Şimdi Ara

# DH Marmara Üniversitesi Topluluğu # (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.191
Cevap
34
Favori
57.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkesi tebrik ediyorum, ben de Marmara Siyaset ve Uluslararası kazandım, Anadolu Hisarı'ndaymış galiba, çevrede doğru düzgün yurt tarzı bir şey var mıdır ? Orada okuyanlar bana ulaşırsa ve biraz bilgilendirirse sevinirim. Bölüm nasıl, Hukuk'a yatay geçiş ya da ÇAP şansım var mı ? Beykoza ve Beykozdan ulaşım nasıl ?
  • Marmara İsletme ikinci öğretim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YouAreSoDumb

quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

quote:

Orijinalden alıntı: black_king

İngilizce Öğretmenliğine girdim bende. Kazananlarla bi tanışalım ya erkenden

Bende aynı bölüme girdim hocam bi selamlaşırız.

Arkadaşlar Göztepe kampüsünü kötüleyen insanları anlamıyorum yahu 5 dakikaya kadıköydesin zaten daha ne istiyorsun? Kampüsün amacı şehirden uzak yerleşkelerde öğrencilere üniversite sınırları içerisinde öğrencilere çarşı , şehir hayatını yaşatmaktır senin zaten çarşı ayağının altında.. Devlet Üniversitesi ne bekliyosun ki öğrenci kalitesinden? Binbir türlü insan var. Boğaziçi falan hariç her yerde böyle bu.

Kampüse laf söyleyen birisi var mı konuda? Kadiköy dibinde, metrobüs dibinde daha ne olsun ama kampüs harici geriye kalan herşey rezalet...
    en ufak kağıt işin olduğunda, öğrenci işlerine yolun düştüğünde görürüm seni, önünde pkk'lılar birisini bıçakladığında görürüm seni, ceza alır kurtuluruz deyip ertesi gün, sonraki gün ve daha sonraki gün o kişiyi okulda görünce görürüm seni, bıçaklanan kişinin uzaklaştırma aldığını duyunca görürüm seni...
    ingilizce bölümünün olduğu yerdeki kantinde ülkücülerin kendilerine ait 3 masalık bölümü var, kaza ile oraya oturunca kaldırıldığında durumun farkına varırsın
    başka örnek istiyor musun liselim?

bu arada genel olarak kayıt tarihleri ne zaman? zaten bataklığa düşmüşsünüz, belki yardımcı olabilirim, evim okula 900m mesafede...

Gördüğüm en kral öğrenci işleri Marmara üniversitesinde,git bi istanbul üniversitesi öğrenci işlerine uğra şükredersin o kadar söyliyeyim.
    Evet ülkücülerin masası kafesi var diyorsun , bir kere bile girmedim oralara neden gireyim kardeşim ? Belli bir şey adamların orayı mesken tuttuğu git Altıgene git Marmara Simite mis gibi takıl. Bu kadar abartmayın gözünüzü seveyim ya.

PKK konusunda ise tamamen hak veriyorum evet . Allah'a şükür bir kere denk gelmedim ama canlı yaşamak ayrı bi kötü olur lafım yok.

• Beyler iktisat türkçe kazandim da isteğe bağlı ingilizce hazirlik okumak istiyorum mumkunati var midir??

• hukuk öğrencileri whatsapp grubu için pm atabilir
    buda konuhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=108373681

• quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar Göztepe kampüsünü kötüleyen insanları anlamıyorum yahu 5 dakikaya kadıköydesin zaten daha ne istiyorsun? Kampüsün amacı şehirden uzak yerleşkelerde öğrencilere üniversite sınırları içerisinde öğrencilere çarşı , şehir hayatını yaşatmaktır senin zaten çarşı ayağının altında.. Devlet Üniversitesi ne bekliyosun ki öğrenci kalitesinden? Binbir türlü insan var. Boğaziçi falan hariç her yerde böyle bu.

Kampüse laf söyleyen birisi var mı konuda? Kadiköy dibinde, metrobüs dibinde daha ne olsun ama kampüs harici geriye kalan herşey rezalet...
    en ufak kağıt işin olduğunda, öğrenci işlerine yolun düştüğünde görürüm seni, önünde pkk'lılar birisini bıçakladığında görürüm seni, ceza alır kurtuluruz deyip ertesi gün, sonraki gün ve daha sonraki gün o kişiyi okulda görünce görürüm seni, bıçaklanan kişinin uzaklaştırma aldığını duyunca görürüm seni...
    ingilizce bölümünün olduğu yerdeki kantinde ülkücülerin kendilerine ait 3 masalık bölümü var, kaza ile oraya oturunca kaldırıldığında durumun farkına varırsın

bu arada genel olarak kayıt tarihleri ne zaman? zaten bataklığa düşmüşsünüz, belki yardımcı olabilirim, evim okula 900m mesafede...

Gördüğüm en kral öğrenci işleri Marmara üniversitesinde,git bi istanbul üniversitesi öğrenci işlerine uğra şükredersin o kadar söyliyeyim.
    Evet ülkücülerin masası kafesi var diyorsun , bir kere bile girmedim oralara neden gireyim kardeşim ? Belli bir şey adamların orayı mesken tuttuğu git Altıgene git Marmara Simite mis gibi takıl. Bu kadar abartmayın gözünüzü seveyim ya.

PKK konusunda ise tamamen hak veriyorum evet . Allah'a şükür bir kere denk gelmedim ama canlı yaşamak ayrı bi kötü olur lafım yok.

öğrenilmiş çaresizlik böyle birşey.... Düştüğün rezalet ortama şükredin deyip kabulleniyorsun...
    yazdıklarına göre okulla pek alakan ve bilgin yok... ingilizce öğretmenliği o kafenin olduğu binada... oraya uğramama imkanı yok. tek iyi yanı oradakiler biraz daha olgun ve düzgün kişilikler, marmara simit civarında kaç defa kızlardan dolayı ülkücülerin problem çıkarttığını gördüm ki görmeyi bırak yanlarındaydım... Şekil olsun diye kafenin ortasından kaldırdıkları elemanları hiç saymıyorum..Tef tarafında ise o soysuzlar yüzünden bellerinde satır ile gezenleri biliyorum. Yemekhanede sürahilerin kaldırılmasına sebep olan pkklının kafasında 3 tane büyük kırmızı paşabahçe sürahi kırılan olayda üst katlarındaydım. 6 yıldır o kampüste olup, iyi kötü neredeyse herşeyi görmüş birisine pek tavsiye verecek durumda olduğunu zannetmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YouAreSoDumb -- 24 Temmuz 2015; 21:23:36 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

quote:

quote:

quote:

öğrenilmiş çaresizlik böyle birşey.... Düştüğün rezalet ortama şükredin deyip kabulleniyorsun...
    yazdıklarına göre okulla pek alakan ve bilgin yok... ingilizce öğretmenliği o kafenin olduğu binada... oraya uğramama imkanı yok. tek iyi yanı oradakiler biraz daha olgun ve düzgün kişilikler, marmara simit civarında kaç defa kızlardan dolayı ülkücülerin problem çıkarttığını gördüm ki görmeyi bırak yanlarındaydım... Şekil olsun diye kafenin ortasından kaldırdıkları elemanları hiç saymıyorum..Tef tarafında ise o soysuzlar yüzünden bellerinde satır ile gezenleri biliyorum. Yemekhanede sürahilerin kaldırılmasına sebep olan pkklının kafasında 3 tane büyük kırmızı paşabahçe sürahi kırılan olayda üst katlarındaydım. 6 yıldır o kampüste olup, iyi kötü neredeyse herşeyi görmüş birisine pek tavsiye verecek durumda olduğunu zannetmiyorum..

Sen bunlari yasadin ben yasamadim diye okulu sevmemeliyim yani ? Ögrenilmis caresizlikmis , geldigim okulda yasadim ben ögrenilmis caresizligi ne oldugunu merak etme.Tavsiye verme durumunda degilmisim , niye okulu begeniyorum diye oyle mi ? Komiksin vallahi ne diyeyim tamam berbat bir okul gelen arkadaslara gecmis olsun.

edit : Arkadaşın pkk ile ilgili söylemlerine tamamen hak verdiimi ve canlı yaşamanın ayrı bir durum olacağını belirtmeme ragmen anca oradan laf vurmuş.dediğim gibi sonuna kadar haklı bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vastiel -- 25 Temmuz 2015; 0:07:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Marmara Tarih :))

Tarihin arka odasındaki Erhan Afyoncu'dan ders görebilirsiniz
  • evet Erhan Afyonncu, Ahmed Şimşirgil gibi hocalar ders veriyormuş. Siyasi görüşleri beni ilgilendirmez... Beni iyi eğitsinler yeter :D
  • Tekstil Mühendisliği.
    Hayırlı olsun herkese.
  • Hayırlı olsun gençler
  • Marmara tıp ekleyin beni de

• ben mi göremedim facebook sayfamız neden yok
  • Basım teknolojileri

Arkadaşlar okulun ön kayıt sitesinde sorun yaşayan var mı ?

Edit: Ön kayıtlar 28 temmuz'da başlıyormuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasankesen50 -- 25 Temmuz 2015; 13:03:03 >
  • Arkadaşlar şehir dışından gelenler yurt meselesini ne yapacak özellikle göztepe kampüsü için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasankesen50

Basım teknolojileri

on kayit ne arkds ya bi aydinlar...simdi net usutunden kayit yaptiran on kayit mi yapmis oluyorr...dogru durust bi anlatan yok ha

• quote:

Orijinalden alıntı: mevlana torunu

quote:

Orijinalden alıntı: hasankesen50

Basım teknolojileri

on kayit ne arkds ya bi aydinlar...simdi net usutunden kayit yaptiran on kayit mi yapmis oluyorr...dogru durust bi anlatan yok ha

http://dosya.marmara.edu.tr/oidb/kayıt/2015-2016_Yeni_Kayit_Kilavuzu_v36.pdf

Burada çok güzel açıklamışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Var mı çeko beyler

• Arkadaslar isletme fakultesi hakkinda egitimi disinda iyi bir sey duymadim siz ne dusunuyorsunuz ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.