Şimdi Ara

***DH MEKATRONİK KLUBÜ*** >>>Güncel<<< (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
22
Favori
62.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evil.Blade

2014-2015 Gaziosmanpaşa üniversitesi mekatronik mühendisliği

Temsili bir egitim olacaktir

Siz kendinizi gelistirmeye bakin gop universitesinden fazla bir umut beklemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akdeniz üniversitesi mekatronik bölümü myo burası hakkında bilgisi olan varmı
  • Smoch saol. Zaten bir beklentim yok sınavda taş duşurdum şaka gibi girerken Kocaeli olur ytu olmazsa dedim hayat işte .. Durumda yokki kalasın 1 senne ama dil öğrenmek için uğraşacağım kısacası yetişmek için uğraşacağım

• PAmukkale mekatronik hakkında bilgi verebilecek olan var mı ?
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    Benide ekler misiniz liseden mekatronik ve pamukkale üniversitesinde de mekatronik okuyarak inşaallah 8 sene eğitim almış olacağım.
  • Beni de üye yaparsan sevinirim :)
    Bu sene Elektrik-Elektronik kazandım ve hedeflerim arasında üniversitede yandal ile mekatronik okumak var. Bunun yanı sıra mezun olunca da robot teknolojileri alanına yönlenmeyi düşünüyorum.
    Bu konu başlığı altında da bana yardımcı olabilecek veya ileride deneyimlerimi de paylaşabileceğim arkadaşlar edinirsem ne mutlu bana :)

• Kocaeli üniversitesi Mekatronik kazandım eklerseniz sevinirim
  • bende bu sene pamukkale mekatronik gidiyorum eklerseniz sevinirim
  • birde bu çalışma alanlarından uçan robotlar ve silah sistemleri üzerinde ileri gitme şansımız nasıldır acaba mesela kendimizi çok iyi geliştirsek roketsan umudu olurmu?
  • Pamukkale'den Roketsan'a direkt geçiş imkansız gibi bir şey. Savunma sanayi Odtü, İTÜ, sağlam akademik kariyer önceliklidir.
    Yatay geçiş ya da yüksek lisansla olabilir ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Pamukkale'den Roketsan'a direkt geçiş imkansız gibi bir şey. Savunma sanayi Odtü, İTÜ, sağlam akademik kariyer önceliklidir.

bende onu diyorum yüksek lisansta en ufak şansım varsa bile zorlamayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxXRoGeRXxX
    bende onu diyorum yüksek lisansta en ufak şansım varsa bile zorlamayı düşünüyorum

Yüksek lisans büyük oranda kişiye bakıyor zaten. Sırf mezun olduğunuz okulun ismi yüzünden kabul edilmezseniz bir şey kaybetmiyorsunuzdur zaten.
    Lisansı boş geçirmeyin, bol bol proje yapın. Ales, Yds, Toefl vb sınavlardan iyi puan alın. Sosyal yönünüz de iyi olsun.
    Ve en önemlisi ne istediğinize karar verip, o alana yüklenin, makaleler okuyun, projeler yapın. CV'nize bakan ya da mülakat yapan birine "ben bu alanı istiyorum, hak ediyorum" diyebilmelisiniz.
  • Ekle hocam

• selamın aleyküm 51.sıradan aranızdayım
  • kardeş bende okumayı düşübüyorum iş imkanı nasıl
  • Hocam ekleyebilirmisiniz?
  • makine mühendisliği okuyorum mekatronik dersinde projem var bilgisayar kontrollu verilebilen kordinatlara gidebilen robot yardım edebilecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Pamukkale'den Roketsan'a direkt geçiş imkansız gibi bir şey. Savunma sanayi Odtü, İTÜ, sağlam akademik kariyer önceliklidir.

Saçmalık. Başka bir şey değil.

Bu ülkenin robotik sanayide öncü kuruluşları ama eğitim konusunda pek bir şeylerini göremiyoruz maalesef.

Bildiğiniz tekel kurmuşlar. Geçiniyorlar bu değirmende.

İstemem roketsan onların olsun.
  • Ekle imza isterim

• ekle dostum +imza
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.