Şimdi Ara

# DH Marmara Üniversitesi Topluluğu # (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.192
Cevap
34
Favori
57.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 28 Ağustos 2021; 18:4:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ders içerikleri belgesini meobs’den nasıl almamız gerek? Dün öğrneci işlerine gittim yatay geçiş için bu belge isteniyordu bana meobs’den alacaksın dediler bende bölümüme gittim müfredatın pdf’ini aldım ancak linkli şekilde duruyor ve ders içeriğini görmek için linke tıklamak gerekiyor.

Acaba doğru mu aldım?

• Arkadaşlar bu yıl hazırlık sınıfına başladım hocalar bize kitap almamızı söylüyorlar kitaplar 1200 TL bu nasıl bir iş ben anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dgs ile iktisat fakültesi çeko bölümünü kazanıp , e-devletten kayıt oldum. Ders muafiyet işlemleri nasıl olucak, online yapılabilir mi ? Farklı şehirdeyim bu arada.

Yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

• YBS okuyan varsa mesaj atabilir mi?

• Cross Thread kullanıcısına yanıt

marmara üni nasıl hocam, marmarayı düşünüyorum da.

• Guest-083A15948 G kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 28 Ağustos 2021; 18:3:55 >
  • Cross Thread kullanıcısına yanıt

çok fazla tercihim yok zaten hocam ya gazi ya da marmara tercih edicem. sadece meraktan sordum teşekkürler  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-083A15948

marmara üni nasıl hocam, marmarayı düşünüyorum da.

Marmara Üniversitesine rezil bürokrasisi yüzünden yılda minimum 1500 kişi öğrencileri de dahil ederek sövüyor. (Öğrenciler değil) Haberin olsun. Solcu torpilin işe yaradığı tek yer Marmara Üniversitesinin Eğitim Araştırma hastaneleri.

• Archthediron A kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada listemiz var. Oradan Mühendislik okuyanları tespit edip DM atabilirsin. Çoğu mezun olmuştur zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konuyu genç arkadaşlarımız faydalansın diye güncelledim. İlk sayfadan üniversitemiz hakkında güncel bilgileri edinebilirsiniz. Konu bir daha güncellenmeyecektir. Süreç içerisinde geçerliliğini kaybeden linkler, bağlantılar ve bilgiler muhakkak olacaktır. Her daim web sitesinden güncel bilgileri edinmeyi ihmal etmeyin. Akademik hayatınızda başarılar dilerim. Sevgiler.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.