Şimdi Ara

# DH Marmara Üniversitesi Topluluğu # (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.191
Cevap
34
Favori
57.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marmara Almanca İşletme.Hazırlıkta Göztepedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.Hazırlık okuyacaklara da şimdiden sabır diliyorum.Allah yardımcınız olsun.
  • İngilizce İşletme.. Hayırlı uğurlu olsun.
    Göztepe çevresinde önerilecek yurt var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodentia

Marmara Endüstri mühendisliği yok mu?

Olmaz mı.
  • İngilizce Öğretmenliğine girdim bende. Kazananlarla bi tanışalım ya erkenden
  • Elektrik Elektronik Mühendsiliği ekle panpa
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_king

İngilizce Öğretmenliğine girdim bende. Kazananlarla bi tanışalım ya erkenden

Bende aynı bölüme girdim hocam bi selamlaşırız.

Arkadaşlar Göztepe kampüsünü kötüleyen insanları anlamıyorum yahu 5 dakikaya kadıköydesin zaten daha ne istiyorsun? Kampüsün amacı şehirden uzak yerleşkelerde öğrencilere üniversite sınırları içerisinde öğrencilere çarşı , şehir hayatını yaşatmaktır senin zaten çarşı ayağının altında.. Devlet Üniversitesi ne bekliyosun ki öğrenci kalitesinden? Binbir türlü insan var. Boğaziçi falan hariç her yerde böyle bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

hoşgeldiniz beyler

yazık

sende benim gibi kurbanısın demek hocam
    Allahtan başkent üniye geçiyorum
    Allah yardımcınız olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

quote:

Arkadaşlar Göztepe kampüsünü kötüleyen insanları anlamıyorum yahu 5 dakikaya kadıköydesin zaten daha ne istiyorsun? Kampüsün amacı şehirden uzak yerleşkelerde öğrencilere üniversite sınırları içerisinde öğrencilere çarşı , şehir hayatını yaşatmaktır senin zaten çarşı ayağının altında.. Devlet Üniversitesi ne bekliyosun ki öğrenci kalitesinden? Binbir türlü insan var. Boğaziçi falan hariç her yerde böyle bu.

Kampüse laf söyleyen birisi var mı konuda? Kadiköy dibinde, metrobüs dibinde daha ne olsun ama kampüs harici geriye kalan herşey rezalet...
    en ufak kağıt işin olduğunda, öğrenci işlerine yolun düştüğünde görürüm seni, önünde pkk'lılar birisini bıçakladığında görürüm seni, ceza alır kurtuluruz deyip ertesi gün, sonraki gün ve daha sonraki gün o kişiyi okulda görünce görürüm seni, bıçaklanan kişinin uzaklaştırma aldığını duyunca görürüm seni...
    ingilizce bölümünün olduğu yerdeki kantinde ülkücülerin kendilerine ait 3 masalık bölümü var, kaza ile oraya oturunca kaldırıldığında durumun farkına varırsın
    başka örnek istiyor musun liselim?

bu arada genel olarak kayıt tarihleri ne zaman? zaten bataklığa düşmüşsünüz, belki yardımcı olabilirim, evim okula 900m mesafede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YouAreSoDumb -- 24 Temmuz 2015; 16:23:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YouAreSoDumb

quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

quote:

Kampüse laf söyleyen birisi var mı konuda? Kadiköy dibinde, metrobüs dibinde daha ne olsun ama kampüs harici geriye kalan herşey rezalet...
    en ufak kağıt işin olduğunda, öğrenci işlerine yolun düştüğünde görürüm seni, önünde pkk'lılar birisini bıçakladığında görürüm seni, ceza alır kurtuluruz deyip ertesi gün, sonraki gün ve daha sonraki gün o kişiyi okulda görünce görürüm seni, bıçaklanan kişinin uzaklaştırma aldığını duyunca görürüm seni...
    ingilizce bölümünün olduğu yerdeki kantinde ülkücülerin kendilerine ait 3 masalık bölümü var, kaza ile oraya oturunca kaldırıldığında durumun farkına varırsın
    başka örnek istiyor musun liselim?

bu arada genel olarak kayıt tarihleri ne zaman? zaten bataklığa düşmüşsünüz, belki yardımcı olabilirim, evim okula 900m mesafede...

Yok hocam binası dökülüyo falan kötü ortamı kötü demişlerde bide göztepe diyince millet geçmiş olsun yapıyor hafif sende beni dövücen az kaldı.. Orada son senesini okuyan bi abim var biliyorum dediklerini az çok mümkün oldukça kampüste az takılmaya çalışıcam diye düşünüyorum zaten

• Sermaye Piyasası veya Bankacılık Sigortacılık Yüksekokulundan bir bölüm kazanan varsa yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

marmara iktisat ikinci ogretim.hayirli olsun

Hocam bende Marmara Üniversitesi iktisat birinci öğretim hayırlı olsun.

• Beyler Üniversite Hakkında Sizleri Bilgilendirmek İstiyorum Bir DH li olarak borç bilirim
    Üniversitenin eğitimi harika gerek prof larımız olsun gerek verilen seminerler sertifika programları son derece kalitelidir.
    Gelelim kampüse (göztepe ) lokasyon olarak harika bir yerde metrobüs söğütlüçeşmeye tek otobüs bilen bilir 10 dk da okuldasınız sürmez bile aynı şekilde okuldan metrobüse
    okulun önünden otobüse bindiğinizde 10-15 dk civarı kadıköy meydan veya sahildesiniz
    Ama etrafında ev bulma problemi yaşayacaksınız çünkü çok pahalı özellikle istanbul dışından gelecekler yadırgayacaklardır
    Aynı şekilde yurtlarda pahalı ben ilk senemde yurtta kaldım ilim yayma cemiyeti yurdu giriş çıkışta problem yapmaz aylık 350-400 arası bir ücret sabah-akşam yemeği vardır ama bina çok kötü arkadaşlar iyi
    Kampüs mevzusuna dönecek olursak mimari olsun görsellik açısından idare eder iibf binası yenidir diğerleri zaten eski
    Gelelim ortamına marmaraitirafa bakacak olursanız (twitter sayfası mevcut googleda aratırsanız internet sayfasınıda bulabilirsiniz) ne kadar saçma sapan olduğunu görürsünüz egosu şişmiş insanlarla dolu ortalık
    yinede herkese başarılar ve tebrikler çalışıp burayı kazandınız emeklerize saygısızlık etmek istemem son olarak size tavsiyem mutlaka klüplere katılın
    sorularınız olursa özelden pm atabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mendie

Elektrik Elektronik Mühendsiliği ekle panpa

eem binasının konumu çok iyi.Yemekhaneye 20-30 metre uzaklıkta

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

quote:

Orijinalden alıntı: mendie

Elektrik Elektronik Mühendsiliği ekle panpa

eem binasının konumu çok iyi.Yemekhaneye 20-30 metre uzaklıkta

sen hangi bölüm?
  • Sermaye piyasasi ni kazandim allah utandirmasin. Yaz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Corleone.

Sermaye piyasasi ni kazandim allah utandirmasin. Yaz hocam.

hadi yine iyisin...
    mühendisler bu elemanı bulup bununla takılın, sizin binadaki olacak kız sayısı bu çocuğun sınıfında olacak, üstüne bankacılıklarla birlikte derse giriyor, sayı artabilir bile...
    ayrıca genel olarak göztepe kampüsünün ortalamaya vurulduğunda güzel kız sayısı en yüksek olan bölümünde okuyor. o yüzden aklınız varsa mesaj atıp arayı yapmaya başlayın
    gününüz birlikte altıgende geçer

• YouAreSoDumb Y kullanıcısına yanıt
    Hahahahahhaha. Hocam iyi oldu ogrendigim. Amacim okulu bitirdikten sonra denklik belgesi. Sonra da ABD'ye gitmeyi dusunuyorum. Ozel de dandik isletmeye girecegime master a parayi harcadim dedim. Ama yorumlarin kotu oldugu yonde..

• quote:

Orijinalden alıntı: Corleone.

Hahahahahhaha. Hocam iyi oldu ogrendigim. Amacim okulu bitirdikten sonra denklik belgesi. Sonra da ABD'ye gitmeyi dusunuyorum. Ozel de dandik isletmeye girecegime master a parayi harcadim dedim. Ama yorumlarin kotu oldugu yonde..

Ben o binadaki 4 bölümün 2-2 ayrılmasından dolayı, ayrı olan sigorta - aktüerya kısmındayım. aşırı bilgi sahibi olmasamda özeldeki dandik işletme büyük ihtimalle daha iyi eğitim verecekti diyebilirim...
    neyse zaten sınıfa gittiğinde fark edersin, %15-20si ilk ayın sonunda okulu bırakıyor.
    ayrıca denklik belgesi okulun vaadedeceği bir şey ise onu unut. en az 7-8 yıldır yüksekokul olmaktan çıkıp fakülte olarak anılacaklarını söylüyorlar ama hala olamadılar :D
  • YouAreSoDumb Y kullanıcısına yanıt
    Ozele 60 bin tl verilicekti hocam. Burda bitirip temelli abd de yasamak neden kotu olsun?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.