

Arkadaşlar yeni gruplar keşfetmekte zorluk çekmeye başladım, yardımlarınızı bekliyorum.Elimdekiler bunlar, hangi grupları ekleyebilirim?
     DH Metal Toplulugu

Savatage ozellikle helloweende guzel ve kesinlikle haggard oneririm onun disinda lacrimas profundere var hmm baska kamelot olabilir luca turilli de cok hos ben karisik tarzlarda soyledim cunku senin arsivde karisik belli bi tarz istiorsan ole yapalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crabeinmorn

@Viking

Ersin abi bayağı konu dışı bir şey soracağım ama; p90x'e başlıyorum bu ay, sence iyi bir program mı?

İmkanın yoksa evde çalışman gerekiyorsa forma girip kondisyon arttırman için iyi bir programdır.

@Asator
    Diyet ve kardio yapacaksın başka yolu mu var :) Ağırlık antrenmanı da eklersen daha güzel olur.

@Kestane Korkusu
    Sevdiğin gruplarıhttp://www.last.fm vehttp://www.metalstorm.net/ gibi sitelerde aratıp Similiar Artist kısmından tarz olarak benzer gruplara ulaşabilirsin zaten dallanıp budaklanacağından keşfetmekte zorluk yaşamazsın.

Bir video ekleme yapayım; Amon Amarth - Fate of Norns un sözlerini bilen var mıydı :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 23 Ağustos 2012; 23:09:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanmısbozuka

Savatage ozellikle helloweende guzel ve kesinlikle haggard oneririm onun disinda lacrimas profundere var hmm baska kamelot olabilir luca turilli de cok hos ben karisik tarzlarda soyledim cunku senin arsivde karisik belli bi tarz istiorsan ole yapalim

Tamam teşekkürler tavsiyelerine bakacağım.Haggard ve kamelottan 1-2 şarkı dinleyip beğenmiştim önceleri fakat neden daha fazla incelememişim bilmiyorum.Yoğunlaştığım tek bir tür yok arşivimdeki her grubu severek dinliyorum.(Death metal olanları her zaman kafam kaldırmıyor orası ayrı )

quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

@Kestane Korkusu
    Sevdiğin gruplarıhttp://www.last.fm vehttp://www.metalstorm.net/ gibi sitelerde aratıp Similiar Artist kısmından tarz olarak benzer gruplara ulaşabilirsin zaten dallanıp budaklanacağından keşfetmekte zorluk yaşamazsın.

İyi bir yöntemmiş teşekkürler, ben de her gün biri gelsin forumda yeni şeyler paylaşsın diye bekliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kestane Korkusu -- 23 Ağustos 2012; 23:16:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

quote:

Orijinalden alıntı: Crabeinmorn

@Viking

Bir video ekleme yapayım; Amon Amarth - Fate of Norns un sözlerini bilen var mıydı :

http://www.youtube.com/watch?v=ZkZls-lnDCg

Şahsen çevirilerden felan biliyodum. Fate of norns'la birlikte kafa çekmişliğim bile vardır. Çok ayrı bir hüzünlü havası var.
    Amon dinleyicileri için yeri ayrıdır hatta kutsaldır.
  • quote:

Arkadaşlar yeni gruplar keşfetmekte zorluk çekmeye başladım, yardımlarınızı bekliyorum.Elimdekiler bunlar, hangi grupları ekleyebilirim?
    http://i.imgur.com/ZPjXh.jpg

İlk baktığımda şunlar eksik dedim. karışık yazdım. daha sonra da bişeyler eklerim

At the gates, Cannibal Corpse, Eluveitie, Motörhead, Kreator, Testament, Black Label Society, Schandmaul, Katatonia, Amorphis, AC/DC, Insomnium, Within Temptation, Machine head, Apocalyptica, Anoreksi(tr), Soul Sacrifice(tr), Mekanik(tr)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oroborus -- 24 Ağustos 2012; 3:59:31 >
  • quote:

DH Metal Toplulugu

queensryche, fates warning, crimson glory, accept, helstar, coroner, drive, sacred reich, wasp, metal church ha bi de metallikadan kill em allu attın mı yeter de artar bile

üç beş de beatles, blackfoot, alice cooper, eloy, rainbow, who falan at maksat çeşni olsun.

arşivin güzelmiş bu arada camel, cynic, sabbath, deep purple, dio, garry moore, ljason becker, marty friedman, liquid tension, manilla road, megadeth, pantera, pfloyd ve malmsteen dışında kaldırıp atabilirsin. hatta silerken shifte basılı tut geri dönüşemesin :D

korn ne la bi de ters yazmısın r'sini güldürdün. neyse benden bu kadar gidip mısır patlatayım bari otur otur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirguven -- 24 Ağustos 2012; 4:06:18 >
  • 
Sayfa: önceki 13541355135613571358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.